drsmsco

قراردادن rss برای کلیه مطالب و مقاله های سایت ؟؟؟

12 پست در این موضوع

دوستان عزیز من چگونه میتوانم برای کلیه مقاله و صفحات سایتم rss قرار بدم

من با فعال کردن rss فقط صفحه اصلی سایتم قرار گرفت ولی مابقی صفحات نشود

لطفا اگر کامپونت خاصتی داره لینکش رو بهم بدید و راهنمایی کنید چگونه باید تنظیمش کنم

فدای همه شما جوملایی ها

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مشکلم من دقیقا برعکسه الان کلی ارور تو گوگل وبمستر دارم سر این rss بعد ادرس هر منو من لینک rssهست ولی میخوام اینا نباشن و شکل این رو حل کنم دیگه

------مثل این منو(بعد ادرس هر منو نمونه آوردم rss هست)؟

http://www.yoursite.com/home/?format=feed&type=rss

http://www.yoursite.com/home/?format=feed&type=atom

65تا اور Server error تو گوگل وبمستر ثبت شده راهی هست این ارور ها بطرف بشه و فقط سایتم یه rss کلی داشته باشه الان ار اس اس کلی سایت اینه فقط میخوام این بمونه http://www.yoursite.com/?format=feed&type=rss

وقتی که به لینک ها هم مراجعه میکنم با ارور 500 روبرو میشم

لطفا کمک کنید با سپاس فراوان

ویرایش شده در توسط mahdi71

برای رفع مشکل خطاها نقشه سایتتونو از طریق گوگل وبمستر به گوگل معرفی کنید

برای معرفی نقشه سایت ابتدا وارد اکنت جمیل خود شوید سپس به آدرس www.google.com/analytics رفته و یک حساب گوگل آنالیز برای سایتتون تعریف کنید

علاوه بر معرفی نقشه سایتتون از کلی امکان دیگه هم میتونید بهرمند شوید

سلام

کسی نیست مشکلمو حل کنه

دوست عزیز اقای Komail مثل اینکه سرت خیلی شلوغه وقت تایپ کردن جواب رو هم ندارید این پاسخی که شما گفتید از ارسال های دوستم مهدی 711 بود

اینم لینکش

در ضمن من حساب گوگل آنالیز دارم وقتی دارم میگم تو گل وبمستر این ارور ها رو دیدم یعنی چی...

از دوستان کسی میتنه مشکلمو حل کنه؟

با سپاس

سلام

کسی نیست مشکلمو حل کنه

دوست عزیز اقای Komail مثل اینکه سرت خیلی شلوغه وقت تایپ کردن جواب رو هم ندارید این پاسخی که شما گفتید از ارسال های دوستم مهدی 711 بود

اینم لینکش

در ضمن من حساب گوگل آنالیز دارم وقتی دارم میگم تو گل وبمستر این ارور ها رو دیدم یعنی چی...

از دوستان کسی میتنه مشکلمو حل کنه؟

با سپاس

اولا که بنده ارادتمند آقا مهدی 711 هم هستم

دوما بنده هم عرض نکردم که این مطلب رو بنده خودم خلق کرده ام

سوما هم ..................................................................................................

دوست عزیز

اسپم ندین خواهشا اون از پاسخ اولاتون که الکی فقط تایپک طولانی کردین اینم از این اگه راحلی میدونین عرض کنید خوشحال می شیم

با سپاس

شما دوست عزیز :

اولا لطف نمایید و در خصوص تشخیص اسپم بودن پست بنده موضوع رو به مدیران محترم انجمن واگذار نمایید

و

دوما خودتون به حرفی که میزنید (منظورم عدم ارسال اسپم در انجمن) لطف کنید و عمل نمایید

متشکرم

شما دوست عزیز :

اولا لطف نمایید و در خصوص تشخیص اسپم بودن پست بنده موضوع رو به مدیران محترم انجمن واگذار نمایید

و

دوما خودتون به حرفی که میزنید (منظورم عدم ارسال اسپم در انجمن) لطف کنید و عمل نمایید

متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری