snm

صفحان Not found

10 پست در این موضوع

باسلام

گوگل وبمستر يك صفحه

Server error

28 صفحه

Soft 404

676 صفحه

Not found

تو سايت من شناسايي كرده . حالا من چيكاربايد بكنم كه اين صفحات از سرچ گوگل حذف شه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

امکان داره این صفحه قبلا موجود بوده و الان حذف شده باشه

موتورهای جستجو مجددا به سایت شما سر میزنند و تغییرات رو اعمال می کنند

موفق باشید

سلام

دوست عزیزمون آقای Komail درست میگن . اما اگه میخواین این پروسه یعنی رفع خطا404 سریعتر تصحیح شه باید نقشه سایتتونو به گوگل معرفی کنید از طریق گوگل وبمستر

ارادتمند

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای معرفی نقشه سایت ابتدا وارد اکنت جمیل خود شوید سپس به آدرس زیر www.google.com/analyticsبرید و یک حساب گوگل آنالیز برای سایتتون تعریف کنید علاوه بر معرفی نقشه سایتتون از کلی امکان دیگه هم میتونید بهرمند بشید

برای اطلاع بیشتر از گوگل انالیز یه سرچ تو گوگل بزنید

:yoho:

ویرایش شده در توسط mahdi711

برای معرفی نقشه سایت ابتدا وارد اکنت جمیل خود شوید سپس به آدرس زیر www.google.com/analyticsبرید و یک حساب گوگل آنالیز برای سایتتون تعریف کنید علاوه بر معرفی نقشه سایتتون از کلی امکان دیگه هم میتونید بهرمند بشید

برای اطلاع بیشتر از گوگل انالیز یه سرچ تو گوگل بزنید

:yoho:

از لطف و توجه دوستان بينهايت سپاسگزارم . ولي گوگل آناليز كه الان به ايران خدمات نمي ده كه . مگه ميشه تو گوگل آناليز ثبت نام كرد.من هروقت رفتم پيغام اف بي آي داد و ...

ارسال شده در (ویرایش شده)

با استفاده از ج ی ل ت ر ش ک ن

باسلام . من تو گوگل آناليز ثبت نام كردم و كد شو گرفتم ميشه لطف كنيد بگيد كد رو چجوري و كجا بايد قرار بدم.ممنون

البته كد رو تو قالب قراردادم ما ژولشم نصب كردم آي دي رو هم داخل ماژول گذاشتم ولي باز تو سايت نمايش داده نميشه

ویرایش شده در توسط snm

بیشتر قالبها الان در تنظیماتشون قسمتی رو دارند که میتونید در اون کدهای خودتون رو قرار بدید و verify کنید

اگر نه پلاگین برای این کار هست در انجمن هم معرفی شده .. در تنظیمات اون پلاگین کادری وجود داره که میتونید کدها را در اون قرار بدید و پلاگین را فعال کنید

دوستان متاسفانه مشكل من هنوز حل نشد.افزونه اي نيست كه كد گوگل آناليز رو بشه توش قرارداد.نه تو انجمن پيدا كردم نه تو گوگل بلكه فقط آي دي رو ميشه تو افزونه گذاشت.من كدرو توقالب گذاشتم آي دي رو هم تو افزونه گذاشتم ولي نمي دونم چرا كار نمي كنه .لطفا راهنمايي كنيد.

با سلام و تبریک ایام عید...

افزونه ی مورد نظر پیوست شد.

شما این پلاگین رو نصب و سپس به مدیریت پلاگین میرید و تنظیمات پلاگین مذکور ، و ایدی آنالیزگر گوگل رو داخلش ، در فیلد مشخص شده وارد میکنید. و سیو ...

کار دیگه ای نیاز نیست که انجام بدید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری