samanedaryaee

کاهش میزان مصرف رم و cpu

39 پست در این موضوع

اگه آدرسهایی که توی لوگ بعد از عبارات بالا نوشته رو بزنم مشکلی پیش نمیاد. یعنی سایت دوباره داون نمی شه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز error_log یک فایل با فرمت txt هست که توی public قرار میگیره. ببینید میتونید اون رو پیدا کنید.

بله، چند مورد او ارور لوگی هست که برای امروز صبحه، این چند روز سایت به علت استفاده بیش از حد از منابع سایت غیرقابل دسترسی میشه

آقای نیما، نمی تونم پیداش کنم. بعد اینکه متنی که گذاشتم همه ارور لوگ من نیست. گفتم شاید بشه با همین مقدار افزونه دردسر ساز رو پیدا کرد.

خیر عزیزم . این ها هیچ اطلاعاتی رو نمیدن . باید با سرور تماس بگیرید و بخواید که لوگ فایل مشکل ساز رو بده یا بگه کدوم فایل مخربه

با سلام.

هاست که همینجوری ، روی هوا حرف نمیزنه برادر جان!!!

شما باید اول ببنید چه افزونه ای نصب کردید. کم نداریم افزونه هایی که کلی از منابع سرور رو اشغال میکنن واسه کار کردن!

پس نمیشه صددددددددددد در صصصصصصصصد گفت که شما الا ولله فقط و فقط هک شدین!!

دوستان عزیز باز هم میگم ؛ خواهشا تا بطور 100% خودتون به موضوع برنخوردید قبلا یا براتون پیش نیومده و تجربه ش نکردین؛ هرگز جواب قطعی و 100% صادر نکنین!!

واقعا بعضی اوقات بعضی پاسخهایی که با قطع و یقین بسیار داده میشه؛ ممکنه خیلی از کاربران رو خیلی درگیر و منحرف کنه از چیز اصلی مد نظرشون!

لطفا تمام افزونه هایی که برروی سایت داشتید لیست کنین تا بگم کدومش احیانا موجب اینکار شده.

نکته ی مهمتر اینکه همونجور که مصطفی عزیز هم گفت؛ از هاستینگتون بخواین که لوگهاتون رو در اختیارتون بذارند.و یا اینکه بگید بهتون بگن کدوم بخش بیشترین درخواستها رو داشته که موجب این مشکل شده. و بعد باید برید حذفش کنین و یا کارهای دیگه ای که موردنیاز هست .انجام بدیم!

موفق باشید و سربنلد یا حق

:j58r36j3gcr4suxymup:ooofe:fight:ad54ad::fight1::5::oo::25r30wi::1::image177::ooof::14::78::auizz3ffy9vla57584x:didi:bitarbiat:hoy:howit:yoho::28:

راهی هست دوست عزیز اما بهرحال همونطور که دوستان عزیز گفتند باید فایلهای لاگ شما بررسی شوند

الان خیلی وقته از ایجاد تاپیک میگذره

هنوز هم درگیر این موضوع هستید ؟

من همین مشکل برام پیش اومده ولی متاسفاه لاگ را در اختیار من قرار نمیدن. و این جواب رو بهم دادن:

- متاسفانه امکان ارائه گزارش دقيق يا log مصرف cpu و ram سرور به کاربر وجود ندارد. زيرا سرور به طور کلي گزارش مصرف ارائه مي دهد و به کد خاصي اشاره نمي کند!

من همین مشکل برام پیش اومده ولی متاسفاه لاگ را در اختیار من قرار نمیدن. و این جواب رو بهم دادن:

- متاسفانه امکان ارائه گزارش دقيق يا log مصرف cpu و ram سرور به کاربر وجود ندارد. زيرا سرور به طور کلي گزارش مصرف ارائه مي دهد و به کد خاصي اشاره نمي کند!

لاگ سرور لازم نیست دوست عزیز لاگ سایتتون لازمه برای بررسی کردن

هاستتون مسدود شده یا خیر؟

سلام منم همین مشکل رو دارم

CUP خیلی مصرف میکنه و گاهی اوقات به 100% مقداری که براش تعیین شده هم میرسه

ارور لاگ ها

2014-10-01 08:17:54.563 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone set

2014-10-01 08:17:54.563 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone set

2014-10-01 08:17:54.563 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system's

2014-10-01 08:17:54.563 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Notice: Undefined variable: members in /home/******/public_html/modules/mod_p30lastupdate/helper.php on line 4

2014-10-01 08:17:54.570 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Notice: Undefined variable: items in /home/******/public_html/modules/mod_p30lastupdate/helper.php on line 55

2014-10-01 08:17:54.573 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone set

2014-10-01 08:17:54.588 [NOTICE] [108.62.64.128:42781-0#APVH_******.ir] [sTDERR] PHP Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone set

ممنون میشم کمکم کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری