Fahrenheit

قراردادن عکس مربوط به هر مطلب در کنار آن به عنوان منبع خبر(منظور مجموعه نیست)

9 پست در این موضوع

با سلام

من در سایتم از گلوبال نیوز و MiniFrontpage استفاده میکنم .. دنبال یه افزونه میگردم که این کاررو واسم انجام بده:

مجموعه های مختلفی دارم ، میام توی مجموعه X ، اخباری رو قرار میدم ،

مثلا یه خبر مال (مثلا) فارسه ، یکیش مال ایسناست ، یکیش مال تابناک و .......... (از جاهای مختلفه)

من میخوام یه گزینه کنار ادیتور بیاد (یا هرجایی که مقدور باشه) که من وقتی دارم خبر رو میذارم ، گزینه مثلا خبرگزاری "ایسنا" (که قبلا براش عکس تعریف کردم ) رو انتخاب کنم که موقع انتشار خبر ، در قسمتی به عنوان منبع خبر ، یه عکس از ایسنا بیاد (و همینطور اگه فارس بود ، عکس فارس و... ) تا اینطوری کپی رایت رو رعایت کنم و نیازم نباشه که هربار توی خبرم خودم بصورت تایپ بنویسم خبر متعلق به کجاست !

میشه کمک کنید باید چه کار کنم ؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

منکه همچین چیزی ندیدم

ولی به نظرم میاد که بتونید تو هر مجموعه از مجموعه های اصلی خبر زیر مجموعه هایی با نام مراکز خبری مثلا فارس و ایسنا و ... ایجاد کنید

حالا خبر سیاسی مربوط به فارس رو در مجموعه خودش ایجاد کنید

توی مجموعه ی فارس هم تصاویر و توضیحات خبرگزاری فارس رو قرار بدهید

بعد تو تنظیمات مطالبتون هم تنظیم کنید تا نام و توضیحات و تصویر مجموعه رو در کنار خبر نمایش بده

ممنون از شما.

این حالت ِ "مجموعه مجموعه" میشه و زیاد دیده نمیشه . من یه حالت منبع میخوام ...

بعدش توی گلوبال نیوز من عکس مجموعه رو روی "نمایش" هم میذارم ، نشون نمیده ! کلا هیچوقت این حالت عکس ِ مجموعه واسم جواب خوبی نداده!

روش بهتری به ذهن دوستان نمیرسه؟

ممنون از شما.

این حالت ِ "مجموعه مجموعه" میشه و زیاد دیده نمیشه . من یه حالت منبع میخوام ...

بعدش توی گلوبال نیوز من عکس مجموعه رو روی "نمایش" هم میذارم ، نشون نمیده ! کلا هیچوقت این حالت عکس ِ مجموعه واسم جواب خوبی نداده!

روش بهتری به ذهن دوستان نمیرسه؟

نه متاسفانه

البته بنده با نمایش تصاویر مجموعه ها در افزونه ی گلوبال نیوز مشکلی نداشته ام

ممکنه با استفاده از کا2 هم بشه همچنین کارهایی انجام داد

مثلا شما در قسمت برچسب ها اسم خبرگزاری ها رو قرار بدهید و در هر مطلب در قسمت برچسب نام خبرگزاری رو وارد کنید

یا یه همچنین کارهایی

مرسی عزیز که لطف میکنی کمک میکنی

درمورد k2 ، یه مشکلی هست که میگن وقتی مطالبت رو به k2 تبدیل کنی دیگه نمیشه برشگردوند و توی دیتابیس قابل بازگردوندن مطلب به حالت اولیه نیست

من به همین دلیل می ترسم برم طرفش!

بنده به شخصه کا2 رو می پسندم

خوب میتونید روی لوکال اول تست کنید اگر راضی بودید بعد به صورت واقعی برید سراغش

k2 همون مشکلی که گفتم داره .. مرسی دوست من

دوستان عزیز ، شما روش دیگه ای به ذهنتون نمیرسه ؟!

افزونه هست برای اینکار

کار این افزونه ایجاد فیلد اضافی در مطلب هست

افزونه زیر رو دانلود و نصب کنید .. در کامپوننتش شما چند تا فیلد میسازید مثلا ایسنا ، فارس و ...

موقع درج مطلب یک دکمه زیر ادیتور میاد ، کلیک میکنید و فیلد رو انتخاب میکنید تا قرار بگیره زیر مطلب .. حتی میتونید بگید کجای مطلب:

https://extensions.joomla.org/extensions/authoring-a-content/content-construction/18564

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری