spyman

تیم بررسی امنیت سایت ها جوملا

نظر شما در باره بستی امنیتی آسان نصب چیست ؟   23 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. نظر شما در باره بستی امنیتی آسان نصب چیست ؟

• با امکانات دیده شده بسیار عالیست. می پسندم
      10
    • امکانات خوبی دارد ولی کم است. خوب
      11
    • امکانات خوبی ندارد . نمی پسندم
      2

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

252 پست در این موضوع

جالبه آق پویا با تازه کارا کاری نداره شرمنه مزاحم شدم ما قبله اینا بودیم جواب سلام هم ندادن مشکلی نیست ولی در کل خسته نباشید مارو هم آدم حساب نکنید

ما شما رو دوست داریم کارتون با ارزشه bb

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام آقای افضلی آقا یه سوال فنی دارم ازتون می خوام یه هاست سرور ایجاد کنم نظرتون رو در این باره بگید لطفآ

چه امکاناتیمی خواهد + هزینه تقریبیش چقدره + اینترنتی که روش باید باشه چی باشه و از ین حرف ها لطفآ سریعآ جواب بدید ممنون می شم ضروریه

( منظور از هاست سرور می خوام کل امکاناتش تو شهر خودم ایجاد کنم یعنی سیستم

ویرایش شده در توسط ali1234

سلام و خسته نباشید به آقای پویان وهمه ی کسانی که تو این کار زحمت میکشن

ممنون میشم این سایت رو هم چک کنید :35:

www.Tabonline.ir

سلام

اقا شرمنده ميگم اين سايت منو چك كردي؟

cyberpnu.ir

درود

عزیزم در حال بررسی هست

جالبه آق پویا با تازه کارا کاری نداره شرمنه مزاحم شدم ما قبله اینا بودیم جواب سلام هم ندادن مشکلی نیست ولی در کل خسته نباشید مارو هم آدم حساب نکنید

ما شما رو دوست داریم کارتون با ارزشه bb

درود

عزیزم از اون حرفا بودا.....!!!!!!!!!:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

تازه کار و قدیمی نداره فدات و هر سوالی باشه و سواد محدود من اجازه بده پاسخگو هستم عزیز

ولی چون از اول مهر کارورزی من شروع شده و دسترسیم به نت خ کمتر شده نمیرسم سریع ج بدم و ممکنه بعضی تاپیکا رو اصلا نبینم وگرنه اصلا ربطی به تازه کار و قدیمی نداره!!

شما چه سایتی درخواست دادید و بررسی نشده؟

با سلام آقای افضلی آقا یه سوال فنی دارم ازتون می خوام یه هاست سرور ایجاد کنم نظرتون رو در این باره بگید لطفآ

چه امکاناتیمی خواهد + هزینه تقریبیش چقدره + اینترنتی که روش باید باشه چی باشه و از ین حرف ها لطفآ سریعآ جواب بدید ممنون می شم ضروریه

( منظور از هاست سرور می خوام کل امکاناتش تو شهر خودم ایجاد کنم یعنی سیستم

درود

برای مدیریت سرور باید با لینوکس آشنایی کامل داشته باشید و دستورات لینوکس رو بلد باشید باید با امنیت سرور و تنظیمات فنی سرور هم آشنا باشید و بتونید با پنل مدیریتی کار کنید

اینترنت باید پرسرعت باشه حداقل 128 .

هزینه اجازه سرور هم بستگی به نشخصات سرور داره از ماهی 20 هست تا ماهی 100 به بالا

ولی برای اجازه سور مخصوص هاست حد اقل سروری که نیاز دارید تقریبا ماهی 90 هست (البته قیمت وقتی دلار گرون نبود!!) الان دقیق نمیدونم چون قیمت لحظه ای شده

www.Tabonline.ir

در چند روز آینده بررسی میشه

سلام برا من توی rsfirewall میزنه فانکشن ها غیر فعالن ولی وقتی به مدیر سرور گفتم میگه فعالن :13:

مشکل چیه ؟

یعنی دروغ میگه؟

سلام برا من توی rsfirewall میزنه فانکشن ها غیر فعالن ولی وقتی به مدیر سرور گفتم میگه فعالن :13:

مشکل چیه ؟

یعنی دروغ میگه؟

درود

فانکشن هایی که افزونه میگه باید غیر فعال باشن ، اگه غیر فعال باشن خ خوبه ولی اگه مدیر سرور میگه فعالن باید بیشتر بررسی بشه و سرور تست بشه بلحاظ وجود فانکشن های فعال در سرور

با سلام

اگه ممکنه این سایتو هم بررسی کنید

http://online-managers.com/

باسلام

اگر استاد افضلی اجازه بدند،بنده این سایت رو بررسی کنم؟!بعد از کلی مدت به انجمن بازگشتم:128fs318181:

منتظر پاسخ استاد افضلی هستمgift:128fs318181:

با سلام

اگه ممکنه این سایتو هم بررسی کنید

http://online-managers.com/

باسلام

اگر استاد افضلی اجازه بدند،بنده این سایت رو بررسی کنم؟!بعد از کلی مدت به انجمن بازگشتم:128fs318181:

درود

عزیزم از اون حرفا بودا.....!!!!!!!!!:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

تازه کار و قدیمی نداره فدات و هر سوالی باشه و سواد محدود من اجازه بده پاسخگو هستم عزیز

ولی چون از اول مهر کارورزی من شروع شده و دسترسیم به نت خ کمتر شده نمیرسم سریع ج بدم و ممکنه بعضی تاپیکا رو اصلا نبینم وگرنه اصلا ربطی به تازه کار و قدیمی نداره!!

شما چه سایتی درخواست دادید و بررسی نشده؟

با سلام

استاد بی ادبی بنده رو ببخشید منظور بدی نداشتم چون یک مقدار دیر جواب دادید یه چی گفتم دیگه

راستی استاد من از لحاظ امنیت زیاد چیزی سرم نمی شه مطالبی تو انجمن برا این موارد خوندم

ولی می خوام یک راهنمایی ساده برام بکنید من این اولین تجربه ام که یک سایت طراحی کردم

آدرس شو می دم ولی زیاد رو حساب این یکی بچه ها نزارید منتظر بررسی خستم با تشکر کوچیک شما

علی

راستی موقتآ چیزی رو سایت نصب نکردم منتظرم بهترین پیشنهاد ها رو ازتوتن ببینم بد اقدام کنم

باسلام

درود علیرضای عزیز میتونی بررسی کنی و نتیجه رو بگی

با سلام

استاد بی ادبی بنده رو ببخشید منظور بدی نداشتم چون یک مقدار دیر جواب دادید یه چی گفتم دیگه

راستی استاد من از لحاظ امنیت زیاد چیزی سرم نمی شه مطالبی تو انجمن برا این موارد خوندم

ولی می خوام یک راهنمایی ساده برام بکنید من این اولین تجربه ام که یک سایت طراحی کردم

آدرس شو می دم ولی زیاد رو حساب این یکی بچه ها نزارید منتظر بررسی خستم با تشکر کوچیک شما

علی

راستی موقتآ چیزی رو سایت نصب نکردم منتظرم بهترین پیشنهاد ها رو ازتوتن ببینم بد اقدام کنم

درود

ادرس سایت رو بزارید

www.Tabonline.ir

درود

سایتتون بالا نمیاد

یه بررسی بکنید

سلام بي زحمت يه تكوني هم به سايت ما بدين

cyberpnu.ir

درود

سایت بررسی کلی شد و مورد خطرناکی مشاهده نشد

فقط روی پوشه مدیریت رمز بزارید که بالا نیاد یا تغییر مسیر بدید

درود

سایت بررسی کلی شد و مورد خطرناکی مشاهده نشد

فقط روی پوشه مدیریت رمز بزارید که بالا نیاد یا تغییر مسیر بدید

ممنون از شما

چشم حتما رمز ميذارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری