niloofar

راهنمایی در ترجمه قالب

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به دوستان عزیز.

من یک قالب را تاحدودی فارسی سازی کرده ام.ولی متاسفانه هرچی تو کدها دنبال میکنم دکمه read more را نمیتونم تغییر بدهم.

لینک سایت اینه:

لینک

منتظر راهنمایی های شمادوستان هستم.

ویرایش شده در توسط niloofar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ساختار ماژول ها با زبان مربوط به اون ماژول رو که تو اون موقعیت منتشر کردید رو چک بفرمایید...

می تونید از افزونه firebug* برای پیدا کردن موضوع استفاده کنید.

ویرایش شده در توسط ghohestan

برای قالب فارسی ساز را نصب کردم.

یعنی برای همه ماژول ها و کامپوننت ها معادل فارسی تعریف شده ولی همچنان بعضی قسمت ها به صورت انگلیسی مشاهده میشود!!!!

اگر مطمئن هستید که فارسی سازی رو دقیق انجام دادید (دقیقا همان فایل های انگلیسی رو به فارسی تبدیل کردید) باید داخل ساختار ماژول ها دنبال عبارت بگردید.

پیشنهاد:

نرم افزار FileSeek رو جستجو، دانلود و نصب کنید و عبارت مورد نظر رو در پوشه ها یمحل نصب جوملا جستجو کنید.

قطعا به موراد مورد نظر می رسید.

در قسمت ادمین /قسمت زبان /قسمت عنوان ها

فقط زبان انگلیسی وجود دارد.چطور و از چه قسمتی میتوانم زبان فارسی را به این قسمت اضافه کنم.

احتمال میدم اگر اینکارو انجام بدم مشکل برطرف شه.

ولی نمیدونم چطور انجامش بدم؟

آيا زبان فارسي را براي سايت نصب و فعال كرديد؟ فكر كنم read more را از فايل زبان انگليسيت بخونه كه با نصب زبان فارسي سايت درست بشه

بله زبان فارسی را برای سایت فعال کردم.و پک فارسی ساز جوملا فارسی را هم نصب کردم ولی متاسفانه یک قسمت هایی همچنان با مشکل مواجه است.از جمله read more

این روش رو دنبال کردید؟

نرم افزار FileSeek رو جستجو، دانلود و نصب کنید و عبارت مورد نظر رو در پوشه ها یمحل نصب جوملا جستجو کنید.

قطعا به موراد مورد نظر می رسید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری