mahii

بسته ی نصبی جوملا

15 پست در این موضوع

سلام، من میخوام سایتو آپلود کنم، چطوری میشه جوملامو با همه ی اطلاعاتش اپلود کنم که دیگه همه ی کارا رو دوباره انجام ندم؟ لطفا کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

می تونید با اکیپا اش یه بسته نصبی درست کنید و نصبش کنید

یا اینکه از پایگاه داده بکاپ بگیرید ، و همچنین از کلیه فایل ها و سپس تمامی رو روی هاست قرار گیرید و فایل config رو تغییر بدید

در انجمن بحث شده ، سرچ کنید

می تونید با اکیپا اش یه بسته نصبی درست کنید و نصبش کنید

یا اینکه از پایگاه داده بکاپ بگیرید ، و همچنین از کلیه فایل ها و سپس تمامی رو روی هاست قرار گیرید و فایل config رو تغییر بدید

در انجمن بحث شده ، سرچ کنید

سرچ کردم اما مشکل دارم و تاپیکش هم تموم شده، جواب نمیدن، من الان پوشه ی xampp باید آپلود کنم؟! گفتن تمام فایل ها، یعنی این؟! دیتابیسمم رو که میخوام اکسپورت کنم ارور میده!

سرچ کردم اما مشکل دارم و تاپیکش هم تموم شده، جواب نمیدن، من الان پوشه ی xampp باید آپلود کنم؟! گفتن تمام فایل ها، یعنی این؟! دیتابیسمم رو که میخوام اکسپورت کنم ارور میده!

دوست خوبم تاپیک تمام شده نداریم توی همون تاپیکی هم که سوال کردین پاسخ داده شد تاپیک رو بخونید

دوست عزیز بارها بحث شده فقط یه جستجوی ساده

بی دردسرترین راه نصب افزونه آکیبا (داخل انجمن هست) و آپلود آن روی هاست و ادامه

مشکلی داشتی بگو

دوست عزیز محتویات سایتتون رو که عموما مسیر زیر هستش رو با فرمت zip فشرده سازی کنید

C://xampp/htdocs

حالا یا مستقیما داخل این پوشه ریخته اید یا یک پوشه داخل htdocs ساخته اید و داخل آن ریخته اید

وارد پوشه شوید و تمام فایل هایتان را انتخاب کرده و بعد آن را فشرده نمایید

حالا این فایل رو به روت هاستتون انتقال بدهید و از حالت فشرده خارج نمایید

برای دیتابیستون هم از مسیر زیر یک خروجی ازش بگیرید و اونو به هاستتون انتقال بدهید

http://localhost/phpmyadmin

بر روی نام دیتابیستون در سمت چپ تصویر کلیک کنید و سپس بر روی گزینه ی export کلیک نمایید

تیک گزینه Add DROP TABLE / VIEW / PROCEDURE / FUNCTION / EVENT را زده و در پایین صفحه در قسمت Save File As نوع خروجی دیتابیستون رو مشخص کنید و بر روی دکمه ی Go کلیک نمایید

حالا تو هاستتون یک دیتابیس همنام با همونی که در لوکال بود ایجاد کنید و یک یوزر هم بسازید و دسترسی های لازم رو بهش بدهید

سپس داخل آن دیتابیس که ساختید بشوید و گزینه import را زده و فایل دیتابیستون رو بهش معرفی کنید و صبر کنید تا کارش تموم بشه

کار آخر اینه که فایل configuration.php رو که در روت هاست هست تغییرش بدهید

مثلا برای کاربر root پسورد یوزرتون رو بدهید و مسیرهای log و tmp رو هم تغییر بدهید

فکر می کنم همین کارهارو انجام بدهید مشکل حل بشه

اگرم بازم سوالی بود عنوان کنید در خدمتتون هستیم

به بزرگی خودتون ببخشید اگر خیلی خوب و واضح و با استفاده از تصاویر نتونستم راهنمایی کنم

به بزرگی خودتون ببخشید اگر خیلی خوب و واضح و با استفاده از تصاویر نتونستم راهنمایی کنم

من تازه کارم، میشه بگین این روت هاست یعنی کجا؟! من میخوام توی هاست zxn آپ کنم اما اجازه نمیده اسم دیتابیسم رو اونی بذارم که توی لوکال گذاشتم! باید چه کنم؟

من تازه کارم، میشه بگین این روت هاست یعنی کجا؟! من میخوام توی هاست zxn آپ کنم اما اجازه نمیده اسم دیتابیسم رو اونی بذارم که توی لوکال گذاشتم! باید چه کنم؟

روت هاست public_html هست

احتمالا میزان آپلود هر بارش کمه (یعنی هر بار می تونید حدود 5 مگ رو آپ کنید) ، باید فایل ها رو چند بخش کنید

اسم دیتابیس مهم نیست می تونید هر چی دوست دارید بذارید فقط ، باید فایل config رو خوب ست کنید

روت هاست public_html هست

احتمالا میزان آپلود هر بارش کمه (یعنی هر بار می تونید حدود 5 مگ رو آپ کنید) ، باید فایل ها رو چند بخش کنید

اسم دیتابیس مهم نیست می تونید هر چی دوست دارید بذارید فقط ، باید فایل config رو خوب ست کنید

خب من چیزهایی که قبلا توی ایمپورت وب سایت گذاشتم همه رفته توی public_html ، حالا هم htdocs رو از ایمپورت وبسایت واردش کردم! جای دیگه ای واس آپلود ندیدم! درست آپ کردم؟ اگه اره اون قسمت از حالت فشرده در آوردن چی بود؟! قبلی ها هم همچنان هستن، بهم ریخته شده، اونارو چجوری پاک کنم؟

من به این روش نتونستم انجامش بدم، akeeba رو نصب کردم و بکاپ گرفتم اما نمیدونم فایل بکاپ رو کجا میبره! میشه در مورد این روش راهنمایی کنید؟!

با سلام...

فایل بکا|پ گرفته شده هم در مدیریت جوملا قابل مشاهده و دانلود هست و هم از مسیر زیر :

YOURHOST/public_html(or)htdocs(or)www/administrator/components/com_akeeba/backup

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام...

فایل بکا|پ گرفته شده هم در مدیریت جوملا قابل مشاهده و دانلود هست و هم از مسیر زیر :

YOURHOST/public_html(or)htdocs(or)www/administrator/components/com_akeeba/backup

موفق باشید و سربلند

یا حق

ممنون از جواب، اما من این آدرسو نتونستم پیدا کنم!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری