ابوالفضل طالبی

افتتاح آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

11 پست در این موضوع

مرکز آپلود انجمن جوملای ایران افتتاح شد.

کاربران گرامی انجمن از این پس میتوانند فایلها و افزونه های خود را در این مرکز آپلود نموده و لینک های خود را در انجمن قرار دهند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تبریک میگم،داریم میترکونیم:a2d3:

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

منم تبريك ميگم

:auizz3ffy9vla57584x:thanks::a2d3::1::4d564ad6:(يكي اينو از برق بكشه!!!)

به تمام دوستان عزیز تبریک میگم. و یه پیشنهاد دارم. سایت های جانبی جوملا فارسی داره کم کم زیاد میشه ، شدیدا(!) توصیه میکنم به لینک های این سایت ها در صفحه اول فروم در هر جائی که به راحتی قابل دسترسی باشند قرار داده شوند.

این کار مزیت های بسیاری خواهند داشت از قبیل بازدید و استفاده مداوم تر کاربران از آنهاست.

به صورت دیگر هم می توان کار کرد که تمام میدیران سایت در امضای خود لینک این ساین ها رو در امضای خودشون قرار بدن با این کار کاربران سایت در تمام ارسال ها و گفتگو ها می توانند به سایت ها دسترسی داشته باشند.

تا به حال اونهائی که من الان یادم میاد صفحه دانلود و آموزش و همین آپلود سنتر می باشد .

در ضمن فکر کنم باید به فکر تکمیل همین صفحه دانلود و آموزش باشیم. تا مرجع کامل دانلود امکانات ارائه شده و تهیه شده توسط اعضای سایت باشد. الان مدتی است که قالب ها ، افزونه ها و امکانات بسیار خوبی در سایت ارائه می شود که بهتر است لینک های دانلود و معرفی آنها به صورت مجتمع در همین صفحه قرار داده شوند.

همین جا اعلام میکنم که حاضرم در این مورد با مدیران همکاری کنم.

اعتبار ما به بالا بودن پرچم ماست . :auizz3ffy9vla57584x:1:

(يكي اينو از برق بكشه!!!)

اینو خوب اومدی...!

شدیداً وجودش احساس میشد. آپلودسنتر رو میگم

مبارکه:cool:

این اتفاق ارزشمند و به موقع رو به شما و همه ی کاربران انجمن جوملای ایران تبریک میگم. :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:thanks:

واقعا دستتون درد نکنه ....................امید وارم حمل بر بی ادبی و پر رویی نباشه

امکان داره که گزینه لینک مستقیمشو فعال کنید ؟

قالب جدید تری هم ازش هست که به راحتی میشه خیلی زیباش کرد.

joomlaforum.ir_13281343621.jpg

پیشنهاد

ی قالب اختصاصی براش ردیف کنید خیلی بهتر می شه

یا علی

سلام به همه

منم تبریک می گم

یه پیشنهاد هم دارم :

اگه میشه امکان آپلود از URL را هم فعال کنید

موفق باشید:auizz3ffy9vla57584x