mohammad12

نحوه بروز رسانی جوملا 1.7.3 به جوملا 2.5.4 و همینطور نصب قالب ها

21 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز .

من یه هاست رایگان گرفتم و جوملا رو روش نصب کردم . از همینجا بسته فارسی ساز رو نصب کردم و به صورت فارسی جوملام رو در آوردم . اما یک سوال ازتون دارم چطور باید جوملا 1.7.3 ( که با نصب کننده خودکار نصب کردم ) رو به آخرین نسخه فارسی ارتقا بدم ؟

و در ضمن در اینترنت قالب های رایگان زیادی موجوده چطور باید یکی از این قالب ها رو روی جوملا نصب کنم ؟؟

آدرس وب من : mohammad12.xzn.ir

منتظر راهنمایی شما هستم . با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مثلا اینجا انجمن جوملاس . کسی جواب سوال کسی رو نمیده بقیش به چه درد میخوره ؟

از طریق منو خود جوملا 1.7 هم میتوانید جوملای خود را به آخرین نسخه یعنی 2.5.7 به روز رسانی کنید

با تشکر

چجوریش مهمه.من دارم جدیدترین نسخه جوملا رو دانلود میکنم . ولی چجوری ارتقاش بدم . میشه من یه نام کاربری با تمامی امکانات واستون درست کنم خودتون ارتقا بدین ؟

چجوریش مهمه.من دارم جدیدترین نسخه جوملا رو دانلود میکنم . ولی چجوری ارتقاش بدم . میشه من یه نام کاربری با تمامی امکانات واستون درست کنم خودتون ارتقا بدین ؟

اطلاعات مدیریت محتواتونو پیام خصوصی کنید در عرض 5 دقیقه به جوملا 2.5.7 تبدیل خواهد شد!

با تشکر

باسلام به دوستان عزیز

من نسخه 2.5جوملا رواز این سایت بصورت زیپ شده دانلودکردم ،برای نصب این برنامه ممنونم میشم راهنمایی کنیدتواین فایل زیپ شده چه پوشه ای رو باید نصب کنیم.چون خیلی ضروری هست ممنون میشم سریعترراهنمایی کنید.

پیشاپیش ازراهنماییتون ممنونم

باسلام به دوستان عزیز

من نسخه 2.5جوملا رواز این سایت بصورت زیپ شده دانلودکردم ،برای نصب این برنامه ممنونم میشم راهنمایی کنیدتواین فایل زیپ شده چه پوشه ای رو باید نصب کنیم.چون خیلی ضروری هست ممنون میشم سریعترراهنمایی کنید.

پیشاپیش ازراهنماییتون ممنونم

http://forum.1pars.com/thread221997.html

http://woc.ir/Thread-فیلم-آموزشی-نصب-جوملا-2-5-4-با-حجم-کم

مطالعه شود

ممنونم ازراهنمایی دوست عزیزی که فیلم اموزشی رو ارسال کردند

اماهنوز یک قسمت رو متوجه نشدم اینکه در browser خودمون چی باید بنویسیم و چه کارباید انجام بدیم که مراحل نصب هفت گانه طبق فیلم (زبان-کنترل مراحل نصب-دیتابیس-تنظیمات FTP-تنظیمات اصلی وپایان نصب )برای نصب مشاهده بشه درحقیقت برای من صفحه ای که این امکان نصب مراحل هفت گانه وانتخاب زبان فارسی رو داشته باشه وجود نداره، ممنون از راهنماییتون

باسلام وخسته نباشید

من درمراحل نصب جوملای فارسی درمرحله4 یعنی دیتابیس بامشکل مواجه می شوم درحقیقت این مرحله اصلا تکمیل نمی شودتابه مرحله پنجم واردشوم وبعدازواردکردن اسم دیتابیس ومواردتکمیلی موجود در مرحله چهار همانطور درحال چرخیدن است و واردمرحله بعدنمی شود.دیتابیس من ساخته شده وتمام قوانین نامگذاری هاست ورمزعبوررانیزرعایت کرده ام

ممنون می شوم راهنمایی کنید.

بااحترام

ممنون میشم یکی ازدوستان عزیزانجمن درمورداینکه چرامن درمرحله نصب جوملای فارسی درمرحله4 (مرحله دیتابیس) واردمرحله پنجم نمیشم و همینطور مرحله چهار همانطور درحال چرخیدن است.این چرخیدن چقدرطول میکشه؟

لطفا یکی ازاعضای انجمن راهنمایی کنه.

بااحترام

سلام . من که جوملا رو میخوام شروع به نصب کنم گزینه آخرو میده میگه : شما باید پوشه installtion را .......

سلام . من که جوملا رو میخوام شروع به نصب کنم گزینه آخرو میده میگه : شما باید پوشه installtion را .......

سلام همون اول کار میگه یا به انتها که میرسید؟

آخه مشکل من اینه که من از یه هاست رایگان استفاده میکنم و اون مثلا سی پنل داره در واقع پنل خودشونه شبیه سی پنل کردنش . اینجوری یکم که نه زیاد نصب جوملا سخت میشه

ممنون میشم یکی ازدوستان عزیزانجمن درمورداینکه چرامن درمرحله نصب جوملای فارسی درمرحله4 (مرحله دیتابیس) واردمرحله پنجم نمیشم و همینطور مرحله چهار درحال چرخیدن است.علت این چرخیدن چیه؟ دوستان اینجاانجمن جوملا هست لطفا یکی ازاعضای انجمن راهنمایی کنه.

ازراهنماییتون ممنونم

از سایت رسمی جوملا بید و نسخه انگلیسیش رو دانلود و نصب کنبد و بعد از اتمام نصب مثل نصب افزونه ها بسته زبان فارسی رو هم نصب کنید (داخل انجمن و خود سایت جوملای جهانی موجود هستش)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری