eskafild

فروشگاه ساز قاصدک

25 پست در این موضوع

سلام من کامپوننت فروشگاه ساز قاصدک رو نصب می کنم ولی فایل هاش ایراد داره و از زیپ در نمیان!

کسی لینک دانلود سالمش رو داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا اشتباه می کنید دوست عزیز

این فایلی که در سایت استاد قرار داره مشکلی نداره چون بنده شخصا امتحانش کردم

چه مشکلی داره ؟؟؟

دوست عزیز نکنه مشکلتون از مشکل عدم ورود به بخش مدیریت فروشگاه هست که خطای ion cube میده ؟

اگر پاسخ مثبته این پیام به دلیل استفاده از رمزنگاری توسط ion cube در کدهای php سورس میباشد ( به جهت جلوگیری از سوءاستفاده از برنامه و ... )

حجم فایل 42 مگابایته!!! درسته؟؟؟

بعد از دانلودش قبل از نصب هر پوشه ای رو که باز می کنم خطا می ده که این زیپ خرابه!:13:

دوست عزیز مجددا فایل رو دانلود و نصب کردم مشکلی نداشت

چک کنید لطفا

من نصبش می کنم بعد از اتمامش هیچی نمیاره! از سرعتمه؟

اگه بخوام تو هاست بریزم و از زیپ در بیارم میشه؟ تو کدوم پوشه این کار رو کنم؟

6 بار نصب کردم هر بار بعد از اتمام صفحه نصب رو دوباره میاره بدون تغییر ! کسی از مدیرا هست سرعتش خوب باشه این و برام بنصبه؟:dadad4:

اطلاعاتتون رو بفرستید تا براتون نصب کنم چون من بدون هیچ مشکلی نصب کردم و خطایی نداد

البته اگه خلاف قوانین نباشه

سلام

دوستان من کد اجرای فایل فلش رو با کمک ماژول html توی یکی از موقعیت های قالب قاصدکم گذاشتم ولی نمایش داده نمی شه می خواستم ببینم این قالب با نمابش فایل فلش مشکلی داره ؟؟؟

سلام

من هم روی لوکال نصب کردم اما هرچه تلاش کردم و به هر در ی زدم موفق نشدم به مدیریتش وارد بشم البته فهمیدم آقای پروانه دسی توش برده اما نتونسم فایلشو پیدا کنم

امیدوارم بلاخره کسی کمکمون کنه

موفق باشی

بسته ی فروشگاهی باران و قاصدک رو می تونید از سایت استاد دلجو دانلود ونصب کنید

بنده هم،فروشگاه ساز باران و قاصدک رو از نظر استایل دهی تغییر دادم و در انجمن منتشر کردم

لازم به ذکره که بگم بسته ها سالم هستند و بدون مشکل روی لوکال و هاست نصب می شن

سلام

من هم روی لوکال نصب کردم اما هرچه تلاش کردم و به هر در ی زدم موفق نشدم به مدیریتش وارد بشم البته فهمیدم آقای پروانه دسی توش برده اما نتونسم فایلشو پیدا کنم

امیدوارم بلاخره کسی کمکمون کنه

موفق باشی

درود

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما برای نصب این فروشگاه روی لوکال یا زمپ باید ioncube رو روی سرور خودتون نصب کنید.چون قالب توسط استاد دلجو کد شده

درضمن منظورتون از اینکه گفتید(فهمیدم آقای پروانه دسی توش برده اما نتونسم فایلشو پیدا کنم) کاملا اشتباهه.لطفا تهمت نزنید،در غیر این صورت برخورد خواهد شد

موفق باشید

سلام

دوستان من کد اجرای فایل فلش رو با کمک ماژول html توی یکی از موقعیت های قالب قاصدکم گذاشتم ولی نمایش داده نمی شه می خواستم ببینم این قالب با نمابش فایل فلش مشکلی داره ؟؟؟

مهندس یک افزونه برای درج فایل های فلش در انجمن قرار دادند بگیرید پیدا می کنید

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید در تصوریر زیر دور چیزایی که خط قرمز کشیده شده چجوری باید ویرایش کرد

1. چجوری میشه دکمه اضافه به سبد رو ویرایش کرد یا کنارش یه دکمه جدید گذاشت؟

2.چجوری میشه دکمه ثبت نام و ورود و ... رو ویرایش کرد و رنگشو تعییر داد؟

3.چجوری میشه آمار وبسایت رو صفر یا دستکاری کرد؟

[ATTACH=CONFIG]6201[/ATTACH]

سلام من دو تا مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید (در بخش تماس با ما)

1.نوشته این آدرس توسط spambot حفظ می شود لطفا جاوا اسکریپت نصب کنید اینو چجوری باید غیر فعال یا درستش کنم

2. در قسمت فرم تماس با ما بجای عبارت ایمیل نوشته COM_CONTACT_EMAIL_LABEL چجوری باید عوضش کنم ممنون

1.نوشته این آدرس توسط spambot حفظ می شود لطفا جاوا اسکریپت نصب کنید اینو چجوری باید غیر فعال یا درستش کنم

2. در قسمت فرم تماس با ما بجای عبارت ایمیل نوشته COM_CONTACT_EMAIL_LABEL چجوری باید عوضش کنم ممنون

دوستان؟؟؟؟

اینجا میخوام هاست رایگان و بسیار خوب و با کیفیتی رو معرفی کنم که دوستان استفاده کنند ، و هر کسی هم که هاست رایگان و خوب سراغ داره

بیاد با مشخصات کامل و مزایاش اینجا معرفی کنه .

حالا بریم به مزایای این هاست رایگان خوب بپردازیم که در انتها لینک ثبت نامشم میزام .

1-اختصاص 2000 مگابایت فضا

2- اختصاص 100,000 مگابایت پهنای باند

3- اختصاص دامنه رایگان به صورت yourdomain.esy.es

4- اختصاص 2 عدد ساب دومین

5- 2 عدد ایمیل اکانت

6- 2 عدد ftp اکانت

7- mysql و php

8- امکانات بک آپ گیری از وب سایت

9- پشتیبانی از تمام اسکریپت های رایج

10- پشتیبانی و نصب خودکار تمام سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس و ...

11- website builder ساخت وب سایت برای مبتدی ها (بسیار آسان) و....

با ثبت نام در لینک زیر و وارد کردن یک ایمیل معتبر در عرض چند دقیقه صاحب یک هاست بسیار با کیفیت و رایگان خواهید شد .

و اطلاعات هاست پس از ثبت نام به ایمیل شما ارسال می شود و شما می توانید وارد حساب خود شده و ....

لینک ثبت نام

کسی نیست به این سوالات جواب بده و این سوال که " در تصویر زیر داخل کادر قرمز رنگ دکمه ارسال جی کامنت با دکمه بالا بر قاطی شده دکمه ی بالابر رو چطور میشه جابجا کرد یا حذف کرد اصلا کجاست؟

[ATTACH=CONFIG]6208[/ATTACH]

برای اینکه lable شما عوض بشه باید به مسیر زیر بری language\fa-IR و از اونجا فایل fa-IR.com_contact.ini را ویرایش کنی و به جای عبارتتون مثلا بنویسید ایمیل و دخیره کنید

کسی نیست به این سوالات جواب بده و این سوال که " در تصویر زیر داخل کادر قرمز رنگ دکمه ارسال جی کامنت با دکمه بالا بر قاطی شده دکمه ی بالابر رو چطور میشه جابجا کرد یا حذف کرد اصلا کجاست؟

[ATTACH=CONFIG]6208[/ATTACH]

دوستان اگه میشه به سوالات پاسخ بدید ؟؟ هر سه لطفا

تضویر کوچیکه واضح نیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری