tabcms

اضافه کردن دکمه زیبا به قالب جوملا

11 پست در این موضوع

با سلام

قصد دارم براتون آموزش اضافه کردن دکمه های زیبا رو تو قالب جوملا آموزش بدم که بعد از اضافه کردن بتونید تو هر قسمتی که خواستین استفاه کنید...

و اما آموزش:

1- فایل پیوست رو دانلود کنید و از حالت zip خارج کنید.

2-تصویر موجود در پوشه رو در پوشه css قالب آپلود کنید.

3-فایل buttons.css رو باز کرده و تمامی محتویات اون رو داخل یکی از فایل css قالبتون کپی کنید.(برای مثال در style.css یا template.css )

4- حالا در مدیریت جوملا میتونید با کد زیر دکمه رو اضافه کنید.

<a class="button big green" href="#">
     Big Button
   </a>

فایل پیوست : http://up.tabrizcms.com/do.php?filename=1362165465211.zip

البته این آموزش برای دوستان مبتدی بود ! اساتید خودشون مسلما بلد بودن :)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام ببخشید من تمامی مراحل رو رفتم اما این کد رو نمیدونم کجا باید بنویسم؟؟؟

<a class="button big green" href="#">

Big Button

</a>

وقتی یک مطلب جدید درست میکنی کافی است که قسمتی از متن خودتون رو که میخاید لینک دار بشه انتخاب کنید و از آیکونهای بالای صفحه آیکون ایجاد لینک کلیک کنید و در قسمت کلاس عبارت

button big green را وارد کنید

سلام اصلا توضیحات برای یک مبتدی کافی نبود...

وقتی یک مطلب جدید درست میکنی کافی است که قسمتی از متن خودتون رو که میخاید لینک دار بشه انتخاب کنید و از آیکونهای بالای صفحه آیکون ایجاد لینک کلیک کنید و در قسمت کلاس عبارت

button big green را وارد کنید

دوست عزیز این روششما رو هم تست کردم نشد (یه متن رو هایلات کردم و از منوی بالای ادیتور لینک رو انتخاب کردم و در فیلد لینک اینو button big green نوشتم اما اتفاقی نیفتاد فقط لینک دار شد).

لطفا راهنمایی کنید.

چیزی که به ذهنم میاد وقتی لینک را ایجاد کردید در ادیتور روی آیکون html می زنی و کدی که بالا بچه ها گفتند را بهش اضافه می کنی (ادیت میکنی)

چیزی که به ذهنم میاد وقتی لینک را ایجاد کردید در ادیتور روی آیکون html می زنی و کدی که بالا بچه ها گفتند را بهش اضافه می کنی (ادیت میکنی)

بله این روش شد ولی در بعضی جاها ادیتور نیست باید چیکار کنم؟ یعنی میخوام قسمتی که در سورس سایت نوشته جستجو رو دکمه ای کنم؟؟؟

اگه می خواهید برای همه لینک ها اعمال کنید باید برید به فایل template.css یا layout.css و قسمتی که مربوط به a# یعنی لینک ها میشه را ویرایش کنید و کد بالا را بگذارید. البته خیلی مطمئن نیستم

تست کنید

با سلام

من می خواهم دکمه زیبای که شما گذاشتین در دکمه ادامه مطلب بیارم وقتی که تغییر کد زدم این کد نمایش داد <hr id="system-readmore" /> حالا می خواهم بدانم چه طور می شه این کدو تو دکمه ادامه مطلب فراخوانیش کرد البته نه برای یک مطلب بلکه برا یکلیه مطالبی که توش ادامه مطلب گذاشتیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری