saeid_eli

مشکل با ساختن فرم ثبت نام با rsform

8 پست در این موضوع

با سلام

من کامپوننت rsform رو با افزونه هاش دارم ولی نمی تونم فرم ثبت نام درست کنم

البته آموزشش رو هم تو این انجمن خوندم ولی پلاگین Joomla! user registration Plugin رو ندارم

لطفا کمک کنید چجوری یه فرم ثبت نام درست کنم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ن کامپوننت rsform رو با افزونه هاش دارم ولی نمی تونم فرم ثبت نام درست کنم

البته آموزشش رو هم تو این انجمن خوندم ولی پلاگین Joomla! user registration Plugin رو ندارم

لطفا کمک کنید چجوری یه فرم ثبت نام درست کنم .

منم دقیقا همین مشکل را دارم

لطفا بنده را هم راهنمایی بفرمائید

ممنون

پیام خصوصی خود را چک کنید

دوست عزیز سعی کن پاسختونو در حد امکان در خود تاپیک ینویسید تا بقیه هم استفاده کنند....

در نت جستجو نمایید پلاگین مربوطه را می یابید. plg_rsfpregistration

1. بعد از نصب پلاگین و فعال سازی آن ، در آر اس فرم یک فرم ثبت نام می سازیم مانند فرم پیش فرض جوملا که تمامی فیلدهای لازم و اجباری مانند (fullname, username, email, verifyemail, password, verifypassword) داشته باشه. فیلدهای دیگری که می خواهید در فرمتان نمایش دهید نیز اضافه کنید.

2. در بخش ویژگیها>افزودنیها> در مدیریت فرم مربوطه یک قسمت به نام Joomla! Registration اضافه گردیده. روی آن کلیک نمایید.

3. Use Joomla! Registration integration ? را روی بلی قرار دهید. و در قسمت Map Fields فیلدهایی که ساخته اید را با فیلدهای پیش فرض ثبت نام جوملا همگام سازی نمایید. فرم را ذخیره و تست نمایید.

دوست عزیز سعی کن پاسختونو در حد امکان در خود تاپیک ینویسید تا بقیه هم استفاده کنند....

ایشون به سوال پاسخ ندادن فقط پلاگین ثبت نام آر اس فرم رو براشون فرستادن چون تجاری هست داخل تاپیک قرار ندادن

گرچه افزونه کامل rsform به همراه تمامی پلاگینهاش داخل انجمن قرار داده شده فقط کافیه دوستان انجمن رو جستجو کنن

نحوه ایجاد فرم ثبت نام هم بارها و بارها داخل انجمن گفته شده

ایشون به سوال پاسخ ندادن فقط پلاگین ثبت نام آر اس فرم رو براشون فرستادن چون تجاری هست داخل تاپیک قرار ندادن

گرچه افزونه کامل rsform به همراه تمامی پلاگینهاش داخل انجمن قرار داده شده فقط کافیه دوستان انجمن رو جستجو کنن

نحوه ایجاد فرم ثبت نام هم بارها و بارها داخل انجمن گفته شده

سلام، بله ممنون. بنده هم پک کامل را از انجام دانلود کردم و پلاگین را داخل آن دیدم، هنوز نصب و تست نکردم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری