i niyayesh

راهنمایی در مورد انتخاب قالب

9 پست در این موضوع

سلام

من تازه با جوملا اشنا شدم و هیچی حالیم نیست...لطفا کمک کنید

دوستان این سایت رو نگاه کنید که از سیستم پرسش و پاسخ EasyDiscuss استفاده می کنه...

http://www.javab24.com/

منم هر کاری کردم نسخه ی اخر اینو به فارسی گیر نیوردم....دوستان لطفا راهنمایی کنید باید چی کار کنم که دقیقا مثل این سایت بشه...

این ادرسه سایت منه :

http://appzilla.ir/jom1/

در ضمن دوستان این چیز هایی که تو ساید بارش گذاشته رو از کجا اورده؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

ورودتون رو به انجمن جوملا تبریک عرض می کنم و امیدوارم که موفق باشید

سایت نمونه لود نشد ولی سایت خودتون رو دیدم که از کامپوننت پرسش و پاسخ easy discus استفاده کردید

انجمن سافت آرچیو یک نسخه فارسی این افزونه رو منتشر کرده میتونید دانلود و استفاده نمایید

الان دقیقا مشکلتون چیه؟

به صورت دقیق عنوان کنید تا دوستان عزیز جوملا فرومی و بنده در صورت امکان کمکتون کنیم تا انشاءالله حل و رفع بشه

پایدار باشید

ظاهر این افزونه برای سایتی که اون بالا گذاشتم با اونی که من نصب کردم فرق داره و این رو هم می دونم که اون سایت توی اون تغیرات ایجاد نکرده چون وقتی تو سایت خارجی و اصلی فروش این افزونه می رم اونم قیافش مثله برای همین سایته هست...

فکر کنم به خاطره این است که اونا از نسخه ی جدید ترش استفاده می کنن....من باید این نسخه جدید رو از کجا گیر بیارم چون از تو سافت ارچیور 1 حذف شده و ارور میده....

دوستان تو رو خدا کمک کنید..

اینم ای دی یاهومه

niyayesh.rahimi@yahoo.com

plllllzzzz help

اونها هم از افزونه ایزی دیسکاس مثل شما استفاده کردن فقط یک مقدار رو گرافیک سایت و افزونشون کار کردن و ...

مشکلتون دقیقا چیه ؟

سلام

قالب اون سایت yoo balance هستش که تجاری است.

کامپوننت ها عین هم هست و لی باید با css آشنا باشید تا بتونید ظاهر سایت رو زیباتر کنید.

موفق باشید

این کامپوننت متناسب با قالب خود سایت ظاهرش تغییر میکنه البته حالت پیشفرضش

شما قالبی تو همون سبک نصب کنید متوجه میشید برای مثال من هم در این سایت از این افزونه استفاده کرده بودم و ظاهرش متناسب با قالبم به این صورت در اومده بود البته مل من یه نسخه قدیمی ترش بود

http://www.edu.irsi.ir/discussions

راستی دوستان این منوش ماژول هست یا نه خودش نوشته خیلی چیز توپیه خوشم اومده ازش اگه ماژول نیست بگید یکی همینجوری بنویسیم خودم چون خیلی حال کردم باهاش

دوستای گلم من برای شرکت مجتمع تجاری و خدماتی هستی ارس یه سفارش طراحی سایت گرفتم که بهم فقط یه عکس دادن "پیوست کردم" و گفتن فقط در حد یه معرفی شرکت و اهداف و اخبار و گالری امکانات میخوان و منم این قالب رو انتخاب کردم

www.ziplink.ir/Do6qKX

به نظرتون انتخابی که کردم چطور بود ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری