bestboy7

حداقل ای جواب بدید دوستان

8 پست در این موضوع

من که دوتا سوال اساسی و البته برای خودم فوری پرسیدم اما کسی نبود ج بده لطفا اینو جواب بدید

از نظر سئو، گوگل رنک و هر چیزی که خدا خوشش میاد بفرمایید برای اینکه یه ساب دامین روی دامین اصلی پارک بشه پارک کردن بهتره یا ریدایرکت کردن؟؟؟

اگه درست فهمیده باشم ریدارکت که میکنی وقتی www.sub.site.com رو میزنی میره به سایت اصلی و توی نوار ابزار هم دیگه www.sub.site.com نمیزنه و www.site.com میزنه. اما وقتی پارک میکنیم هر جای سایت که میریم با www.sub.site.com نشون داده میشه؟ درسته

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در هر دو صورت پاک یا ریدایرکت کردن تاثیری در افزایش سئو شما نخواهد داشت

جناب طالبی افزایش پیشکش ترسم اینه کاهش پیدا کنه. اینجوری که بچه ها میگن این گوگل کلا خنگ هست و برعکسی که میگن اصلا هوشمند نیست. آخه به بچه 2 ماه بگی این پارک شده میفهمه حالا گوگل با این سن و سالش نمیفهمه جالبه که خودش نمیفهمه ما رو تنبیه میکنه

درود

عزیز فعلا که اسمش هوشمند

و

اینو بگم اون از فلسفه و داستان خوش پیروی می کنه نمی تونه با داستان منو شما بسازه

پس من و شما باید پیروی کنیم

این تایپیک چندین بار با عنوان های مختلف جوابد داده شده عزیز

بدرود

درود

عزیز فعلا که اسمش هوشمند

و

اینو بگم اون از فلسفه و داستان خوش پیروی می کنه نمی تونه با داستان منو شما بسازه

پس من و شما باید پیروی کنیم

این تایپیک چندین بار با عنوان های مختلف جوابد داده شده عزیز

بدرود

اولا ممنون از نظرتون و بسیار سپاسگذارم. باید بگم شما هم استاد اسپم هستیدا. جالبه که جوابتون جوری بود که گویا اعتراض به اسپم بودن پیامها و تاپیکها هست غافب از اینکه همین پیام شما خودش یه نوع اسپم بود. عزیزم تاپیکی که با دوتا پست بسته شده رفته پایین چندین روز هم هست نمیاد بالا چرا فقط صرفا با یه پیامی که نه جواب هست و نه کمک باز میاریدش بالا؟ تعریف از اسپم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از طرفی مشکل من نیست که با عنوانهایی دیگه قبلا ارسال شده . من چیکار کنم که دوستان عناوین مناسب نمیذارن تا توی سرچ شیدا بشه.

شما اگه بخاطر سابقتون در این فروم یادتونه جای دیگه این موضوع بیان شده من که تازه واردم چیکار باید بکنم جز سرچ که اونم پیدا نکردم؟؟؟

واسه اطلاعتون بگم من قبل از ارسال موضوع نه تنها توی این فروم که توی کل اینترنت حتی سایتهای خارجی (تا جایی که بتونم و جواب بگیرم) سرچ میکنم اگه پیدا نشد یا نتونستم بفهمم اینجا پیام میدم.

البته این چند صد ارسال شما رو من نبودم که بخونم اما این اواخر که فقط اسپم از شما دیدم.

بازم ممنون که بهم یادآوری کردید که بیشتر سرچ کنم حتی با عناوین دیگر. نمیدونم بقیه میگن حرفام و بخصوص انتقادهام تنده اگه اینجا هم اینجوری بوده ببخشید چون اصلا قصد بی احترامی ندارم صرفا بحث بر سر موضوع هست

از همه معذرت میخوام اگه این ارسال به تاپیک ربط نداشت اما یقینن اسپم نیست چون مفیده. فایدش وقتی معلوم میشه که فکر کنیم

در خصوص تنبیه شدن اونطور که برخی اشاره کردن در سایتهای دیگه من موردملموسی تا به حال ندیدم ولی مطلبی رو جایی خوندم که جالب بود .. این مطلب اشاره کرده بود به دامنه های ریدایرکت شده .. طبق الگوریتم جدید گوگل جایی که کاربر ریدایرکت میشه رو بررسی میکنه اگر کاربر پس از ریدایرکت شدن تو صفحه ی جدید مشغول به فعالیت بشه و زمانی رو صرف کنه و در سایت شما باقی بمونه این یعنی که همه چیز آرومه :didi:

گوگل این مورد رو به عنوان تنبیه در نظر نمیگیره ولی اگر کاربر صفحه باز شده رو بلافاصله ببنده یعنی مشکلی تو قضیه وجود داره و شما تنبیه میشی!

در خصوص تنبیه شدن اونطور که برخی اشاره کردن در سایتهای دیگه من موردملموسی تا به حال ندیدم ولی مطلبی رو جایی خوندم که جالب بود .. این مطلب اشاره کرده بود به دامنه های ریدایرکت شده .. طبق الگوریتم جدید گوگل جایی که کاربر ریدایرکت میشه رو بررسی میکنه اگر کاربر پس از ریدایرکت شدن تو صفحه ی جدید مشغول به فعالیت بشه و زمانی رو صرف کنه و در سایت شما باقی بمونه این یعنی که همه چیز آرومه :didi:

گوگل این مورد رو به عنوان تنبیه در نظر نمیگیره ولی اگر کاربر صفحه باز شده رو بلافاصله ببنده یعنی مشکلی تو قضیه وجود داره و شما تنبیه میشی!

درسته جواب بجایی بود و منطقی. در واقع اگه بخوایم به قدرت الگوریتمهای گوگل ایمان داشته باشیم این جواب مطقی هست. تا جایی که من شنیدم این زمانی که لازمه کاربر توی سایت باشه تا پوئن مثبت دریافت بشه(و شاید هم پوئن منفی داده نشه) حدودا 15 ثانیه است (حالا یکم بیشتر شاید)

یعنی اگه کاربری کمتر از این میزان توی سایت باشه و سایت رو ببنده به منزله اینه که سایت نه تنها جذاب و مفید نیست که شاید زننده و سایتی با محتویات متفاوت نسبت به عنوانش باشه و این خیلی بده

تا جایی که من می دونم (چون خودمم دنبالش بودم) آدرسی که کاربر به اون هدایت می شه در امتیازدهی گوگل تاثیر داره و آدرسی که کاربر اونو وارد می کنه و سایتی روی اون وجود نداره مورد تحلیل قرار نمی گیره و تاثیری هم در سئو نداره.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری