mamos98

معرفی / خرید بسته آموزش طراحی قالب جوملا 2.5

10 پست در این موضوع

سلام دوستان من این چند روزه کل اینترنت رو زیر و رو کردم!

من آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 و 3 (که البت فک کنم 3 هنوز زود باشه) رو می خواستم! ولی یا مال 1.5 بود یا اصلا آموزش جوملا بود نه آموزش طراحی!

ضمنا آموزش های ویدئویی مهندس خودمون هم که قیمتش خیلی بالاس!(180 تومن)

من یه بسته (فارسی یا انگلیسی که مهم نیس) می خواسم که کامل از فتوشاپ تا قالب جوملا رو طراحیشو یاد بده!

حالا می خواد از لیندا باشه و انگلیسی می خواد فارسی باشه!

فقط نمی خوام زیاد گرون باشه! یعنی تا 10 20 تومن باشه!

اگر دوستی لطف کنه یا جایی رو معرفی کنه! یا حتی اگر خودش داره برام بفرسته (بفروشه یا لطف کنه رایگان) من خیلی ممنون میشم!

لطفا تبلیغ نکنید مال انجمن جوملا ایران رو هم دیدم و همونجوری که گفتم گرونن!

اگر لینک دانلود هم دارید من مشکلی ندارم با اینکه سرعت نتم پایینه میدم برام دانلود کنن!

پس باید این ویژگی ها رو داشته باشه!

1. ارزون باشه

2..مال جوملا 2.5 باشه

3... زبانش مهم نیس دوستان!:128fs318181:

خیلی ممنون همه!

البت اینو یادآور بشم که کامل به جوملا تسلط دارم فقط می خوام طریقه طراحی قالب اط فتوشاپ به اچ تی ام ال و از HTML به جوملا یا روش های دیگه رو یاد بگیرم!پ

بازم ممنون!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

دوست گلم شما میتونید از وب سایت زیر استفاده کنید که طراحی قالب واسه جوملا 2.5 رو به صورت تصویری و کاملا رایگان آموزش میده (جعبه آموزش)

www.edubox.ir

سلام دوستان من این چند روزه کل اینترنت رو زیر و رو کردم!

من آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 و 3 (که البت فک کنم 3 هنوز زود باشه) رو می خواستم! ولی یا مال 1.5 بود یا اصلا آموزش جوملا بود نه آموزش طراحی!

ضمنا آموزش های ویدئویی مهندس خودمون هم که قیمتش خیلی بالاس!(180 تومن)

من یه بسته (فارسی یا انگلیسی که مهم نیس) می خواسم که کامل از فتوشاپ تا قالب جوملا رو طراحیشو یاد بده!

حالا می خواد از لیندا باشه و انگلیسی می خواد فارسی باشه!

فقط نمی خوام زیاد گرون باشه! یعنی تا 10 20 تومن باشه!

اگر دوستی لطف کنه یا جایی رو معرفی کنه! یا حتی اگر خودش داره برام بفرسته (بفروشه یا لطف کنه رایگان) من خیلی ممنون میشم!

لطفا تبلیغ نکنید مال انجمن جوملا ایران رو هم دیدم و همونجوری که گفتم گرونن!

اگر لینک دانلود هم دارید من مشکلی ندارم با اینکه سرعت نتم پایینه میدم برام دانلود کنن!

پس باید این ویژگی ها رو داشته باشه!

1. ارزون باشه

2..مال جوملا 2.5 باشه

3... زبانش مهم نیس دوستان!:128fs318181:

خیلی ممنون همه!

البت اینو یادآور بشم که کامل به جوملا تسلط دارم فقط می خوام طریقه طراحی قالب اط فتوشاپ به اچ تی ام ال و از HTML به جوملا یا روش های دیگه رو یاد بگیرم!پ

بازم ممنون!

دوست عزیز داخل انجمن هستش به صورت رایگان که دوست گلمون آقای ماهان اموزش دادن

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7462

موفق باشید

از شما و جناب آقای مردان زاده و دوست گلی که جعبه آموزش رو معرفی کردن ممنونم ولی حرف آقای مردان زاده مبنی بر رو آوردن به فریم ورک ها منو جذب خودش کرد

خیلی مشتاقم ببینم چه طوری میشه از فریموررک ها در طراحی قالب استفاده کرد

مخصوصا وارپ یوتم که من از همه بیشتر قبولش دارم

اگر دوستان منبعی در این مورد میشناسن معرفی کنند ممنون میشم

اگر انگلیسی هم باشه مهم نیست

توی سایت خود یوتم بگردید راهنمایی برای استفاده از فریم ورکش داره میتونید ازشون استفاده کنید

توی سایت خود یوتم بگردید راهنمایی برای استفاده از فریم ورکش داره میتونید ازشون استفاده کنید

دوست عزیز من گشتم توی سایت یو تم برای آموزش های وارپ فقط آموزش های ابتدایی نحوه استفاده کاربران از وارپه نه آموزش استفاده از فریمورک

البته من سعی می کنم قالب مستر خودشو بگیرم ببینم چجوری باید از وارپ استفاده کرد؟

من مشکلم اینه که اگر خواستم قالب html رو با یه فریمورک به قالب جوملا تبدیل کنم چجوری باید اینکارو بکنم؟

سورس وارپ تماماً در اینجا قابل دسترسی هستند...

http://www.yootheme.com/themes/documentation?view=docs

یک نکته هم بگم . دوستان محض تبلیغات شخصی ندونند فقط!!

ما با دیدن همین ضعف در جامعه ی جوملاکار ایران، در پک رابین2012 ای ( گنجینه ی آرشیو افزونه های جوملا در دنیا) تمامی سورسهای متنی و ویدئویی 9فریم ورک مشهور و اوپنه موجود در دنیا برای طراحی قالب جوملایی رو با طبقه بندی کامل و آموزش مرحله به مرحله ، آماده و در داخل پک گذاشتیم.

واقعا طراحی قالب با استفاده از فریم ورکها، مثل اینه که از یه نردبان 100پله ای یکی شما رو بندازه اون پله ی 99ام! ( رسیدن به 100دیگه نیاز به هنر، ذوق و کمی دانش خودتون داره!!)

موفق باشید و سربلند

یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای مردان زاده از لطف شما ممنونم ولی متاسفانه همونجوری که عرض کردم هزینه بستخ رابین رو ندارم

دارم میخونمشون اسناد وارپ رو

ممنون

ویرایش شده در توسط mamos98

سلام آقای مردان زاده پک رابین2012 رو از کجا باید تهیه کنیم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری