saworld

خطای TYPE=MyISAM در هنگام نصب

22 پست در این موضوع

سلام.

من موقع نصب کامپوننتی در جوملا با یه ارور مواجه شدم که عکسش هست.

khata.png

خواستم ببینم این ارور مربوط به چی هست.. وبرای رفعش چه کار باید بکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

برای همه کامپوننت ها و ماژول ها این ارور رو میگیرید ؟

سلام کاربر عزیز،

این مشکل به خاطر نسخه MySQL شماست.

شما در فایل sql نصبی سرویس مورد نظر خود، به جای کد:

TYPE=MyISAM

کد :

ENGINE=MyISAM

رو قرار بدید.

پیروز باشید

میشه راهنمایی کنید این فایل کجاست تا تغییرش بدم

ارسال شده در (ویرایش شده)

میشه راهنمایی کنید این فایل کجاست تا تغییرش بدم

معمولا یک فایل sql هست.

اگه افزونه باشه مسیر متفاوته، اما اگه نصب سیستم جوملا باشه در مسیر installation

ویرایش شده در توسط novinfard

من توی این مسیر installation\sql\mysql چندتا sql پیدا کردم کدامشان را تغییر بدم

من توی این مسیر installation\sql\mysql چندتا sql پیدا کردم کدامشان را تغییر بدم

در کل فایل های sql که اون عبارات موجود باشند، جایگزین کنید.

می تونید برای راحتی از ویرایشگر notepad++ استفاده کنید تا در اون مسیر هر فایلی که اون عبارت رو داشته باشه براتون پیدا کنه.

همه را تغییر دادم فایده ای نداشت همان پیغام خطا را می دهد

نرم افزار xampp 1.7.7 هم را نصب کردم همین خطا را میدهد

پیغام خطا اینه یادم رفت بنویسم

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '# $Id: joomla.sql 10501 2008-07-04 23:30:20Z willebil $ CREATE TABLE `jos_' at line 1 SQL=# $Id: joomla.sql 10501 2008-07-04 23:30:20Z willebil $ CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) ENGINE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

این خطا الان قضیه اش فرض می کنه، اگه از جوملا 1.5 استاندارد استفاده می کنید، فایل زیر رو که براتون تغییر دادم(joomla.sql) قرار بدهید و نصب کنید.

اگه باز خطا داد، بهم بگید خطا چیه.

سلام

از این مرحله گذشت ایندفعه برای نصب اطلاعات نمونه در سایت این پیغام را داد چه کار کنم

Error: the XML response that was returned from the server is invalid

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

از این مرحله گذشت ایندفعه برای نصب اطلاعات نمونه در سایت این پیغام را داد چه کار کنم

Error: the XML response that was returned from the server is invalid

جوملا را بدون اطلاعات نمونه نصب کنید، اگه خواستید اطلاعات نمونه را داشته باشید، بعد از نصب به همان پوشه نصب sql جوملا برید و دستی فایل ها را در phpmyadmin اجرا کنید.

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=429&t=265877

ویرایش شده در توسط novinfard

بدون اطلاعات نمونه نصب کردم کلی ارور دیگه داد چرا موقع نصب easyphp 5.3.8 یا xammp 1.7.7 این مشکلات پیش میاد ولی موقع نصب easyphp 3 این مشکلات نیست و به راحتی نصب میشه بخاطر ویندوز که نیست؟

بدون اطلاعات نمونه نصب کردم کلی ارور دیگه داد چرا موقع نصب easyphp 5.3.8 یا xammp 1.7.7 این مشکلات پیش میاد ولی موقع نصب easyphp 3 این مشکلات نیست و به راحتی نصب میشه بخاطر ویندوز که نیست؟

این ها به خاطر خود نرم افزارهای apache firends مثل xammp، wamp، easyphp و ... نیست. این به خاطر نسخه mysql و php مورد استفاده و گاها تنظیمات پیش فرض php.ini موجود در هرنسخه است.

میشه آخرین نسخه هایی که نام بردم را مثل نسخه 3 نصب کنم بدون دردسر

راهی وجود دارد برای این کار ؟

من متوجه نشدم، دقیقا الان می خواهید چیکار کنید؟

میخوام اگر راه داره مثل easyphp 3 که راحت جوملا نصب میکردم بتونم در easyphp 5.3.8 یا xammp 1.7.7 جوملا را هم بدون این اررورها- کپی فایل یا تغییر در فایل نصب کنم

میخوام اگر راه داره مثل easyphp 3 که راحت جوملا نصب میکردم بتونم در easyphp 5.3.8 یا xammp 1.7.7 جوملا را هم بدون این اررورها- کپی فایل یا تغییر در فایل نصب کنم

بعید می دونم و منطقی هم نیست.

ببخشید احتمالا من هنوز نفهمیدم چرا easyphp 3 براحتی جوملا روش نصب میشه ولی موقع نصب جوملا روی easyphp 5.3.8 اینقدر اررور میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری