Vahid Taheri

||ویژه||اسلایدشو زیبا و رسپانسیو mj-slideshow -هدیه چهارم طراحان روز

21 پست در این موضوع

در اینترنت اسلایدشو های زیادی برای جوملا وجود دارد.ولی برخی از اسلایدشو ها بسیار زیبا و بی نظیر اند.

mj-slideshow یکی از زیبا ترین اسلایدشو هاست و ویژگی های اصی را به خود اختصاص داده است.هم اکنون طراحان روز این ماژول را فارسی سازی نموده و در اختیار کاربران قرار میدهد.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های ماژول فوق:

• اسلایدشو تمام واکنش گرا(رسپانسیو)
  • زیبا و دارای افکت های css3
  • قابلیت قرار دادن 5 تصویر در اسلایدشو
  • قابلیت قراردادن عنوان و توضیحات
  • کاربری آسان و لایسنس رایگان
  • پشتیبانی از اکثریت مرورگرها
  • پشتیبانی از نسخه های جوملا 2.5 و 3 به بالا
  • تماما فارسی (فارسی شده توسط طراحان روز)
  • و ...

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

--------------------------------------

سازگاری باید نسخه های : compat_25 و compat_30

دموی آنلاین ماژول

لینک ماژول در مرجع افزونه های جوملا جهانی

دانلود نسخه اصلی از سایت سازنده

دانلود نسخه فارسی شده از سرور انجمن جوملای ایران

دانلود نسخه فارسی شده از سرور طراحان روز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام بسیار عالی بود

دوست عزیز توی دمویی که گذاشتید پایینش قسمت Featured Products و LATEST PRODUCTS

منظورم سایت دمو هستش

از چه ماژولی استفاده کرده که با رفتن مائوس بر روی هر کدوم از تصاویر تغییر میکنه !؟

سلام بسیار عالی بود

دوست عزیز توی دمویی که گذاشتید پایینش قسمت Featured Products و LATEST PRODUCTS

منظورم سایت دمو هستش

از چه ماژولی استفاده کرده که با رفتن مائوس بر روی هر کدوم از تصاویر تغییر میکنه !؟

به همراه قالب طراحی شده است. یعنی توسط قالب به بخشهای ماژول آخرین محصولات و محصولات ویژه ویرچمارت استایل داده شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز پلاگین مشابه اون رو پیدا کردم

ماژول فارسی افکت و هاور تصویر جوملا 2.5

اگر لینک خراب بود اینو توی گوگل سرچ کنید:

"ماژول فارسی افکت و هاور تصویر جوملا 2.5 "

اگر لینک به سایت های دیگه خلافه قوانینه لطفاً فایل رو دانلود و توی انجمن بزارید واسه بقیه دوستان

ممنونم از پیگیریتون

یا علی

ویرایش شده در توسط zolfaghar

سلام خیلی ممنون من میخوام ببینم از این اسلاید شو برای سیستم های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟

سلام خیلی ممنون من میخوام ببینم از این اسلاید شو برای سیستم های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟

منظورتون رو متوجه نمیشم :auau: واضح تر توضیح بدین

منظورتون رو متوجه نمیشم :auau: واضح تر توضیح بدین

منظورم استفاده برای قسمت های دیگست مثلا اندازش رو کوچیک کنم برای تو ضیح یه قسمت یا یه محصول

منظورم استفاده برای قسمت های دیگست مثلا اندازش رو کوچیک کنم برای تو ضیح یه قسمت یا یه محصول

بله میتونید . توی تنظیمات ماژول میتونید سایز رو تغییر بدید

با سلام من این ماژول و خواستم استفاده کنم که بهم می ریزه و تمام عکساش زیر هم نمایش داده میشه

:21::21:

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام من این ماژول و خواستم استفاده کنم که بهم می ریزه و تمام عکساش زیر هم نمایش داده میشه

:21::21:

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

آدرس سایتتون رو قرار بدید تا بررسی بشه . احتمالا با افزونه دیگه ای در سایت شما تداخل داره . کلیه ماژول های صفحه رو غیر فعال کنید مجدد تست بزنید

موفق باشید

سایت و خودم طراحی کردم برای اطمینان از اینکه با اسکریپت های دیگه مشکل نداره یه تمپلیت خالی با یک پکیج ساده بالا آوردم بازم مشکل داره

؟؟؟؟!!!!

http://ptitc.com/slider/

در بخش مدیریت سایت ، تنظیمات کلی ، از سربرگ سرور ، میزان گزارش خطا رو ببرید بالا ( حداکثر یا توسعه یافته ) تا ببینیم چه خطایی میده ! (احتمالا خطایی هست. چون استایل ها رو بارگذاری نکرده و حتی title مرورگر هم نمیزنه. )

من حدود 4 تا 5 تا اسلاید شو امتحان کردم و همه درست کار نکردن برای اطمینان از اینکه چیزی روی اونها تاثیر نذاره

قالبی که بالا آوردم تنها 3 تا div که تو اونها هم فقط سایزه و رنگ بک راند همین استایل دیگه ای نداره

تنها posation برای joomla فقط s_slide که با دستور ساده jdoc تعریف شده

ولی بازم کار نمیکنه:auau:

مشکل از قالبتون هست. الان قالب beez5 رو روی سایتتون فعال کردم. همونطور که میبینید مشکلی نداره. (احتمالا کد بارگذاری فایل ها در head در قالبتون موجود نبوده)

با سلام حق با شما بود

مشکل از تگ head بود که نوشته بودم و بی نهایت ازتون سپاسگذارم یک سوال دیگه هم داشتم که بی ربطه باعث شرمندگی

در صفحه اصلی سایت یا خانه و هدش خود جوملا یک تگ تایتل داره لود میکنه که مضمونش "جوملا 2.5 " هست آیا امکانش هست اونو به اسم سایت تبدیل کرد ؟

بازهم از وقتی که گذاشتید بی نهایت سپاسگذارم

با سلام حق با شما بود

مشکل از تگ head بود که نوشته بودم و بی نهایت ازتون سپاسگذارم یک سوال دیگه هم داشتم که بی ربطه باعث شرمندگی

در صفحه اصلی سایت یا خانه و هدش خود جوملا یک تگ تایتل داره لود میکنه که مضمونش "جوملا 2.5 " هست آیا امکانش هست اونو به اسم سایت تبدیل کرد ؟

بازهم از وقتی که گذاشتید بی نهایت سپاسگذارم

خواهش میکنم

این سوالتون هم در انجمن مطرح شده. حتی تصویریش ، در انجمن جستجو کنید " تغییر عنوان صفحه اصلی"

سلام

تنظیمات دیگه مثل مدت زمان نمایش یه عکس یا زمان حرکت تصویر تا تصویر بعدی ،نداره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری