msi_academy

گذاشتن کد html در ایمیل

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخواستم یه کد html رو که در واقع یه شمارنده هست بزارم تو ایمیل تا وقتی ایمیل باز شد برای من شماره بیافته و بفهمم چند نفر ایمیل رو باز کردن . فقط نمیدونم چطور کد شمارنده رو تو ایمیل بزارم تا ایمیل باز شد در قالب HTML لود بشه صفحه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امکانپذیر نیست مگر اینکه کامپوننتی طراحی بشه که اتوماتیک کدهای خاصی تولید کنه و در ایمیل لینک قرار بده و کاربران روی لینک کلیک کنند تا مشخص بشه کدوم ایمیلها باز شده و حساب کتاب بشه

پس من اگر بخوام کاری کنم که ببینم چند نفر ایمیل من رو باز کردن باید چیکار کنم ؟

والا من دیدن یه آمار گیر وبگذر میذارن زیر ایمیل هاشون . نمیدونم چطور اینکارو میکنن

والا من دیدن یه آمار گیر وبگذر میذارن زیر ایمیل هاشون . نمیدونم چطور اینکارو میکنن

اگه منظورتون گذاشتن کد تو محتوای ایمیل ارسال شده هست، باید وقتی ایمیل رو آماده ی ارسال می کنید، ویرایشگر رو به حالت HTML ببرید و کد رو درج کنید

تقریبا اکثر ویرایشگرهای موجود در سرویس های ایمیل از حالت HTML پشتیبانی می کنن

شخصا با roundcube این کار رو انجام دادم

اگه منظورتون گذاشتن کد تو محتوای ایمیل ارسال شده هست، باید وقتی ایمیل رو آماده ی ارسال می کنید، ویرایشگر رو به حالت html ببرید و کد رو درج کنید

تقریبا اکثر ویرایشگرهای موجود در سرویس های ایمیل از حالت html پشتیبانی می کنن

شخصا با roundcube این کار رو انجام دادم

منم قبلا هرچی دنبال ویرایشگر html گشتم پیدا نکردم . مثلا تو جی میل این ویرایشگر کجا هست ؟

منم قبلا هرچی دنبال ویرایشگر html گشتم پیدا نکردم . مثلا تو جی میل این ویرایشگر کجا هست ؟

راهنمایی دوستان....

با سلام

یک راهی وجود داره که با انجام اون می تونید از خوانده شدن ایمیل فرستاده شده به محض خوانده شدن با خبر بشید .... اما برای تعداد ایمیل بالا پیشنهاد نمیشه متاسفانه چون دردسرش زیاد میشه و بسیار وقت گیر است .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری