حجت مردانه زاده

اطلاعیه* جذب همکار انجمن فعال در زمینه ساماندهی آرشیو افزونه های انجمن

29 پست در این موضوع

باسلام

یه سوالی برام پیش اومده و اونم اینکه مثلاً بنده وقتی میخوام ماژولهای 1.5 رو ساماندهی کنم در قسمت "ماژولهای جوملا 1.5" مشاهده میکنم که یه "کامپوننتی" منتشر شده و چون بنده دارم رو ماژولها کار میکنم لذا این رو نمیتونم تو تاپیک ماژولها طبقه بندی بکنم از طرفی دوست عزیزی که رو کامپوننتهای 1.5 داره کار میکنه شاید اصلاً متوجه نباشه که یه کامپوننتی توی قسمت ماژولها وجود داره. حال سوالم اینه که این کامپوننت رو چیکار بکنیم و سرنوشت اون چی میشه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم جناب داسدار عزیز.

همونطور که بالا هم عرض کردم مشکلی نداره که دوستان در بخشهای همدگیه همکاری داشته باشن فقط سر رشته ی کار از دست خارج نشه.برای این جور مورادر هم شما اون فایل رو در بخش مربوط به خودش ثبت میکنید که دیگه از قلم نیفته... یا لینک رو ارجاع میدید به فرد مسئول همون بخش.تا اون اون رو درج کنه ....

به نظرم این بهترین کار باشه..

باتشکر وممنون که دارین وقت میذارین...