joomla

انتقاد به اقای تارانتینو ( موسس انجمن ) !

7 پست در این موضوع

سلام

انتقادم اینه که شما اقای تارانتینو انجمن رو تاسیس کردید و دیگه رفتید دنبال کار خودتون ، حتی 1 دونه سوال کاربران هم جواب نمی دید . :65d6a5d6s:

فقط تو این مدت آقای نوین فرد جوابگوی کاربران بودند که ایشون هم امتحان دانشگاه شروع شد و رفت .

حالا همه سوال ها بدون جواب موندن - لطفا نگید که مگه واسه رفع مشکلاتت پول میدی که الان طلب کار هستی !! و باید این رو مد نظر داشته باشید که هر کی انجمن پشتیبانی راه انداخت باید جوابگوی کاربرانش هم باشه

اصلا از ما که بگذره واسه اعتبار و بقای خودتون باید جوابگوی مشکلات و سوال های کاربران باشید ...

اینها رو گفتم که یه کم به فکر باشید

با آرزوی موفقیت روز افزون ...:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنونم که انتقاد کردید.حق دارید ولی اگر سوالی بدون پاسخ ببینم جتما پاسخ میدم خدمت عزیزان .. اگر خودم پاسخی به سوالات نمیدم بدلیل اینه که بیشتر تمرکز خودم روی طراحی افزونه است و نمونه اش افزونه ای هست که بزودی منتشر میشه به عنوان هدیه که کار سنگینی هست.به امید خدا سعی میکنیم بیشتر در پاسخ گویی شما تلاش کنیم و سوالی بدون پاسخ نمونه

سلام

انتقادم اینه که شما اقای تارانتینو انجمن رو تاسیس کردید و دیگه رفتید دنبال کار خودتون ، حتی 1 دونه سوال کاربران هم جواب نمی دید . :65d6a5d6s:

فقط تو این مدت آقای نوین فرد جوابگوی کاربران بودند که ایشون هم امتحان دانشگاه شروع شد و رفت .

حالا همه سوال ها بدون جواب موندن - لطفا نگید که مگه واسه رفع مشکلاتت پول میدی که الان طلب کار هستی !! و باید این رو مد نظر داشته باشید که هر کی انجمن پشتیبانی راه انداخت باید جوابگوی کاربرانش هم باشه

اصلا از ما که بگذره واسه اعتبار و بقای خودتون باید جوابگوی مشکلات و سوال های کاربران باشید ...

اینها رو گفتم که یه کم به فکر باشید

با آرزوی موفقیت روز افزون ...:21:

با سلام،

خدا رو شکر ما از اون نوع انجمن ها نیستیم که تا انتقادی بشه، تاپیک رو ببندن که یعنی هیچ کسی انتقاد نکنه. برعکس از انتقادهای اصولی و سازنده هم استقبال می کنیم و تشکر از شما بابت ذکر این مطلب.

اما چند نکته هست که اینجا لازم می بینم ذکر کنم:

1) این انجمن متعلق به همه است. من، شما، آقای طالبی و هرکسی که کمترین سطح فعالیتی رو براش در نظر بگیرید. تنها فرق مؤسس انجمن این هست که معمولا کارهای نگهداری(maintenance) رو اگر به کسی نسپرده باشه، باید حل کنه و همچنین نقشه راه(Road Map) لازم رو برای توسعه و گسترش انجمن رو در نظر بگیره و سیاست گذاری های لازم رو در مواقع لازم انجام بده.

2) بعضی از پروژه ها به صورت دراز مدت(long-term) هستند. به طور مثال وقتی میخواید یه سنگ بزرگ رو بلند کنید، ممکنه هم انرژی شما رو به شدت بگیره و هم زمان زیادی برای حرکت دادنش لازم داشته باشید. اینجاست که بهتره مواردی رو که دیگران هم می تونن راهنما باشن رو به باقی بسپارید تا این پروژه رو به سرانجام برسونید و وقتی تموم شد اون رو ارائه کنید. این جوری هم یه کار بزرگ اجرا میشه و کارها هم روی روال پیش میره. به نظر شخصی من، این که انتظار داشته باشیم موسس انجمن به همه ی سوالات کاربران جواب بده، دید درستی شاید نباشه. من مثال رو از انجمن جهانی جوملا میزنم که هممون باهاش آشنا هستیم. به نظرتون موسس انجمن در طی یک ماه، چند ارسال داره؟ اینجا رو یه بررسی و دنبال کنید تا جوابش رو خودتون ببنید:

http://forum.joomla.org/memberlist.php?mode=group&g=20&sid=9e38442bdd0d8dc6f5e9705899ff5338

3) ارسال پاسخ کاربران همیشه به این معنی نیست که ملاکی برای فعالیت صحیح باشه. روش صحیح داشتن استراتژی در پاسخ هاست. مثالی از این مورد رو میگم: ممکنه که شخصی سوالی رو بپرسه که جواب دادنش که نیاز به 4 ساعت صرف زمان داشته باشه. خوب اگه من قرار باشه این پاسخ رو بدم به نظرتون ناعدالتی نکردم؟ چون با این کار دارم از جواب دادن به 10 کاربر دیگه صرف نظر می کنم برای سوالی که شاید واقعا فقط به درد یه شخص یا قلیلی از افراد بخوره. در ضمن ممکنه من طی این مدت بتونم فیلمی آموزشی رو بسازم که به نیاز ده ها کاربر گوناگون رو جواب بده. این جور سوالات رو حقیقا فقط به صورت تجاری میشه پاسخ داد تا بی عدالتی صورت نگیره. چون انجمن متعلق به همه است.

4) ممکنه توی برهه ای از انجمن مشغله ها بالا باشه و چند نفر نتونن پاسخ بدن. اینجا بهتره سایر دوستان که جواب خودشون رو در در موضوعات مشابه گرفتند دست سایر افراد رو بگیرن جای این که انتظار داشته باشن که همیشه افراد بهشون پاسخ بدن. دلیل اصلی انجمن های پشتیبانی non-commercial هم همینه.

امیدوارم با همت و تلاش مضاعف تمام دوستان به پیشرفت همدیگه کمک کنیم.

و من الله توفیق

من هم با آقای نوین فرد موافقم نمیشه که انجمن متکی به یه فرد باشه .مگه آقای طالبی چقد در روز وقت دارن که بخوان به سوالات همه پاسخ بدن . البته باید به دوستمون هم حق بدیم که میاد تو انجمن و پستی میزاره انتظار به جواب رسیدن داشته باشه .حداقل پاسخ گویی اینکه سوال ایشون در حیطه فعالیت های این انجمن نیست . محیط دوستانه این انجمن واقعا خوبه ولی باید احساس مسئولیت هم از طرف همه اعضا صورت بگیره . هر کسی میاد عضو میشه هم برای اینکه تجربیات جدیدی کسب کنه به جواب سوالتش برسه و هم تجربیات خودشو در اختیار دیگران بزاره ..

من پیشنهاد میدم دوستان یه بخش جدید به انجمن اضافه کنیم تا کسانی که سوال بی پاسخی دارن سوالشون رو در اون مطرح کنند و مدیران انجمن و کسانی که تجربه کاری بیشتری دارن اولویت پاسخ گوییشون رو بزارن برای اون بخش . و اگر هم پست هایی هم که تو این بخش قرار میگیره باید قبلا تو بخش مربوطه قرار بگیره اگر بعد از 48 ساعت پاسخ سوالشون رو نگرفتند توی این بخش مطرح کنن .

البته لازم هم نیست یه بخش جدید باشه یه موضوع جدید و مهم و کسانی که بعد از 48 ساعت به جوابشون نرسیدن لینک ارسالشون رو تو اون موضوع بزارن.

من هم آرزوی آقای نوین فرد رو تکرار میکنم :

امیدوارم با همت و تلاش مضاعف تمام دوستان به پیشرفت همدیگه کمک کنیم.

من خودم شخصا ، تعدادی تایپک زدم که اصلا کسی جواب نداد، اگر میخواستم انتقاد کنم که اینجا به خاک و خون کشیده میشد ولی در عوض سعی کردم تا خودم فکر کنم و حلش کنم و نهایتا پیام خصوصی به آقای طالبی که خوشبختانه پاسخ خوبی نیز میگرفتم با اینکه کامل نبود . جناب جوملا به نظر من شما هم بهتره همش چشم انتظار کمک دیگران نباشی نه فقط شما دیگران هم شامل میشه ...

هر چند بعضی اوقات پاسخ مشکلی رو بعضی ها میدونند ولی جواب نمیدند ...

یه نمونه : آقای حجت قرار بود k2store رو فارسی رو 2 ماه پیش انتشار بده که هی گفت انتشار میدم ، میدم ... نداد که هیچ، به خانوم آرام هم گفتم شما ترجمه شو داری بدی ؟ بعد از 1 هفته : من ندارم آقای حجت خودشون انتشار میدن و از این حرفها ... در صورتی که 1. خانوم آرام کم کم هر روز آنلاین بود . 2. معمولا اکثر افزونه ها رو خانوم آرام ترجمه میکنه ، این افزونه هم احتمال میره ایشون ترجمه کرده باشند ولی خوب پاسخ ندادند دیگه !

آدم وقتی اینارو میبینه میگه خوب ...

اگر میخواستم انتقاد کنم که اینجا به خاک و خون کشیده میشد

این تیکش رو متوجه نشدم !

ولی در عوض سعی کردم تا خودم فکر کنم و حلش کنم و نهایتا پیام خصوصی به آقای طالبی که خوشبختانه پاسخ خوبی نیز میگرفتم با اینکه کامل نبود .

خدا رو شکر که مشکلتون حل شد

هر چند بعضی اوقات پاسخ مشکلی رو بعضی ها میدونند ولی جواب نمیدند ....

می تونه این طور هم باشه، این هیچ اشکالی ایجاد نمیکنه. چون پاسخ ها داوطلبانه است

یه نمونه : آقای حجت قرار بود k2store رو فارسی رو 2 ماه پیش انتشار بده که هی گفت انتشار میدم ، میدم ... نداد که هیچ، به خانوم آرام هم گفتم شما ترجمه شو داری بدی ؟ بعد از 1 هفته : من ندارم آقای حجت خودشون انتشار میدن و از این حرفها ... در صورتی که 1. خانوم آرام کم کم هر روز آنلاین بود . 2. معمولا اکثر افزونه ها رو خانوم آرام ترجمه میکنه ، این افزونه هم احتمال میره ایشون ترجمه کرده باشند ولی خوب پاسخ ندادند دیگه !.

باز زود قضاوت کردی برادر، هر سوالی داره بپرس تا دچار سو تفاهم نشی، چون این مورد تا حدود زیادی در جریان هستم میگم:

افزونه ای رو که خانم آرام ترجمه کرده بودند دچار اشکالاتی بود، اون رو سپردند دست آقای مردانه که تصحیح کنند. بنده خدا هاردش سوخت، درگیر اون شد یا حالا هر درگیری دیگری.

آدم وقتی اینارو میبینه میگه خوب ...

میگه خوب باید بیشتر تامل کرد.

یا علی

ارسال شده در (ویرایش شده)

novinfard : گلم ، تو عزیزی و ممنون از پاسخ هایی رو دادی که خودم میدونستم ... ولی عزیزم یکم تامل کن

علی یارت :rolleyes:

ویرایش شده در توسط novinfard
توهین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری