Komail

درخواست اعلام نظر حرفه ای در خصوص سایت صنایع چوبی پارسیان

65 پست در این موضوع

سلام و احترام فراوان

راستش نمیدونم اینکار درسته یا غلط اما چون مشابه اونو قبلا دیده بودم خواستم نظر دوستان بزرگوارو بدونم

این اولین کار جدی و حرفه ای دوست عزیزم جناب آقای مهدی افشاری عزیز هستش

خواستم کمک کنید تا عالی و عالی تر و عالی تر تر بشه

چون از لحاظ حیثیت کاری خیلی برای این بزرگوار قابل اهمیت هستش

لطفا نظراتتون رو از هر حیث و نظر اعلام کنید (طراحی - مطالب - افزونه ها و قابلیت هایی که میشه اضافه کرد)

(چون مطمئن هستم که کار همه دوستان از کار ما بهتر و حرفه ای تر هستش)

صنایع چوبی پارسیان

ضمنا اگر اینکارم اشتباه هستش لطفا به بزگواری خودتان ببخشید و این موضوع را ببندید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- از نظر گرافیکی از 100 ، 45

2- از نظر ماژول ها از 100 ، 65

3- از نظر قالب (اسکرول افقی میخوره) از 100 ، 55

4- بنر بالا بنظرم جالب نیومد و همخوانی با رنگ آبی نداره (اگه اشتباه نکنم قالب باید ویرایشه باشه)

5- در کل برای کار اول بد نیست

6- مطالبی هم یافت نشد

نظر شخصی بود و به هیچ سازمان و موسسه ای وابسته نیست :didi:

همیشه آدم باید روی پله اول پا بزاره تا به پله آخر برسه

دوستان عزیز لطفا با ارسال نظراتتون به پیشرفت کار کمک نمایید

میلاد با سعادت شاه خراسان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مبارکباد

موفق و پایدار باشید

درود

نظر خاصتی نمیشه داد برادر من

چندتا نکته رو رو رعایت کنید نمرتون می شه 20

فلسفه هارو رعایت کنید

هدر رو اصلاح کنید

هاشیه سفید هدر نباشه شکل خاصتی یا بدون بک گراند بزارید

پس زمینه سایت رو همون رنگ بزارید بهتر از این عکس است

استلاید شو رو از متن ها جدا کنید تا در مو.رگر ها مشکلی نداشته باشید

لینک های مفید زیاد نیستن عزیز اگر بتونی از ورش های دیگه ای استفاده کنید بتر

ادرس هم ازفوتر بردارید و نمایش بهتری بهش بدید

بیشتر از ایناست ولی همینارو رعایت کنید نظر سنجی رو 20 میگیرید

بدرود

سلام دوست عزیز

امیدوارم هروزتون از دیروز بهتر باشه

سایت رو خوب میشه تفصیر کرد اما به نظر خودتون کمی گرافیکش رو ابتدایی نکردین؟درباره ماژول و کد بنده هیچ نظری نمیتونم بدم چون در تخصص بنده نیست اما از بابت گرافیک میتونستین از این خیلی خیلی بهتر کار کنید

وقتی به سایت از مشتری بخوای نگاه کنید حتماً خودتون به رنگ بندی و طرح نسبتاً پایین پی میبرید

امیدوارم نسبت به نظر خواهی انتقاد پذیر هم باشید و ناراحت نشید

به قسمت پاییت توجه کنید دوست عزیزم ؟

joomlaforum.ir_13488839971.png

دیگه این مدل استفاده کردن از inner Glow ابتدایی و از مد افتاده و اون جذابیت رو نداره هیچ تازه کمی هم از کیفیت کارتون رو میاره پایین

اما در کنار همین طرحتون یک نگاهی به ساده بودن متن هم داشته باشید :

joomlaforum.ir_13488852811.jpg

و یا

joomlaforum.ir_13488852812.jpg

ساده هستند اما شیک و زیبا ، نظر شما چیه دوست عزیز؟بالا خرا هرچی باشه نظر ها و سلایق هرکسی فرق داره و البته قابل احترام هم هست / گفته های بنده در حد انتقاد هست و بس

به ترکیب بندی این چهار رنگ توجه کردین دوست خوبم ؟

joomlaforum.ir_13488839973.png

بنظرتون کمی از هم زیادی دور نیستند ؟

این کار باعث میشه بیننده زود خسته بشه و نتونه لذتی رو که میخواین به بیننده بدین رو حس کنه/خود هدر از رنگ های زیادی استفاده شده / به سایت های حرفه ای نگاهی داشتید ؟ اکثراً تک رنگ یا نهایتاً دو رنگ هسته رنگ سازمانشون رو تشکیل میده و این 2 رنگ از کالیبرهای دوری هم استفاده نمیشه - نزدیک به هم،این سیاست روز تبلیغات در تجارت هستش که مهمترین بخش رو به خودش اختصاص داده

استروک رو هم بنا به گفته ی دوست عزیزمون یکبار بردارید ببینید خودتون میپسندید هدر رو ؟

joomlaforum.ir_13488839972.png

joomlaforum.ir_13488893711.jpg

البته جسارت نشه خدایی نکرده توضیح دادم که قصد توهین به سلایق رو نداشتم ، حتماً خیلی ها هم هستند که از ترکیب هدر پایین خوشش نمیاد ، معذرت میخوام اینم سریع درست ککردم شاید اکثراً نپسندند

خلاصه مطلب دوست عزیز سایت خوبی دارید و من فقط ار بابت گرافیک کمی انتقاد کردم ، امیدوارم دوستان از من ناراحت نشده باشند

موفق و سربلند باشین دوستان عزیزم

ترکیب رنگی

سلام وخسته نباشید ..فقط از نظر یک بازدید کننده نظر میدم

قالبتون از صفحه من بیرون زده و اسکرول میندازه که جالب نیست

سمت چپ به نظر بنده اگر عکس ها رو از حالت کجی خارج کنید و منظم باشند بهتره

هدر سایت که اصلا جالب نیست(به نظر من نوشته های هدر رو فقط قرار بدید به صورتی که انگار روی عکس پشت زمینه شما حک شده)

و گوشه موقعیت هاتون و گوشه پشت زمینه عنوان ماژول ها عکس چوب یا حالت و رنگی از چوب قرار بدید

نظر آخرم اینه که سایت هایی تو این زمینه ها نیازی نیست سه ستونه باشند و در واقع شما میخواهید نمونه کار نشون بدید باید یه چیزی تو مایه های نمایش نمونه کار ظراحی سایت باشه با این تفاوت که شما محصولات خودتون رو نمایش میدید.

درود

نظر خاصتی نمیشه داد برادر من

چندتا نکته رو رو رعایت کنید نمرتون می شه 20

فلسفه هارو رعایت کنید

هدر رو اصلاح کنید

هاشیه سفید هدر نباشه شکل خاصتی یا بدون بک گراند بزارید

پس زمینه سایت رو همون رنگ بزارید بهتر از این عکس است

استلاید شو رو از متن ها جدا کنید تا در مو.رگر ها مشکلی نداشته باشید

لینک های مفید زیاد نیستن عزیز اگر بتونی از ورش های دیگه ای استفاده کنید بتر

ادرس هم ازفوتر بردارید و نمایش بهتری بهش بدید

بیشتر از ایناست ولی همینارو رعایت کنید نظر سنجی رو 20 میگیرید

بدرود

واقعا از اینکه لطف کردید و صبر و حوصله به خرج دادید متشکر و قدردان هستم

به روی چشم حتما نکاتی را که فرمودید لحاظ خواهم کرد

باز هم متشکرم

موفق و پایدار باشید انشاءالله

سلام دوست عزیز

سایت رو خوب میشه تفصیر کرد اما به نظر خودتون کمی گرافیکش رو ابتدایی نکردین؟درباره ماژول و کد بنده هیچ نظری نمیتونم بدم چون در تخصص بنده نیست اما از بابت گرافیک میتونستین از این خیلی خیلی بهتر کار کنید

وقتی به سایت از مشتری بخوای نگاه کنید حتماً خودتون به رنگ بندی و طرح نسبتاً پایین پی میبرید

دیگه این مدل استفاده کردن از inner Glow ابتدایی و از مد افتاده و اون جذابیت رو نداره هیچ تازه کمی هم از کیفیت کارتون رو میاره پایین

و یا

ساده هستند اما شیک و زیبا ، نظر شما چیه دوست عزیز؟بالا خرا هرچی باشه نظر ها و سلایق هرکسی فرق داره و البته قابل احترام هم هست / گفته های بنده در حد انتقاد هست و بس

این کار باعث میشه بیننده زود خسته بشه و نتونه لذتی رو که میخواین به بیننده بدین رو حس کنه/خود هدر از رنگ های زیادی استفاده شده / به سایت های حرفه ای نگاهی داشتید ؟ اکثراً تک رنگ یا نهایتاً دو رنگ هسته رنگ سازمانشون رو تشکیل میده و این 2 رنگ از کالیبرهای دوری هم استفاده نمیشه - نزدیک به هم،این سیاست روز تبلیغات در تجارت هستش که مهمترین بخش رو به خودش اختصاص داده

استروک رو هم بنا به گفته ی دوست عزیزمون یکبار بردارید ببینید خودتون میپسندید هدر رو ؟

البته جسارت نشه خدایی نکرده توضیح دادم که قصد توهین به سلایق رو نداشتم ، حتماً خیلی ها هم هستند که از ترکیب هدر پایین خوشش نمیاد ، معذرت میخوام اینم سریع درست ککردم شاید اکثراً نپسندند

خلاصه مطلب دوست عزیز سایت خوبی دارید و من فقط ار بابت گرافیک کمی انتقاد کردم ، امیدوارم دوستان از من ناراحت نشده باشند

ترکیب رنگی

سلام و درود بیکران بر شما دوست عزیز

در ابتدا از لطف و بزرگواریتان در این موضوع صمیمانه سپاسگزارم

از اینکه با این همه صبر و شکیبایی یاری و همراهی نمودید نمیدانم با چه زبانی از شما عزیز تشکر کنم

واقعا عالی است دوست عزیز

خدا قوت

راستش بنده و دوستم جناب افشاری به اندازه ی حضرتعالی در زمینه گرافیک سایت و طراحسی حرفه ای نیستیم

ولی از حرفه ای شدن و یاد گرفتن شدیدا و به جد استقبال می کنیم

اگر امکانش باشد و چند صباحی شاگردی کنیم در محضر شما دوست عزیز احتمالا شاگردهای خوبی شویم

در خصوص نظراتی که منت نهاده و فرموده اید ، حتما تا جاییکه در توانمان باشد و بتوانیم و از پس آن بربیاییم اعمال خواهیم نمود

باز هم و باز هم و باز هم متشکر و سپاسگزار و امیدوارم که موفق و سالم و پایدار باشی دوست عزیز

ارادتمند

سلام دوست عزیز

و یا

ترکیب رنگی

راستی دوست عزیز اگر امکانش هست و مشکلی نداره این بنرهایی رو که زحمت کشیده اید و طراحی نمودید رو لینک دانلودش رو برام بزارید تا دانلود کنم

متشکرم

با سلام

به نظر میرسد اگر در صفحه اول فقط منوهای اصلی و یک اسلایدشو بزرگ و یا یک اسلایدشو طولی که همراه با گالری در زیر آن باشد بهتر است.

قالبی که انتخاب کرده اید خیلی به موضوع کاری شما نمیخورد (البته این نظر من است).

اگر قرار است با همین ترکیب کار کنید بهتر است کادر حاوی متن از رنگ سفید به رنگ کمرنگی از چوب تبدیل شود، ترجیحا رنگ چوبی که به مابین کرم و سفید باشد، تا با کلیت کار هماهنگ شود.

نوار منو اصلی را از رنگ فعلی به رنگ زرشکی و یا رنگی از این دست تبدیل کنید. به رنگ متن منو فعال هم توجه شود.

اگر بتوانید قسمت هدر و فوتر سایت را بوسیله رنگ و یا کادر با قسمت متن جدا کنید بهتر است، طوریکه تصاویر متمایزتر باشند.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

با سلام

به نظر میرسد اگر در صفحه اول فقط منوهای اصلی و یک اسلایدشو بزرگ و یا یک اسلایدشو طولی که همراه با گالری در زیر آن باشد بهتر است.

قالبی که انتخاب کرده اید خیلی به موضوع کاری شما نمیخورد (البته این نظر من است).

اگر قرار است با همین ترکیب کار کنید بهتر است کادر حاوی متن از رنگ سفید به رنگ کمرنگی از چوب تبدیل شود، ترجیحا رنگ چوبی که به مابین کرم و سفید باشد، تا با کلیت کار هماهنگ شود.

نوار منو اصلی را از رنگ فعلی به رنگ زرشکی و یا رنگی از این دست تبدیل کنید. به رنگ متن منو فعال هم توجه شود.

اگر بتوانید قسمت هدر و فوتر سایت را بوسیله رنگ و یا کادر با قسمت متن جدا کنید بهتر است، طوریکه تصاویر متمایزتر باشند.

بعد از عرض سلام و درود فراوان

ممنون از راهنمایی و نظرتون

حتما نظرات خوبتون رو لحاظ خواهم کرد دوست عزیز

متشکر

سلام دوست عزیز

و یا

ترکیب رنگی

دوست عزیز برای طراحی و گرافیک بهتر میشه مرجع معرفی کنید ؟

اگر بنرهایی رو هم که زحمتشو کشیدید طراحی کردید رو نیز قرار بدهید تا دانلود کنم ممنون میشم

واقعا خیلی خوش ذوق و با سلیقه عمل نموده اید

موفق باشید و سلامت

ممنون ار تمامی دوستان که با نظرات خوبشون آقای مهدی افشاری رو کمک کردند

در خصوص سایت طاها چوب هم اگر نظر بدهید ممنون میشم

این بنده خدا چون تازه کاره خیلی ذوق داره خودشم یک کمی کم رو و خجالتیه به همین خاطر من جاش تاپیک میزارم

موفق باشید

با سلام

ظاهرا سایت هک شده!!!

HaCkeD bY [ Egyptian Vipers Hacker Team ]

ممنون ار تمامی دوستان که با نظرات خوبشون آقای مهدی افشاری رو کمک کردند

در خصوص سایت طاها چوب هم اگر نظر بدهید ممنون میشم

این بنده خدا چون تازه کاره خیلی ذوق داره خودشم یک کمی کم رو و خجالتیه به همین خاطر من جاش تاپیک میزارم

موفق باشید

این سایتتون همانطور که دوستان گفتن هک شده هر چه زودتر بررسی های لازم رو انجام بدید میتونید در بخش امنیت انجمن هم مطرح کنید دوستان راهنمایی کنن...

سلام دوستان عزی

بله . گویا هک شده است

ممنون از اطلاع رسانی تان

بنده خدا کلی براش زحمت کشیده بود

مشکلش حل شده خبر میدم

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب دوست عزیز به مدیر هاست بگو یه بکاپ برگردونه و وقتی برگردون حتما به امنیتش برس...

ویرایش شده در توسط sornagostar

درود

قربونت برم آقا فرزاد جان

دیتاسنتر که بک آپ بر نمیگردونه

-*

اگر لازم به راهنمای برای رفع مشکل

باید بگن فقط index.html رو حذف کنید خدارو شکر بیشتر از این نتونستن بیان تو

ولی قالبتون کلان باگ خطر ناک داره

نیاز به توضیح و یا راهنمایی برای امنیت باشه در خدمتیم

بدرود

سلام و درود بیکران بر شما دوست عزیز

در ابتدا از لطف و بزرگواریتان در این موضوع صمیمانه سپاسگزارم

از اینکه با این همه صبر و شکیبایی یاری و همراهی نمودید نمیدانم با چه زبانی از شما عزیز تشکر کنم

واقعا عالی است دوست عزیز

خدا قوت

راستش بنده و دوستم جناب افشاری به اندازه ی حضرتعالی در زمینه گرافیک سایت و طراحسی حرفه ای نیستیم

ولی از حرفه ای شدن و یاد گرفتن شدیدا و به جد استقبال می کنیم

اگر امکانش باشد و چند صباحی شاگردی کنیم در محضر شما دوست عزیز احتمالا شاگردهای خوبی شویم

در خصوص نظراتی که منت نهاده و فرموده اید ، حتما تا جاییکه در توانمان باشد و بتوانیم و از پس آن بربیاییم اعمال خواهیم نمود

باز هم و باز هم و باز هم متشکر و سپاسگزار و امیدوارم که موفق و سالم و پایدار باشی دوست عزیز

ارادتمند

سلام - صبح بخیر

از بابت اینکه دیر جواب دادم شرمندم دوست عزیز.

باید عرض کنم که این وظیفه ی من بود تا نسبت به نظرخواهی شما توضیحی بدم.

در مورد گرافیک اگه امری بود در خدمتم.

ممنونم از شما .

دوست عزیز برای طراحی و گرافیک بهتر میشه مرجع معرفی کنید ؟

اگر بنرهایی رو هم که زحمتشو کشیدید طراحی کردید رو نیز قرار بدهید تا دانلود کنم ممنون میشم

واقعا خیلی خوش ذوق و با سلیقه عمل نموده اید

موفق باشید و سلامت

چشم در اسرع وقت حتماً فایل ها تقدیم میشه دوست عزیز

چشم در اسرع وقت حتماً فایل ها تقدیم میشه دوست عزیز

متشکرم دوست عزیز

چشمتان بی بلا باشد انشاءالله

موفق و پایدار باشید

سلام ، باز هم معذرت میخوام که دیر خدمت میرسم ، به بزرگی خودتون ببخشید

دوست عزیز این هم فایل لایه باز هدر با فرمت TIFF که این فرمت با فتوشاپ خیلی راحت و بی دردسر باز میشه

اگه فایلی دیگه ای نیاز بود بنده در خدمتم

موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

سلام ، باز هم معذرت میخوام که دیر خدمت میرسم ، به بزرگی خودتون ببخشید

دوست عزیز این هم فایل لایه باز هدر با فرمت TIFF که این فرمت با فتوشاپ خیلی راحت و بی دردسر باز میشه

اگه فایلی دیگه ای نیاز بود بنده در خدمتم

موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

ممنونم دوست عزیز

محبت فرمودید

فقط رمز داره دوست عزیز !!!

رمزش چیه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری