rasam

سوال بسیار مهم

13 پست در این موضوع

سلام . من خیلی وقت با جوملا کار نکردم یه چیز خیلی پیش پا افتاده فراموش کردم.

مثلا یه مجموعه اصلی داریم به اسم فیلم . و چند زیر مجموعه مثل فیلم خارجی / فیلم ایرانی . میخوام پست هایی که توی فیلم خارجی میزارم هم توی این مجموعه و هم توی مجموعه اصلی یعنی فیلم نمایش داده بشه .

دوستان عزیزی که وقت میزارن تا جواب بدن ممنون میشم اگه جوابشون کامل باشه .

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

خوب هم میتونید از طریق منو اینکارو انجام بدهید از طریق منوی مجموع بلاگ و هم از طریق ماژول مجموعه های مطالب

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون میشم اگر یه ذره کامل تر راهنمایی کنید . من الان تمام منو هام مجموعه بلاگ هست . باید چیکار کنم؟ یعنی هم فیلم مجموع بلاگ هست و هم زیر مجموعه هاش. ممنون میشم یه ذره کامل تر راهنمایی کنیدچ

اینم عکس از مجموعه های من

75thhvxyoofhx9schuhh.jpg

انتخاب یک مجموعه هم برای اکشن رو اکشنه و همینطور بقیه.

1 ماهه دارم سعی میکنم این چیز سادرو درست کنم و سایتمو بتونم راه بندازم

ویرایش شده در توسط rasam

سلام دوست عزیز

شما باید یه منو اصلی بسازید از نوع مجموع بلاگ به نام فیلم (ریشه اصلی)

بعد دو تا منو دیگه میخواید با نام خارجی و ایرانی اینا هم باید از نوع مجموع بلاگ باشن بعد این دو منو باید زیر مجموعه منو فیلم باشم

تا اینجا مشکلی نیست؟

بعد باید یه مجموعه بسازید به نام فیلم

بعد دوتا مجموعه دیگه میخواین بنام خارجی و ایرانی که هر دو زیز مجموعه فیلم باشن

اوکی

بعد شما مثلا میخوای یه مطلب رو که درباره فیلم ایرانی هست منتشر کنید مطلب می نویسی بعد از مجموعه فیلم ایرانی رو انتخاب میکنی انتخاب کردی دکمه کنترل کیبورد رو میگری و فیلم رو هم انتخاب میکنی اینجوری هر دو مجموعه رو انتخاب کردی بعد ذخیره رو میزنی میبینی که در هر دو منتشر شده و میتونی ببینی

اگر مشکلی بود در خدمتیم

ارادتمند:35::yoho::did2:

اگر خواستید مشخصات مدیریت سایت رو پ خ کنید براتون درستش کنم

سلام دوست عزیز

شما باید یه منو اصلی بسازید از نوع مجموع بلاگ به نام فیلم (ریشه اصلی)

بعد دو تا منو دیگه میخواید با نام خارجی و ایرانی اینا هم باید از نوع مجموع بلاگ باشن بعد این دو منو باید زیر مجموعه منو فیلم باشم

تا اینجا مشکلی نیست؟

بعد باید یه مجموعه بسازید به نام فیلم

بعد دوتا مجموعه دیگه میخواین بنام خارجی و ایرانی که هر دو زیز مجموعه فیلم باشن

اوکی

بعد شما مثلا میخوای یه مطلب رو که درباره فیلم ایرانی هست منتشر کنید مطلب می نویسی بعد از مجموعه فیلم ایرانی رو انتخاب میکنی انتخاب کردی دکمه کنترل کیبورد رو میگری و فیلم رو هم انتخاب میکنی اینجوری هر دو مجموعه رو انتخاب کردی بعد ذخیره رو میزنی میبینی که در هر دو منتشر شده و میتونی ببینی

اگر مشکلی بود در خدمتیم

ارادتمند:35::yoho::did2:

مرسی ولی مشکل اینجاست که کنترل میگیرم نمیشه . یه سوال دیگه اگر من 10 تا مجموعه اصلی داشته باشم . یعنی 10 تا منو اصلی بدون زیرمجموعه . این 10 تارو چیجوری میتونم به یک مجموعه اصلی دیگخ وصل کنم؟

اگر منظور شما اینه که مطالب موجود در مجموعه فیلم و زیر مجموعه فیلم ایرانی به شکل زیر :

• فیلم
    • فیلم ایرانی

هر دو در یک منو نمایش داده بشه چنین چیزی امکان داره .. نوع منوی بلاگ به شما اجازه انتخاب یک مجموعه رو میده

برای اینکه مشکل شما رفع بشه باید کاری که میگم انجام بدید... مجموعه های خودتون رو به شکل زیر تغییر بدید

• فیلمها
    • فیلم
      • فیلم ایرانی
      • فیلم خارجی

حالا یک منو بساز از نوع لیست مجموعه ها و در تنظیماتش از سمت چپ با نگه داشتن دکمه کنترل مجموعه های (فیلم - فیلم ایرانی - فیلم خارجی) را انتخاب کن .. همین

اگر منظور شما اینه که مطالب موجود در مجموعه فیلم و زیر مجموعه فیلم ایرانی به شکل زیر :

• فیلم
    • فیلم ایرانی

هر دو در یک منو نمایش داده بشه چنین چیزی امکان داره .. نوع منوی بلاگ به شما اجازه انتخاب یک مجموعه رو میده

برای اینکه مشکل شما رفع بشه باید کاری که میگم انجام بدید... مجموعه های خودتون رو به شکل زیر تغییر بدید

• فیلمها
    • فیلم
      • فیلم ایرانی
      • فیلم خارجی

حالا یک منو بساز از نوع لیست مجموعه ها و در تنظیماتش از سمت چپ با نگه داشتن دکمه کنترل مجموعه های (فیلم - فیلم ایرانی - فیلم خارجی) را انتخاب کن .. همین

شما منظورتون از کنترل کدوم دکمه هست>؟

یک مقداری صورت مسئله تون رو گنگ عنوان کرده اید دوست عزیز

میشه واضح و دقیق ترجیحا همراه با مثال از یه سایتی که همین کارو انجام داده عنوان کنید میخواهید چه کاری انجام بدهید ؟؟؟

متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری