treemp3

سئو - تغییر تیتر در مطلب و تغییر نکردن در موتور جست و جوی گوگل

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

من سایت دانلود دارم . واسه ورژن های جدید نرم افزار نمی خوام دوباره پست بزنم

می خوام همون مطلب قیلیم رو ویرایش کنم و بروزش کنم

اما یک مشکل بر خوردم اونم این هست گوگل تیتر مطلب قبلی رو پاک نمی کنه و می مونه و بالاتر از این تیتر نشون می ده

دقت کنید آدرس ها کاملا یکی هست

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه جوری تیر مطلب گذشته رو پاک کنم و جدید رو توی گوگل بروز کنم؟

www.tidech.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای بروز کردن باید مطلب قبلی رو حذف و ورژن جدید رو ایجاد کنید .

گوگل بعدا پاک میکنه . جای نگرانی نیست .

دوست عزیز من نمی خوام لینک صفحاتم از بین بره می خوام با همون لینک مطلبم منتشر شه اما تیترش فرق کنه مثل این می مونه دانلود گوگل ورژن 1 به دانلود گوگل ورژن 2 در موتور جست و جوی گوگل تغییر کنه

دوست عزیز من نمی خوام لینک صفحاتم از بین بره می خوام با همون لینک مطلبم منتشر شه اما تیترش فرق کنه مثل این می مونه دانلود گوگل ورژن 1 به دانلود گوگل ورژن 2 در موتور جست و جوی گوگل تغییر کنه

دوست عزیز الان شما برید سایت نرم افزار تمام ورزن ها رو ندارن ، فتوشاپ که نیست .

اگر نمیخوای حذف کنی یا ویرایش کنی باید ورزنش رو بزنی مانند فایرفاکس فارسی ورزن 18 .

دوست عزیز الان شما برید سایت نرم افزار تمام ورزن ها رو ندارن ، فتوشاپ که نیست .

اگر نمیخوای حذف کنی یا ویرایش کنی باید ورزنش رو بزنی مانند فایرفاکس فارسی ورزن 18 .

دوست عزیز چون رتبه سایت شما پایینه گوگل دیر به دیر به سایت شما مراجعه میکنه و تغیرات شما بعد از مدتی نمایش میده

ممکنه حتی 2 هفته ام بشه که گوگل اونو تغییر به از گوگل مستر تولز هم استفاده کن و نقشه سایتتو توش ثبت کن کمک میکنه .

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای بروز کردن باید مطلب قبلی رو حذف و ورژن جدید رو ایجاد کنید .

گوگل بعدا پاک میکنه . جای نگرانی نیست .

آیا در این مورد مطمئن هستید؟

تا جایی که من اطلاع دارم حذف مطالب خوب نیست چرا که همچنان در دیتابیس گوگل میمونه بدون اینکه صفحه ای وجود داشته باشه در نتیجه ارور 404 میده که بسیار بد هست مگر اینکه آدرس اندکس شده رو هم بصورت دستی از گوگل حذف کنی

از طرفی مشکل این دوست ما اصلا این راه حلش نیست

تورو خدا در جواب دادن به مشکلات بقیه نهایت دقت رو انجام بدید و تا مطمئن نیستید جوابی ندید شاید موضوعی که از نظر شما بی اهمیت باشه واسه بقیه بسیار مهم باشه

دوست عزیز چون رتبه سایت شما پایینه گوگل دیر به دیر به سایت شما مراجعه میکنه و تغیرات شما بعد از مدتی نمایش میده

ممکنه حتی 2 هفته ام بشه که گوگل اونو تغییر به از گوگل مستر تولز هم استفاده کن و نقشه سایتتو توش ثبت کن کمک میکنه .

این جواب این مشکل است. واسه اصلاح و ویرایش مطالب زمان نیاز هست و این زمان بسته به اهمیت سایت شما از نظر گوگل میتونه از 1 روز تا حتی 1 ماه طول بکشه. در کل این دید اشتباه رو نداشته باشید که چون صفحه من در گوگل ذخیره شده پس هر تغییری در اون بدم فورا اعمال میشه. یادتون باشه که این آدرس نیست که در گوگل ذخیره میشه بلکه صفحه یا محتویات html اون هست پس اگه شما تغییر دادید تا وقتی html جدید توسط گوگل ذخیره نشه همان محتویات قبلی رو نمایش میده (البته با ورود به اون لینک به صفحه ویرایش شده خودتون وارد میشه با وجود اینکه عناوین نمایش داده در گوگل همان قبلی هستند)

ویرایش شده در توسط bestboy7

خوب دوستان دیگه هم نظر کلیشون همین بود که برای تغییر در گوگل با توجه به رتبه پایین سایت نیاز به گذر زمان هستش

به عبارتی ساده تر تمامی دوستان نظرشون یکی و درست بود به نظر بنده

موفق باشید

آیا در این مورد مطمئن هستید؟

تا جایی که من اطلاع دارم حذف مطالب خوب نیست چرا که همچنان در دیتابیس گوگل میمونه بدون اینکه صفحه ای وجود داشته باشه در نتیجه ارور 404 میده که بسیار بد هست مگر اینکه آدرس اندکس شده رو هم بصورت دستی از گوگل حذف کنی

از طرفی مشکل این دوست ما اصلا این راه حلش نیست

اگر اینچنین نبود پی سی دانلود چندتا صفحه داشت ؟ الان چندتا ورژن نرم افزار داره ؟ یا میهن دانلود ؟

مطلب که تا آخر عمر نمی مونه باید لینک هاش محتواش ویرایش شود . گوگل خودش همه چیزو میدونه .

صفحات 404 رو هم میشه سفارشی کرد . با یه تیکه کد .

پاینده

اگر اینچنین نبود پی سی دانلود چندتا صفحه داشت ؟ الان چندتا ورژن نرم افزار داره ؟ یا میهن دانلود ؟

مطلب که تا آخر عمر نمی مونه باید لینک هاش محتواش ویرایش شود . گوگل خودش همه چیزو میدونه .

صفحات 404 رو هم میشه سفارشی کرد . با یه تیکه کد .

پاینده

اصلا شما متوجه مشکل این دوستمون شدید؟؟؟؟

اصلا این چیزایی که گفتید در مورد سایتهای ...دانلود ربظی به موضوع داشت؟

اصلا چرا باید ویرایش بشه؟

من احساس میکنم شما اومدید توی فرومها سرگرم باشید. خوب عزیزم این همه فروم اجتماعی هست ....

اصلا شما متوجه مشکل این دوستمون شدید؟؟؟؟

اصلا این چیزایی که گفتید در مورد سایتهای ...دانلود ربظی به موضوع داشت؟

اصلا چرا باید ویرایش بشه؟

من احساس میکنم شما اومدید توی فرومها سرگرم باشید. خوب عزیزم این همه فروم اجتماعی هست ....

وقتی صورت مسئله رو نمی دونی تهمت نزن .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری