Vahid Taheri

مشکلی عجیب با گوگل وبمسترتولز

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و درود

چندی پیش سایتم توی گوگل وبمستر verify نمیشد و این ارور رو میداد:

joomlaforum.ir_13626749261.jpg

چند روز بعد بطور اتفاقی درست شد ولی ارور dns میداد. باز ارور dns رفت و 10 روز بعد برگشت.امروز هم دوباره متوجه شدم که دوباره verify میخاد و اونم ارور میده.(به چند روش فایلی. گوگل آنالتیک و...)

تو این مدت سایت برای بعضی از دوستان که از وایمکس ایرانسل استفاده میکردن باز نمیشد ولی برای خودم و سایرین راحت باز میشد.

سایت هاستینگم که روی همین سروره این مشکلات رو اصلا نداره و من موندم این چرا اینطوریه

من فکر کردم از هاست رایگانم باشه ولی اون رو هم کلا پاک کردم و سرویس رو کنسل کردم ولی مشکل پابرجاست.ضمنا سامانه Query DNS Server ایرنیک هم برای سایتم ارور میده.

از استادان عزیز خواهشمندم اگر راه حلی به نظرشون میرسه بگن

پیشاپیش ممنون

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

اولین راه کار :

شما سایت خودتونو با www ثبت کردید یا بدون آن؟

راه دوم :

نحوه ثبت سایت شما مثلا اگه با www بوده نقشه سایت شما هم حتما باید با www ساخته شده باشه.!

بگید تا قدم به قدم بریم سراغ راه کارهای دیگه

البته هاست رایگان رو باید حتما حتما فراموش کنید

البته این نکته رو هم خدمت شما عرض کنم

از طریق اون لینکی که فرستادید اینطور برمیاد که تنظیمات کارگزاری سرویس دهنده شما بخوبی در سایت ایرنیک بر روی دامین شما تنظیماتش ست نشده

در اولین فرصت یوزر و پسورد سایت خود را برای پشتیبانی هاست خود ارسال تا بتونه وارد سایت بشه و تنظیمات کارگزاری و ست کردن dns ها را با سرور خودشون انجام بدن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری