Komail

درخواست اعلام نظر حرفه ای در خصوص سایت صنایع چوبی پارسیان

65 پست در این موضوع

با سلام.

برای شروع کار خوبه!!

نقاط ضعفش اما :

1- الان دیگه کسی از سایت های سه ستونه استاده نمیکنه پیشنهاده من طرح وب2 هستش در حالت مدرن تر طرح مینی مال.

2- آمار واسه یک وب سایت شرکتی خوب نیست چون بازدید زیادی طبعا نخواهد دات پس اصراری براش نیست.

3- خبرنامه هم به نظر من زیاد لازم نیست چون مگه قراره هر روز سایت و بروز کنی؟! در ضمن کاربرایی که از این جور سایت ها بازدید می کنن بعید می دونم عضو خبرنامه بشن.

فقط نظر شخصیم بود .

ولی در کل خوبه زحمت بسیار کشیدید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام.

برای شروع کار خوبه!!

نقاط ضعفش اما :

1- الان دیگه کسی از سایت های سه ستونه استاده نمیکنه پیشنهاده من طرح وب2 هستش در حالت مدرن تر طرح مینی مال.

2- آمار واسه یک وب سایت شرکتی خوب نیست چون بازدید زیادی طبعا نخواهد دات پس اصراری براش نیست.

3- خبرنامه هم به نظر من زیاد لازم نیست چون مگه قراره هر روز سایت و بروز کنی؟! در ضمن کاربرایی که از این جور سایت ها بازدید می کنن بعید می دونم عضو خبرنامه بشن.

فقط نظر شخصیم بود .

ولی در کل خوبه زحمت بسیار کشیدید.

ممنون و سپاسگزار دوست عزیز

منظورتون از مینی مال چی هست ؟

ممنونم دوست عزیز

محبت فرمودید

فقط رمز داره دوست عزیز !!!

رمزش چیه ؟

سلام

رمز به صورت پیام خصوصی ارسال شد دوست عزیز ، شرمنده یادم نبود تقدیم کنم

موفق باشید

سلام

اول ایراد ها :

* بنرت می تونه جالبتر بشه

* لینک های که به صورت marquee گذاشتی می تونه جالبتر باشه

* با کار قبلی تشابه زیادی داره

* تقویمت می تونه جای جالبتر قرار بگیره ، تا زیبایی شو نشون بده

* قالبتو از ابتدا شروع کنی (البته با این مدل) زیباتر میشه

* title ماژول ها کوچکتر باشه بهتره

و دوم مزایا :

* پس زمینه جالبی داره

* تو فوت تر لوگو های جذابی استفاده کردی

* ستون سمت چپ نمایش قشنگی داره

* انتخاب استایل جالبه

* و ... .

پیشنهاد :

فوتر رو همتراز کنی ، کار منظمتر به نظر میرسه

سعی کن از استفاده کردن تکراری از قالب تا حد ممکن خودداری کن (خالقیت رو میگیره)

توی انتخاب ماژول ها دقت بیشتری انجام بده

و در کل موفق باشی ( قدم به قدم)

دوست عزیز اگه در مورد گرافیک کاری از من بر میاد بگین تا در اسرع وقت حتماً کمکتون کنم

مزایا و قسمت های بی نقص رو دوست خوبمون توضیح دادن ، اجاره بدید من فقط نظر خودمو بگم.

بنظر بنده در مورد کارهای گرافیکی خیلی ضعیف کار شده ، مخصوصاً هدر که یکی از مهمترین گزینه ها هستش برای جذب بیننده

فونت جالبی استفاده نشده و کارتون رو سبک نشون میده ، سعی کنید از هر لحاظ کار رو سر سری انجام ندید ، تو قسمت کالیبر رنگ ها هم دقت خاصی دیده نمیشه ، انگار عکس هارو داشتین یکی یکی نگاه میکردین که یهو این عکس (عکسی که تو هدر استفاده شده )به چشمتون خوب اومده اونو پیاده کردین رو هدر ، هیچ وقت عکسی رو که با ابعاد مورد نظر شما یکی نیست رو دفرم نکنید بجای اینکه ctrl+t رو بگیرید و عکس رو با ابعاد یکی کنید کمی با حوصله و خلاق بودن هدر رو زیبا درست کنید

موفق باشید

دوستان حالا كه بحث تون داغه ميشه لطف كنيد يه نظرم در مورد سايت من بديد

البته من از گرافيك تقريبا چيزي بلد نيستم ولي احساس ميكنم يه مشكلي داره يه چيش تو ذوق ميزنه اين ادرسشه cyberpnu.ir

در ضمن سايت شما به نظر من كه تقريبا خوبه

دوستان حالا كه بحث تون داغه ميشه لطف كنيد يه نظرم در مورد سايت من بديد

البته من از گرافيك تقريبا چيزي بلد نيستم ولي احساس ميكنم يه مشكلي داره يه چيش تو ذوق ميزنه اين ادرسشه cyberpnu.ir

در ضمن سايت شما به نظر من كه تقريبا خوبه

سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه

در سایت شما ار گرافیک خاصی استفاده نشده که بنده بتونم در تخصص خودم نظری بدم ، اما در کل کالیبر رنگ بجا و خوب ظاهر شدن ، این خودش خوبه که چشم رو آزار نمیده .

ولی در قسمت بنر های کوچیک که در سمت راست سایت گذاشته شده نامنظم ، کیفیت پایین پیکسل ها دیده میشه

و چارت بندی سایت هم نامنظم هستش که کمی گیج کننده بنظر میرسه.

اسلاید شو هنوز کامل نیست که بتونم چیزی بگم دوست عزیز ، حتماً کار میخواین بکنین رو این قسمت ، بعداً نگاه میکنم ، ولی به سایز توجه داشته باشید ، البته بنظر من اسلاید واید خودشو قشنگتر نشون میده

هدر ساده و شکیل هست اما میتونه بهتر از این باشه - ساده و شکیل بودنشو خوب اومدین اما سنگینی و وقار هدر رو فراموش کردین

نظرها شخصی و متفاوت هستند

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه

در سایت شما ار گرافیک خاصی استفاده نشده که بنده بتونم در تخصص خودم نظری بدم ، اما در کل کالیبر رنگ بجا و خوب ظاهر شدن ، این خودش خوبه که چشم رو آزار نمیده .

ولی در قسمت بنر های کوچیک که در سمت راست سایت گذاشته شده نامنظم ، کیفیت پایین پیکسل ها دیده میشه

و چارت بندی سایت هم نامنظم هستش که کمی گیج کننده بنظر میرسه.

اسلاید شو هنوز کامل نیست که بتونم چیزی بگم دوست عزیز ، حتماً کار میخواین بکنین رو این قسمت ، بعداً نگاه میکنم ، ولی به سایز توجه داشته باشید ، البته بنظر من اسلاید واید خودشو قشنگتر نشون میده

هدر ساده و شکیل هست اما میتونه بهتر از این باشه - ساده و شکیل بودنشو خوب اومدین اما سنگینی و وقار هدر رو فراموش کردین

نظرها شخصی و متفاوت هستند

موفق باشید

ممنون از لطفتون والا حقيقتش من از لحاظ كاراي گرافيكي خيلي ضعيفم ولي به هر حال كمك بزرگي كردين اگه بازم مشكلي هست بهم بگين ممنون ميشم ببخشيد اسلايد وايد چي هست؟ اينكه گفتين به سايز عكس توجه كنم يعني چه؟ ببخشيد من زياد سوال ميپرسم شرمنده

سلام دوست عزیز

امیدوارم که موفق و سالم باشید

به نظرم برای سایت های اینچنینی استفاده از رنگ های تیره و متمایل به مشکی مناسب نباشه

استفاده از اسلاید شو تصاویر میتونه زیبایی سایت رو بالا ببره علی الخصوص نظرها رو به خودش جل میکنه

فکر کنم جای لینکهاتون رو با مطالب خبری تون عوض کنید بهتر باشه

در ضمن برای سایتهای اینچنینی باید از 3 یا حتی 4 ستون استفاده کنید تا سایتتون خیلی ارتفاع نخوره و در نگاه اول همه چیز در چشم بیاد

راستی اینو هم یادم رفت بگم که من خودم از طراحی سایت و ... هیچی بلد نیستم و خاک پای همه ی بر و بچه های گل ایران زمین و جوملا فروم هم هستم

یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از لطفتون والا حقيقتش من از لحاظ كاراي گرافيكي خيلي ضعيفم ولي به هر حال كمك بزرگي كردين اگه بازم مشكلي هست بهم بگين ممنون ميشم ببخشيد اسلايد وايد چي هست؟ اينكه گفتين به سايز عكس توجه كنم يعني چه؟ ببخشيد من زياد سوال ميپرسم شرمنده

سلام آقای مسعود

از بابت سئوال کردن هیچ وقت ناراحت نباشید پرا که من هم مثل شما مشتاق تبادل اطلاعات و تجربیات دیگر دوستان هستم

بگذارید برای اینکه راحت به سئوال های شما جواب بدیم تک تک و با حوصله باهم پیش بریم و علم گرافیک رو در سایتتون تفکیک کنیم و از سیاست طراحی باهم بهرمند بشیم ، البته من در تخصص خودم میتونم کمک کنم به شما و قصد توهین به هیچ عنوان ندارم و به سلیقه ی اولیه شما احترام میزارم ، پس با این حساب از انتقاد های بنده ناراحت نشید و هر سئوالی دارید بپرسید.

آقا مصعود ، ما با این عکس اول شروع میکنیم و باهم پیش میریم ، اگه دوست داشتید در سایت استفاده کنید و اگه هم نپسندیدی خیلی راحت انتقاد و بعد بیخیال بشید

به این عکس توجه بکنید

joomlaforum.ir_13500584631.jpg

1 - استفاده نکردن از هدر خودش یک خلاقیت به حساب میاد و خوب هم میتونه باشه ، اما به شرطی که شما از هر لحاظ قدرت بیان طرح رو ببرید بالا

قدرت بیان در هر طرحی موجوده ، منظورم این نیست که زیر طرحتون هرچی لازم هست بنویسید و موضوع رو به نوشته ربط بدید و خودتونو خلاص کنید!!!

نه دوست عزیز قدرت بیان هر طرحی در پیکسل های اون نهفته و با طراحی خاص اون رو به مخاطب میرسونه - دقت کنید به طرح های که بنده براتون آماده کردم...

خب این طرح اولیه شما هستش (باز هم میگم برای من هر خطی که میکشید با ارزش و قابل احترام هستش ، پس قصد تضعیف طرح و روحیه در میون نیست)

joomlaforum.ir_13500595101.jpg

خب با طرح های بعدی مقایسه کنید خودتون...

قدرت بیان ساده

joomlaforum.ir_13500581802.jpg

قدرت بیان متوسط

joomlaforum.ir_13500581801.jpg

قدرت بیان قابل قبول

joomlaforum.ir_13500581803.jpg

دقت داشته باشید که اینجا کاری با رنگ و کالیبر نداریم ، فقط میخوایم باهم زبون بی زبون طرح رو ازش دریافت کنیم

خب این 3 طرح چه چیزهایی رو میتونه به مشتری القاء کنه دوست عزیز؟

حالا اینجاست که طرح شما سلیقه ها به چالش کشیده میشه

هرکسی میتونه نسبت که سطح خودش از طرح الهام بگیره

خلاصه بخوایم بگیم ، وشکاف ندیم موضوع رو

1- طرحی ساده که گویایی چیزه خاصی نیست جز گالری ، این فکر سطح من رو نشون میده که حتماً اهمیتی به موضوع نمیدم و فقط بیننده ای بیش نیستم که متاسفانه در ایران ما 70% به عمق طرح نگاهی ندارند ، بخاطر همین موضوع باید در این لوگو از کالیبر و رنگهای جذاب و خیره کننده استفاده کنید تا این قشر متوجه زیبایی کار شما بشه.

2-الهام گرفتن از کره زمین و گالری که بحث جهانی بودن گالری و یا سایتی که همچین لوگویی رو انتخاب کرده ، تو این قسمت ما کار زیادی انجام ندادیم فقط خواستیم به اون قشر ، عده ای رو هم بهش اضافه کنیم یعنی انسان هایی که در ایران ما فقط و فقط 20% وجود دارند که کمی به عمق طرح اهمیت میدن

3-الهام گرفتن از لوگو که در زمینه گالری فعالیت داره ، البته این طرح هم به 10% دیگه ای از افراد تعلق میگیره که واقعاً به طرحها از دید حرفه ای نگاه میکنند و ارزش اون رو به خوبی حس میکنند

ما زیاد بحث رو باز نکردیم و سریع چیزی رو که دیدیم به زبون اوردیم

در قسمت دوم باهم به اسلاید شو نگاهی میکنیم و بررسی میکنیم که ببینیم آیا میتونه از این بهتر باشه و جذب کنه بیننده رو؟

در هر قسمت در عرض بنده احساس کردین که خسته شدید ویا بدردتون نمیخوره بگید تا ادامه نداشته باشه این موضوع

اگه هم غلط املایی و یا حرفهام کمی ناقص و خلاصه بوده به بزرگی خودتون ببخشید ، چرا که کمی خسته هستم و مدت زیادی میشه که بیدارم و بیخواب هستم

ممنونم از تمامی دوستان که موفقیت اونها آرزوی قلبی ماست

با تشکر باویران

ویرایش شده در توسط designer

خب اول اجازه بدین قبل از اینکه بحث دوم رو شروع کنیم یک نگاهی به سایتتون بکنیم و همینطوری یکی از طرح های لوگو رو جایگزین طرح قبلی بکنیم

joomlaforum.ir_13500827361.jpg

ویرایش شده در توسط designer

راستش دلم نیومد فقط به همون دکمه تشکر بسنده کنم دوست عزیز

واقعا دست مریضاد - خیلی عالیه

انشاءالله موفق باشید همیشه

دوست عزیز اگر امکانش هست یک مقداری به بنده و سایر دوستان آموزش های گرافیکی بدهید .

سپاس بیکران

سلام آقای مسعود

از بابت سئوال کردن هیچ وقت ناراحت نباشید پرا که من هم مثل شما مشتاق تبادل اطلاعات و تجربیات دیگر دوستان هستم

بگذارید برای اینکه راحت به سئوال های شما جواب بدیم تک تک و با حوصله باهم پیش بریم و علم گرافیک رو در سایتتون تفکیک کنیم و از سیاست طراحی باهم بهرمند بشیم ، البته من در تخصص خودم میتونم کمک کنم به شما و قصد توهین به هیچ عنوان ندارم و به سلیقه ی اولیه شما احترام میزارم ، پس با این حساب از انتقاد های بنده ناراحت نشید و هر سئوالی دارید بپرسید.

آقا مصعود ، ما با این عکس اول شروع میکنیم و باهم پیش میریم ، اگه دوست داشتید در سایت استفاده کنید و اگه هم نپسندیدی خیلی راحت انتقاد و بعد بیخیال بشید

به این عکس توجه بکنید

joomlaforum.ir_13500584631.jpg

1 - استفاده نکردن از هدر خودش یک خلاقیت به حساب میاد و خوب هم میتونه باشه ، اما به شرطی که شما از هر لحاظ قدرت بیان طرح رو ببرید بالا

قدرت بیان در هر طرحی موجوده ، منظورم این نیست که زیر طرحتون هرچی لازم هست بنویسید و موضوع رو به نوشته ربط بدید و خودتونو خلاص کنید!!!

نه دوست عزیز قدرت بیان هر طرحی در پیکسل های اون نهفته و با طراحی خاص اون رو به مخاطب میرسونه - دقت کنید به طرح های که بنده براتون آماده کردم...

خب این طرح اولیه شما هستش (باز هم میگم برای من هر خطی که میکشید با ارزش و قابل احترام هستش ، پس قصد تضعیف طرح و روحیه در میون نیست)

joomlaforum.ir_13500595101.jpg

خب با طرح های بعدی مقایسه کنید خودتون...

قدرت بیان ساده

joomlaforum.ir_13500581802.jpg

قدرت بیان متوسط

joomlaforum.ir_13500581801.jpg

قدرت بیان قابل قبول

joomlaforum.ir_13500581803.jpg

دقت داشته باشید که اینجا کاری با رنگ و کالیبر نداریم ، فقط میخوایم باهم زبون بی زبون طرح رو ازش دریافت کنیم

خب این 3 طرح چه چیزهایی رو میتونه به مشتری القاء کنه دوست عزیز؟

حالا اینجاست که طرح شما سلیقه ها به چالش کشیده میشه

هرکسی میتونه نسبت که سطح خودش از طرح الهام بگیره

خلاصه بخوایم بگیم ، وشکاف ندیم موضوع رو

1- طرحی ساده که گویایی چیزه خاصی نیست جز گالری ، این فکر سطح من رو نشون میده که حتماً اهمیتی به موضوع نمیدم و فقط بیننده ای بیش نیستم که متاسفانه در ایران ما 70% به عمق طرح نگاهی ندارند ، بخاطر همین موضوع باید در این لوگو از کالیبر و رنگهای جذاب و خیره کننده استفاده کنید تا این قشر متوجه زیبایی کار شما بشه.

2-الهام گرفتن از کره زمین و گالری که بحث جهانی بودن گالری و یا سایتی که همچین لوگویی رو انتخاب کرده ، تو این قسمت ما کار زیادی انجام ندادیم فقط خواستیم به اون قشر ، عده ای رو هم بهش اضافه کنیم یعنی انسان هایی که در ایران ما فقط و فقط 20% وجود دارند که کمی به عمق طرح اهمیت میدن

3-الهام گرفتن از لوگو که در زمینه گالری فعالیت داره ، البته این طرح هم به 10% دیگه ای از افراد تعلق میگیره که واقعاً به طرحها از دید حرفه ای نگاه میکنند و ارزش اون رو به خوبی حس میکنند

ما زیاد بحث رو باز نکردیم و سریع چیزی رو که دیدیم به زبون اوردیم

در قسمت دوم باهم به اسلاید شو نگاهی میکنیم و بررسی میکنیم که ببینیم آیا میتونه از این بهتر باشه و جذب کنه بیننده رو؟

در هر قسمت در عرض بنده احساس کردین که خسته شدید ویا بدردتون نمیخوره بگید تا ادامه نداشته باشه این موضوع

اگه هم غلط املایی و یا حرفهام کمی ناقص و خلاصه بوده به بزرگی خودتون ببخشید ، چرا که کمی خسته هستم و مدت زیادی میشه که بیدارم و بیخواب هستم

ممنونم از تمامی دوستان که موفقیت اونها آرزوی قلبی ماست

با تشکر باویران

بابا گلي به جمالت واقعا شرمنده مون كردي به خدا با اين همه توضيحات جامع و كاملتون من واقعا انتظارشو نداشتم

شما واقعا استاد و سرور مايي شما هر چي تا الان فرموديد واقعا مفيد بودن و من هم از اينكه اينقدر برام وقت گذاشتيد و اينقدر جامع جواب دادين نميدونم چي بايد بگم در برابر اين همه زحمتي كه شما كشيديد

"هميشه انتقاد كردن و عيوب كار را گفتن باعث پيشرفته"پس من هيچ وقت ناراحت نخواهم شد از بيان ايراد هايي كه ميفرماييد

فقط يه چيزي كه شرمنده يادم رفت بهتون بگم اين لوگو كه شما در موردش بحث كردين ساخته من نبود و اين بصورت پيش فرض خود قالب هست

(سايت من درست كردم برا انجمن دانشگاهمون ولي بدليل نبود تخصص ساخت لوگو در هيچ كدوم از بچه ها فعلا همون لگو پيش فرض رو گذاشتيم)ولي لوگو هايي كه شما درست كردين خيلي بي نظرين ايول كاش حرفه شما بلد بودم به هر حال اگه باعث زحمت نيست ايراد ها ديگه رو هم بگيد لطف بزرگي ميكنين حالا كه شماره 1 رو گفتن خواهش ميكنم بقيه شماره ها رو هم بگين

ویرایش شده در توسط masood111

پیشنهاد میدم حالا که زحمت کشیدید و به جهت راهنمایی دوستمون دست به آچار شده اید و طرح زده اید طرح های فوق را برایشان ارسال نمایید تا بتوانند از آنها به جهت ارتقای سطح گرافیکی سایتشون استفاده کنند

تا انشاا... با گذشت زمان و با استفاده از آموزشهای ارائه شده توسط اساتیدی همچون شما و سایر سروران ما نیز حرفه ای شویم و بتوانیم خوب طراحی کنیم

با تشکر و عرض ارادت فراوان به همه ی جوملا فرومی های عزیز که همیشه یک دونه هستند

راستش دلم نیومد فقط به همون دکمه تشکر بسنده کنم دوست عزیز

واقعا دست مریضاد - خیلی عالیه

انشاءالله موفق باشید همیشه

دوست عزیز اگر امکانش هست یک مقداری به بنده و سایر دوستان آموزش های گرافیکی بدهید .

سپاس بیکران

اگه اين كارو بكنن كه ديگه نور الا نور ميشه

با شناختی که بنده از دوستمون دارم مطمئن هستم اینکار رو انجام میدن

چون در خصوص سایت آقای افشاری نیز لطف نموده و همکاری کردن و در نهایت فایل ها را نیز ارسال نمودن

موفق و سالم باشید

سلام به دوستان

چشم از اول تا آخر در خدمت شما هستم ، اجازه بدید امشب هم قسمت های بعدی رو براتون ارسال میکنم

از بابت ارسال فایل ها هم چشم آقای کمیل به روی چشم در اسرع وقت حتماً ارسال میشه

چشمتون بی بلا و سپاسگزارم

دوست عزیز انشاءالله بعد از اینکه توضیحات کلیدی رو به دوستمون دادی و کارش راه افتاد اگر محبت کنی و آموزش گرافیک رو به صورت قسمت به قسمت شروع کنی واقعا خیلی عالیه

ما هم دعاتون می کنیم

یا علی (ع) مدد

چشم اگه عمری باقی باشه و فرصتی داشته باشیم حتماً در خدمت دوستان خوب هستم

اگه هم قسمت نشد هر کجا نیاز به توضیح باشه حتماً دریغ نمیکنم.

انشالله شب باقی شماره هارو تقدیم میکنم

سلام دوست عزیز

امیدوارم که موفق و سالم باشید

به نظرم برای سایت های اینچنینی استفاده از رنگ های تیره و متمایل به مشکی مناسب نباشه

استفاده از اسلاید شو تصاویر میتونه زیبایی سایت رو بالا ببره علی الخصوص نظرها رو به خودش جل میکنه

فکر کنم جای لینکهاتون رو با مطالب خبری تون عوض کنید بهتر باشه

در ضمن برای سایتهای اینچنینی باید از 3 یا حتی 4 ستون استفاده کنید تا سایتتون خیلی ارتفاع نخوره و در نگاه اول همه چیز در چشم بیاد

راستی اینو هم یادم رفت بگم که من خودم از طراحی سایت و ... هیچی بلد نیستم و خاک پای همه ی بر و بچه های گل ایران زمین و جوملا فروم هم هستم

یا حق

اختيار داريد شما بزرگ و سرور ما هستيد

ببخشيد اينجا كه گفتيد فکر کنم جای لینکهاتون رو با مطالب خبری تون عوض کنید بهتر باشه منظورتون اينه كه اخبارو بيارم سمت چپ و لينك ها رو ببرم سمت راست؟ اونوقت اين سايت همين جور كه شما فرمودين چند ستون داره ولي خوب اگه اخبار رو بيارم سمت راست اونوقت سمت چپ كه فضاي بيشتري نسبت به راست داره خالي ميشه اونوقت اونجا به نظرتون چي بذارم؟ ماژول يا چيزي سراغ داريد؟

اينكه گفتين ارتفاع نخوره چشم حتما اين كار رو خواهم كرد

در ضمن ممنون از اينكه نظر دادين

چشم اگه عمری باقی باشه و فرصتی داشته باشیم حتماً در خدمت دوستان خوب هستم

اگه هم قسمت نشد هر کجا نیاز به توضیح باشه حتماً دریغ نمیکنم.

انشالله شب باقی شماره هارو تقدیم میکنم

من همچنان منتظر شماره هاي بعدي هستم.......با اشتياق كامل منتظرم

ویرایش شده در توسط masood111
غلط املايي

اختيار داريد شما بزرگ و سرور ما هستيد

ببخشيد اينجا كه گفتيد فکر کنم جای لینکهاتون رو با مطالب خبری تون عوض کنید بهتر باشه منظورتون اينه كه اخبارو بيارم سمت چپ و لينك ها رو ببرم سمت راست؟ اونوقت اين سايت همين جور كه شما فرمودين چند ستون داره ولي خوب اگه اخبار رو بيارم سمت راست اونوقت سمت چپ كه فضاي بيشتري نسبت به راست داره خالي ميشه اونوقت اونجا به نظرتون چي بذارم؟ ماژول يا چيزي سراغ داريد؟

اينكه گفتين ارتفاع نخوره چشم حتما اين كار رو خواهم كرد

در ضمن ممنون از اينكه نظر دادين

خواهش میکنم

فکر میکنم از نظرات دوست عزیزمان که به شرح زحمت کشیدن و توضیحات دادن استفاده کنید خیلی بهتر باشه

بهرحال در خدمت هستیم

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

خب باز هم اجازه میخوام سلامی عرض کنم خدمت دوستان محترم

من از بابت دیر کردن معذرت میخوام به دلیل مشغله ی زیاد و خستگی کمی بد قول شدم اما الا شرو کردم به قسمت دوم سایت (شماره2)

امیدوارم بدرد دوستان بخوره و دیر کردم رو جبران کنه ، تا ساعتی بعد در انجمن ارسال میشه

موفق باشید

قسمت اول از انتقاد شماره 2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موضوع : اسلاید شو (سایز مورد قبول برای سایت)

joomlaforum.ir_13504087521.png

سلامی دوباره به تمامی دوستان

اگه بخوایم بدون هاشیه یک راست بریم مطلب رو شروع کنیم باید اول وایت بودن اسلاید رو بگیم که از بابت سایز تقریباً عرض سایت رو به خودش اختصاص میده البته با طول کم و باعث خوش فرم شدن قسمت بالایی سایت میشه ،البته در بعضی از چارت بندی سایت های خاص این موضوع چتدان اهمیتی نداره چرا که از سیاست گرافیک خاصی استفاده میشه ، به اسلای شوی اولی سایت خودتون نگاهی داشته باشید ؟

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13504085051.png

خب دقت داشته باشید که فعلاً داریم درباره سایز مناسب بحث میکنیم و فعلاً کاری با محتوای اسلاید شو نداریم دوست عزیز ، حال به موقعیت جدید اسلاید شو که در سایت خودتون پیاده میشه توجه کنید و نظری در ذهن بدید که کدوم مورد علاقه ی منه؟

joomlaforum.ir_13504112691.png

خب...؟

اگه بخاطر بیارید درباره ذفرمه کردن عکس ها توضیحی مختصر داده بودم به شما ، عزیزان به عکس زیر هم یک نظری داشته باشید ؟

joomlaforum.ir_13504114321.jpg

توی عکس توضیح لازم رو دادم خدمتتون پس زیاد کش نمیدوم موضوع رو تا خسته کننده نباشه ، فقط باز هم تاکید میکنم دوستان بخاطر سایز مورد نظر عکس رو دفرمه نکنید ، بجای اینکار کمی حوصله بخرج بدید و طرح رو بهتر ارائه بدید

اگه عکس سایز نا منظمی داره میتونید از کناره های عکس استفاده کنید و از تیکه تیکه های خاص عکس رو کپی بگیرد و در جای مناسب پیاده کنید

به همین هدر خودتون نگاه کنید ...

joomlaforum.ir_13504126221.png

البته روی سلیقه ی این مرج کردن زیاد کار نشده چون کمی بی خواب هستم ، معذرت میخوام ، اما بی منت مطلب رو حتماً میرسونم بهتون دوستان خوبم.

خب دوستان الان بهتر نیست کمی با چارت بندی داخلی اسلاید شو و کالبیر کالر هاش برسیم ؟

joomlaforum.ir_13504140741.png

چشماتون رو نوازش نمیکنه بنظرتون؟

اگه همچین نظری رو دارید و هم فکر باشیم باید بگیم که علت های اون شامل

1 - طرح خیلی ساده در این حال مفهوم معرفی کننده سایت علمی که کتاب به نوعی نماد علم محسوب میشه.

2 - استفاده از نوشته به صورت مختصر و گیرا بودن هسته ی مطلب

3 - استفاده از کالیبر گرایس (256 رنگ نوک مدادی) که هسته ی یکسانی رو دارند

4 - باز بودن کتاب که این حس رو به بیننده میده که علم بطور رایگان در اختیارش قرار گرفته که معنی و هدف یک انجمن همین گزینه میتونه باشه

و...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری