miad1820

مشکل شکسته شدن url

3 پست در این موضوع

سلام

من یه سایت با سیستم 2.5 دارم، قالب اختصاصی براش طراحی کردیم منتها یو آر ال هاش خیلی بلند و ناجور شده بود که تقاضا کردم مرتب بشند و اون بنده خدا طراحه هم انجام داد و کوتاهشون کرد.

اما متاسفانه گوگل یو آر ال های قبلی رو ایندکس کرده و توی گوگل وبمستر میگه که اینا ارور 500 دارن، تعدادشون هم 4400 تاست :|

حالا میخواستم بپرسم بهترین راهی که به ذهن دوستان میرسه برای حل این مشکل چیه که رتبشو توی سرچ های گوگل از دست نده سایت

میشه به گوگل وبمستر شد که بی خیال اون یو آر ال ها بشه؟

یا اینکه آیا راهی داره که من بتونم یو آر ال های قبلی رو (حتی به شکا دستی) ریدایرکت کنم رو یو آر ال های جدید؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سپاس و احترام

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

البته با آپدیت و تغییر محتوی سایت به مرور این قبیل مشکلات حل خواهد شد

هم میتونید از طریق فایل htaccess عمل redirect رو انجام بدهید و هم از طریق افزونه کامپوننت redirect جوملا

البته خیلی وقت گیر و انرژی بر هستش

به نظرم همون راه اول مناسب باشه

یه راه دیگه هم اینه نقشه سایتتونو از طریق گوگل وبمستر به گوگل معرفی کنید

برای معرفی نقشه سایت ابتدا وارد اکنت جمیل خود شوید سپس به آدرس www.google.com/analytics رفته و یک حساب گوگل آنالیز برای سایتتون تعریف کنید

علاوه بر معرفی نقشه سایتتون از کلی امکان دیگه هم میتونید بهرمند شوید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری