ابوالفضل طالبی

انتشار هدایای ویژه به مدت دو هفته عیدقربان تا عید غدیر :: ویژه انجمن جوملای ایران

101 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

هدیه چهارم من

ماژول نقشه ی گوگل فارسی و انگلیسی (دو زبانه)

لینک تاپیک

ویرایش شده در توسط mp_mp353

ارسال شده در (ویرایش شده)

هديه بعدي من پلاگين بسيار قدرتمند فشرده ساز فايل هاي css و java

سايت شما رو تا 99% فشرده ميكنه......>>>>>لينك ورود به تاپيك

ساز گار با جوملا 2.5 و 3 كه نسخه مربوط به 1.5 اش رو قبلا گذاشتم اگه خواستيد مراجعه كنيد به اين لينك

ویرایش شده در توسط masood111

نرم افزار كم حجم كردن عكس جهت بهينه سازي وب سايت

usitedesign.jpg

در بخش سئو انجمن بسياري از دوستان كه سايتشون رو برا آناليز ارائه داده بودند 90% آنها تو بهينه سازي عكس كه يك قسمتش مربوط به كم حجم كردن و فشرده سازي عكس مي شه مشكل داشتن، و همچنين با توجه به ايام جشن و عيد مرا برآن داشت تا يك نرم افزار بسيار بسيار عالي و كارآمد در اين عرصه رو خدمتتون معرفي كنم

سرعت بالا - دقت و كارايي شديد - امكانات فراوان از مزاياي استفاده از اين نرم افزار است

لينك مربوط به اين تاپيك

سلام دوستان

عید رو به همه شما تبریک میگم بنده هم برای این روز خجسته قالبی رو آماده کرده امیدوارم که خوشتون بیاد

قالب سامانه پیام کوتاه

[ATTACH=CONFIG]2699[/ATTACH]

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7097-.-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87

با سلام به نظر من : برای خیلی ها آموزشهای مجتمع از همه چیز مهمتره

این سه سایت آموزشهای جالب دارند***حتی با فیلم ***وآموزش تصویری ***

در این سه سایت علاوه بر آموزش طراحی سایت و ساخت قالب برای جوملا و ورد پرس

آموزشهای جالب فتوشاپ و فلش هم وجود داره + ......

http://www.learning.asarayan.com/corel/basic-corel.html

http://www.cgtv.ir

http://www.joomedia.ir

با سپاس فراوان از همه عزیزانی که حاصل زحمات خودشون رو بی دریغ و بدون چشمداشتی در این دو هفته منتشر کردند و به عنوان هدیه به سایر کاربران ارائه کردند .شمار هدایای منتشر شده به حدی بود که حتی در برخی موارد فراموش میشد که امتیاز مربوط را به دوستان ارائه کنیم و میتوان گفت که در هیچ انجمنی به این اندازه هدایای مختلفی ارائه نشده بود .

البته انتشار هدایا استمرار خواهد داشت و در طول هفته از طرف مدیران و کاربران قطعا هدایای ارزشمند منتشر خواهد شد.

به هر حال ضمن قدردانی مجدد از دوستان گرامی جهت شرکت در این جشن هدایا ، به اطلاع بزرگواران میرسانم که ظرف امروز و فردا نظرسنجی برگزار خواهد شد تا به بهترین هدیه جایزه ویژه تعلق گیرد.البته شکی در این نیست که اگر در توان مالی انجمن بود به همهه عزیزان هدایایی ارائه میکردیم ولی تا جایی که مقدور باشه از دوستان به نحو احسن سپاسگذاری خواهیم کرد.

با تشکر

درود

با تشکر از استاد طالبی عزیز که با طرحهای خوبشون باعث میشن دوستان اینچنین با انگیزه کار کنن و قدرت نهفته خودشون را آشکار کنن .

همین که باعث میشه اینجور همه باهم باشیم به دور از هر نوع عقیده و ایدئولوژی و فقط در راستای ارتقای دانش باعث افتخاره . چون در نهایت تنها چیزی که از ما باقی میمونه در این دنیا آثاری هستش که از خودمون به جا میزاریم چه خوب و چه بد . فعالیت در انجمن بیشتر از هر کسی به نفع خود شخص هستش و جو حال حاضر انجمن خیلی خوب هستش .

دوستان هم امیدوارم درک کنن که در یک محیط مجازی نمیشه نوع لحن و گفتار شخص مقابل را دید و بهتره که گذشت خودشون را بیشتر کنن چون بیشتر اشتاباهات سهوی هستن و هر کسی باید اول درون خودش را قضاوت کنه . ( همه ی ما درگیر مشکلاتی مخصوص به خودمون هستیم که نمیتونیم با دیگران در میان بزاریم پس نباید بیش از اندازه از خودمون و دیگران توقع داشته باشیم )

در نهایت مخلص تمام بچه های انجمن هستیم و درود می فرستیم به امپراتوری انجمن ایران ( چون پیروزی نزدیک است ) :a2d3:

سلام

من هیچ افزونه ای منتشر نکردم اما تقریبا همه افزونه ها را دانلود کردم

جا دارد که از همه دوستان بخوص متولیان این امر نیک قدردانی کرد

راستش خودم چندتایی افزونه را فارسی کردم اما وقت نداشتم که منتشر کنم .

ممنون و متشکر و برای همه دوستان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

خدا قوت

سلام با تشکر از آقای طالبی ، آقای مردانه زاده ، مدیران ( تمامی مدیران چون اسم همشون رو نمیدونم کلی میگم ) و تموم عزیزانی که تو این دو هفته گل کاشتن و زحمت زیادی رو بدون هیچ چشم داشتی کشیدن

من به نوبه خودم از تموم عزیزان تشکر میکنم

و همینجا می خوام اعلام کنم که به زودی یه سورپرایز برای تموم عزیزانی که با جوملای 2.5 کار میکنن دارم پس منتظر باشن و بدونید که عید برای من هرگز تمومی نداره و هر روز یه عیده و من باز هم در خدمت تموم عزیزان خواهم بود

طبق مشورتی که با آقای مردانه زاده کردم و ازشون کسب اجازه کردم قراره شده که یه سورپرایز برای جوملای 2.5 ها داشته باشم که به زودی اولین سری ازش رو انتشار میدم ... باقیش رو دیگه نمیگم چون سورپرایزه

از همه ممنون بابت زحمت هاشون