ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

نکته ای کلیدی از رازهای سئو 2012-2013

آیا می دانید مطابق الگوریتم های جدید گوگل در صورتی که سایت از سایت های نامرتبط با موضوع سایت شما لینک شده باشند رتبه شما در گوگل کاهش خواهد یافت؟

همچنین تبادل لینک با سایت های دیگر و ایجاد لینک های 3 طرفه نیز موجب کاهش رتبه خواهند شد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من اشتباهی xmap رو از تو سایتم پاک کردم و آدرس صفحات ایندکش شده همه از تو google webmaster پرید .... الان دوباره نصب کردم ولی فعلا pending شده

می خوام ببینم دویاره باید همون زمان قبلی رو صبرکنم تا صفحات ایندکس بشه؟!؟؟ :(

یه گزارش به گوگل بدید و در صورت نیاز لینک ها را به گوگل معرفی کنید

اصولا کمی صبر کنید دوباره بر می گرده

کلمات کلیدی سایت خود را آنالیز کنید در گوگل با Google Monitor

مانیتور آپ تایم وب سایت شما

مانیتور گوگل رایگان استبرای نمایش موقعیت وب سایت شما در نتایج گوگل، پس از انجام جستجو با کلمات کلیدی تعریف میكند. شما می توانید رتبه خود را با توجه به کلمات کلیدی که بیشتر مربوط به وب سایت شماست را چک کنید، و همچنین که در مکان های اول نتایج گوگل ظاهر می شود را ببینید.

برنامه دارای پشتیبانی برای ردیابی وب سایت های مختلف می باشد. همچنین شما را قادر می سازد برای ردیابی رتبه در دراز مدت، مقایسه نتایج و به شما نشان مي دهد که كلمه شما طبق گزارش قبلي بالا رفته و يا تا O کاهش یافته است در لیست.

چه بیشتر، نتایج را می توان به کلیپ بورد کپی شده و یا صادر شده به CSV به طوری که شما می توانید تجزیه و تحلیل بیشتر انجام شده است.

حجم : 1.45 مگابایت

سازگاری : این برنامه قابلیت نصب بر روی ویندوز 98 ، ۲۰۰۰ ، XP ، ویستا و ویندوز ۷ را دارد.

دانلود نرم افزار گوگل مانيتور- آناليزور كليد واژه هاي سايت

ترجمه و تدوين شده از وب سايت اصلي

http://free-monitor-for-google.en.softonic.com

اگر ويندوز شما 7 مي باشد

مشكلي نبايد داشته باشد ولي خوب....

روي فايل setup.exe راست كليك كرده و گزينه run as administrator را انتخاب كنيد سپس نصب كنيد

مرسی دوست عزیز که برسی کردین و دستتون درد نکنه !! حتما ایراداتو برطرف میکنم :35::35::35:

كاربر عزيز omid

سرعت لود سايت شما خيلي خوبه

Page load time: 9.62s

Total page size: 768KB

Total number of requests: 59

رتبه جهاني شما 3,104,118

و ايران نداريد

تگ keywords شما خيلي طولاني است

و همين اشتباه را در تگ description دوباره با پركردن همان كلمات keywords در تگ description تكرار كرده ايد

در حالي كه تگ description مربوط به توضيحات سايت است نه كلمات كليدي .....!@

رتبه سايت شما 3 هست در گوگل كه خيلي خوبه و امتياز مثبتي است

مي شه گفت به طور متوسط روزانه 350 تا 400 بازديد داريد

در سايت شما 17 عكس وجود دارد كه بهينه نيستند

تگ alt و يا title ندارند - در ضمن حجم آنها را هم كاهش دهيد

اندازه اين تصاوير را استاندارد كنيد و كم حجم

از Gzip استفاده كنيد و كدهاي سايت خود را فشرده كنيد

ترازبندي سايت خود را هم در ستون سمت راست و وسط مراعات كنيد

مرسد دوست عزیز حتما همه گفته هارو انجام میدم !!

سایت خوب کشیده بودیم بالا که 7 ماهی سایتو بستیم الان تازه 10 روز که افتتاحش کردیم !!!

به امید خدا از همه نظر سئو و ... هم میکنم یا علی

کلمات کلیدی سایت خود را آنالیز کنید در گوگل با Google Monitor

مانیتور آپ تایم وب سایت شما

مانیتور گوگل رایگان استبرای نمایش موقعیت وب سایت شما در نتایج گوگل، پس از انجام جستجو با کلمات کلیدی تعریف میكند. شما می توانید رتبه خود را با توجه به کلمات کلیدی که بیشتر مربوط به وب سایت شماست را چک کنید، و همچنین که در مکان های اول نتایج گوگل ظاهر می شود را ببینید.

برنامه دارای پشتیبانی برای ردیابی وب سایت های مختلف می باشد. همچنین شما را قادر می سازد برای ردیابی رتبه در دراز مدت، مقایسه نتایج و به شما نشان مي دهد که كلمه شما طبق گزارش قبلي بالا رفته و يا تا O کاهش یافته است در لیست.

چه بیشتر، نتایج را می توان به کلیپ بورد کپی شده و یا صادر شده به CSV به طوری که شما می توانید تجزیه و تحلیل بیشتر انجام شده است.

حجم : 1.45 مگابایت

سازگاری : این برنامه قابلیت نصب بر روی ویندوز 98 ، ۲۰۰۰ ، XP ، ویستا و ویندوز ۷ را دارد.

دانلود نرم افزار گوگل مانيتور- آناليزور كليد واژه هاي سايت

ترجمه و تدوين شده از وب سايت اصلي

http://free-monitor-for-google.en.softonic.com

مرسی آقای مرادی منم تویه ویندوز 7 مشکل دارم فکر کنم پولی باشه

سلام

ممنون می شم سایت من رو از نظر سئو بررسی کنید

و بگید برای بهتر شدنش چه کارایی باید انجام بدم؟

www.regashop.com

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

همانطور که همه می دانید در جوملا این امکان قرار داده شده است که لینکها را بهینه کنیم و یا با اضافه کردن پسوند html به انتهای لینکها آنها را به شکل استاتیک در بیاوریم .

تا اینجای کار که مشکلی نیست . اما وقتی پسوند html به سایت شما اضافه می شود شما برای هر صفحه دارای دو آدرس می شوید .

برای مثال برای صفحه تماس این دو آدرس را خواهید داشت

http://yoursitename.com/contact

http://yoursitename.com/contact.html

و همانطور که در مقالات سئو بارها گفته شده است وجود چند آدرس برای یک صفحه باعث کاهش رتبه و ارزش آن در گوگل و سایر موتورهای جستجو می شود .

ما می توانیم در فایل htaccsess لینکهای بدون html را به آدرسهای با html ریدایرکت کنیم . و ازین پس برای هر صفحه یک آدرس داشته باشیم .

اما آیا امکان این وجود دارد برای هر لینک این کار را بکنیم . در صورتی که کار بسیار زمان بری است .

آیا کسی برای حل این مشکل پیشنهادی دارد ؟

همین مشکل در حذف index.php از لینکها وجود دارد . درست است که در جوملا با تیک زدن سه گزینه بهینه سازی index.php از لینکها حذف می شود . اما اگر توجه کنید بازهم با index.php می توان صفحه مورد نظر را باز کرد .

http://yoursitename.com/index.php/contact.html

و در اینجا اگر مشکل html هم حل نشود برای هر صفحه 4 لینک خواهیم داشت و این یک مشکل بزرگ در بهینه سازی جوملا می باشد .

البته افزونه هایی بهینه سازی زیادی برای جوملا وجود دارد که از این افزونه ها فقط می توان در شروع کار استفاده کرد چون سایتی که مدتهاست با جوملا فعالیت می کند نصب یک افزونه بهینه سازی لینکهای سایت او را تغییر می دهد و در نتایج گوگل افت شدیدی پیدا می کند.

پس دوستان اگر می توانند برای این مشکل راه حلی پیشنهاد دهند . که حتی الامکان نیازی به استفاده از افزونه نباشد یا لا اقل آن افزونه آسیبی به آدرسهای قدیمی وارد نکند.

با تشکر و سپاس فراوان

ویرایش شده در توسط onlyygod

تمام دوستاني كه در نصب اين نرم افزار مشكل داشتند با نشاني نوع مشكل اعلام كنند؟در چه ويندوزي؟

ممنون از طرح سوال خوبتون

بزودي به شما پاسخ مي دهم

QUOTE=onlyygod;42014]با سلام

همانطور که همه می دانید در جوملا این امکان قرار داده شده است که لینکها را بهینه کنیم و یا با اضافه کردن پسوند html به انتهای لینکها آنها را به شکل استاتیک در بیاوریم .

تا اینجای کار که مشکلی نیست . اما وقتی پسوند html به سایت شما اضافه می شود شما برای هر صفحه دارای دو آدرس می شوید .

http://yoursitename.com/contact

و همانطور که در مقالات سئو بارها گفته شده است وجود چند آدرس برای یک صفحه باعث کاهش رتبه و ارزش آن در گوگل و سایر موتورهای جستجو می شود .

ما می توانیم در فایل htaccsess لینکهای بدون html را به آدرسهای با html ریدایرکت کنیم . و ازین پس برای هر صفحه یک آدرس داشته باشیم .

اما آیا امکان این وجود دارد برای هر لینک این کار را بکنیم . در صورتی که کار بسیار زمان بری است .

آیا کسی برای حل این مشکل پیشنهادی دارد ؟

همین مشکل در حذف index.php از لینکها وجود دارد . درست است که در جوملا با تیک زدن سه گزینه بهینه سازی index.php از لینکها حذف می شود . اما اگر توجه کنید بازهم با index.php می توان صفحه مورد نظر را باز کرد .

http://yoursitename.com/index.php/contact.html

و در اینجا اگر مشکل html هم حل نشود برای هر صفحه 4 لینک خواهیم داشت و این یک مشکل بزرگ در بهینه سازی جوملا می باشد .

البته افزونه هایی بهینه سازی زیادی برای جوملا وجود دارد که از این افزونه ها فقط می توان در شروع کار استفاده کرد چون سایتی که مدتهاست با جوملا فعالیت می کند نصب یک افزونه بهینه سازی لینکهای سایت او را تغییر می دهد و در نتایج گوگل افت شدیدی پیدا می کند.

پس دوستان اگر می توانند برای این مشکل راه حلی پیشنهاد دهند . که حتی الامکان نیازی به استفاده از افزونه نباشد یا لا اقل آن افزونه آسیبی به آدرسهای قدیمی وارد نکند.

با تشکر و سپاس فراوان

سلام

البته من مشکل حذف index.php را همین الان حل کردم . برای بقیه دوستان هم می نویسم . لطفا در htaccsess دستور ریدایرکت 301 را به این صورت وارد کنید . این دستور باعث می شود به صورت اتوماتیک تمام آدرسهایی که index.php دارد به آدرسهای بدون index.php ریدایرکت شود .

Redirect 301 /index.php/ http://yoursite.com

حالا اگر کسی روشی به همین شکل برای ریدایرکت آدرسهای بدون html به آدرسهای با html دارد اینجا بنویسد .

با تشکر

سلام

ممنون می شم سایت من رو از نظر سئو بررسی کنید

و بگید برای بهتر شدنش چه کارایی باید انجام بدم؟

www.regashop.com

سلام

لطفا این سایت ما را هم از نظر سئو بررسی کنید و برای بهتر شدنش هم راهنمایی های لازم را دریغ نفرمایید.

البته چند هفته بیشتر نیست که در گوگل ثبت کردم.

ممنون

www.maybod-adineh.net

بله دقیقا همینطوره

سپس ممکن است در بعضی سایت ها مشکل رفع شود ولی اگر باز هم ارور 404 داد چطور باید شود؟

جواب :

فایل .htaccess را در سی پنل باز کرده و عبارت option را جستچو کنید 2 مورد یافت می شود در انتخاب اول

Options +FollowSymLinks را یافته به احتمال زیاد کنارش یه علامت # وجود دارد کافی است آن را حذف کنید

درست می شه

با تشکر از توجه شما

مگر نباید بعد از فعال کردن mod_rewrite فایل htaccess.txt را به htaccess. تغییر داد ؟!

بله دقیقا همینطوره

سپس ممکن است در بعضی سایت ها مشکل رفع شود ولی اگر باز هم ارور 404 داد چطور باید شود؟

جواب :

فایل .htaccess را در سی پنل باز کرده و عبارت option را جستچو کنید 2 مورد یافت می شود در انتخاب اول

Options +FollowSymLinks را یافته به احتمال زیاد کنارش یه علامت # وجود دارد کافی است آن را حذف کنید

درست می شه

با سپاس

همانطور که قبلا عرض کردم در تنظیمات SEO وقتی استفاده از mod_rewrite را فعال می کنیم ارور 404 دیده می شود، که برای رفع آن اگر فایل htaccess.txt را به .htaccess تغییر دهیم ارو 500 ظاهر می شود.

در فایل htaccess.txt هم علامت# وجود نداشت، اما چیزی که هست سرور به طور خودکار یک فایل .htaccess در روت سایت ایجاد می کند که درون آن خالی است.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

بله درسته، آنرا پاك كنيد

با سپاس

همانطور که قبلا عرض کردم در تنظیمات SEO وقتی استفاده از mod_rewrite را فعال می کنیم ارور 404 دیده می شود، که برای رفع آن اگر فایل htaccess.txt را به .htaccess تغییر دهیم ارو 500 ظاهر می شود.

در فایل htaccess.txt هم علامت# وجود نداشت، اما چیزی که هست سرور به طور خودکار یک فایل .htaccess در روت سایت ایجاد می کند که درون آن خالی است.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

بله درسته، آنرا پاك كنيد

با پاک کردن فایل .htaccess موجود و تغییر نام htaccess.txt نمایش ارور 500 ادامه دارد.

با سپاس

سلام من مدیریت سایت shomaran رو به عهده دارم

آنالیز کردم اما کمک می خوام از شما ببینید امروز 91/08/11

تو الکسا رنک 51,779 رو داره

پیج رنک گوگل 4 هست

حدود 1130 صفحه رو گوگل ایندکس کرده

و اینکه این سایت قبلا و الان هنوز هم از تبلیغات گوگل استفاده می کنه و بازخورد باید تو موتور جستجو ها داشته باشه اما اینطور نیست آیا ممکنه که از تبلیغ گوگل باشه ؟ قبلا این سایت تو جستجو ها اول بوده

با توجه قوانین نمی تونم تو facebook صفحه بسازم تا کاربر جذب کنم تا سایت بیشتر visit بشه رو این هم نظر بدید که چه تغییری اعمال کنم؟

تو خود سایت تو قسمت های مختلف که نگاه می کنید انگار اون صفحه static دیده میشه و این از نظر گوگل بده این هم نظر بدید که چه تغییری اعمال کنم؟

سرعت load سایت رو نمیدونم چطور بررسی کنم این هم بهم بگید لطفا.

در صورت تمایل مشخصات را پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

با پاک کردن فایل .htaccess موجود و تغییر نام htaccess.txt نمایش ارور 500 ادامه دارد.

با سپاس

رنک الکسای شما در ایران که رسیده به 49

سرعت لود شما خوبه حال اگه از Gzip استفاده کنید و کدهای سایت را فشرده کنید بهترهم می شه

در خصوص سوال باید گفت چه تغییراتی در سایت انجام دادید که احساس تزتزل می کنید.

سلام من مدیریت سایت shomaran رو به عهده دارم

آنالیز کردم اما کمک می خوام از شما ببینید امروز 91/08/11

تو الکسا رنک 51,779 رو داره

پیج رنک گوگل 4 هست

حدود 1130 صفحه رو گوگل ایندکس کرده

و اینکه این سایت قبلا و الان هنوز هم از تبلیغات گوگل استفاده می کنه و بازخورد باید تو موتور جستجو ها داشته باشه اما اینطور نیست آیا ممکنه که از تبلیغ گوگل باشه ؟ قبلا این سایت تو جستجو ها اول بوده

با توجه قوانین نمی تونم تو facebook صفحه بسازم تا کاربر جذب کنم تا سایت بیشتر visit بشه رو این هم نظر بدید که چه تغییری اعمال کنم؟

تو خود سایت تو قسمت های مختلف که نگاه می کنید انگار اون صفحه static دیده میشه و این از نظر گوگل بده این هم نظر بدید که چه تغییری اعمال کنم؟

سرعت load سایت رو نمیدونم چطور بررسی کنم این هم بهم بگید لطفا.

در خصوص آناليز وب سايت كاربر عزيز

user-offline.png

سرعت لود سايت خود را بايد تقويت كنيد با Gzip و فشرده سازي كدهاي سايت

Page load time: 6.65s

رتبه سايت شما صفر است

رتبه الكساي جهاني شما 5,128,243

ولي ايران صفر

محل قرار گيري تگ title شما در كدنويسي سايت صحيح نيست

ابتداي تگ head بايد واقع شود

رگاشاپ مرکز تخصصی دوربین دیجیتال - اين عنوان سايت شماستپيشنهاد من براي سئو بهترمركز تخصصي دوربين ديجيتال-رگا شاپتگ Keywords شما طولاني است كوتاه تر كنيد و منطبق با محتواي سايت خوداز adwords google كمك گيريد

دقت داشته باشيد فقط از يك تگ h1 در هر صفحه سايت بكار گيريد

و در هر صفحه هم حتما حتما حتما تگ هاي ديگر h2-h3 را بكار گيريد

عكسهاي ذيل را با تگ alt , title بهينه و با فتوشاپ كم حجم كنيد

• /images/stories/edu/lens-glosery.jpg

• /images/stories/edu/slr/slr-camera-buy.jpg

• /images/stories/edu/7_nokte/take-photo.jpg

• /images/stories/bezoodi/6D-3.jpg

• /images/stories/bezoodi/D600-2.jpg

• /images/stories/bezoodi/G15-4-new.jpg

• /images/stories/bezoodi/s800c-1.jpg

• /images/stories/edu/LENS-SIM.jpg

• /images/stories/edu/SMS.jpg

• /images/stories/edu/CAMERA-SIM.jpg• /images/slide/d7000.jpg

• /images/slide/60d.jpg

• /images/slide/550d.jpg

• /images/slide/s100.jpg

سعي كنيد به لينكهاي سايت خود تگ title دهيد

ارسال شده در (ویرایش شده)

فشرده سازي و كم حجم كردن عكس در كمتر از 3 ثانيه

نرم افزار كم حجم كردن عكس جهت بهينه سازي وب سايت

usitedesign.jpg

در بخش سئو انجمن بسياري از دوستان كه سايتشون رو برا آناليز ارائه داده بودند 90% آنها تو بهينه سازي عكس كه يك قسمتش مربوط به كم حجم كردن و فشرده سازي عكس مي شه مشكل داشتن، و همچنين با توجه به ايام جشن و عيد مرا برآن داشت تا يك نرم افزار بسيار بسيار عالي و كارآمد در اين عرصه رو خدمتتون معرفي كنم

سرعت بالا - دقت و كارايي شديد - امكانات فراوان از مزاياي استفاده از اين نرم افزار است

دانلود كنيد *نرم افزار فشرده سازي تصاوير وب سايت* افزايش و كارايي سئو سايت و افزايش لود وب سايت

دوستان اگه مشكلي بود اطلاع بديد تا فيلم آموزشي اين نرم افزار براتون آپلود و درج گردد در اين تاپيك

دقت كنيد رمز فايل www.usitedesign.com

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

مهمان
This topic is now closed to further replies.