kiyan_SAd

درخواست ابشاری کردن منو در قالب جوملا 2.5

8 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران انجمن یه در خواست کوچیک از شما دارم اگر امکان دارد و کسی وقتشو داره کامل توضح بده ممنون میشم

بنده دارم یک قالب جوملا 2.5 طراحی میکنم که بلد نیستم ماژول منو رو ابشاری کنم اگر دوستان سی اس اس کار و کسانی که توانایی ایجاد منوی ابشاری در قالب جوملا 2.5 رو دارند یک اموزش جامع درست کkند ممنون میشم منتظر جواب ها و اموزش های زیباتون هستم لطفا اگر وقت دارید از پایه طراحی منو ابشاری رو به صورت مولتی مدیا و تصویری آموزش بدن چون داخل نت هست نحوه ابشاری کردن منو (یکی از اموزش های داخل نت قسمت پنجم اموزش طراحی قالب جوملا در داخل انجمن هست که خیلی گنگ و استفاده شده از کد های سی اس اس اماده سایر سایت ها میباشد)ولی توضیح کامل ندادن و خیلی هم جامع نیست ممنون میشم . قرار بدین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما می تونین یک منو css خام دانلود کنید بعد داخل قالب ازا ون استفاده کنین داخل انجمن اموزش های خوبی است جستجو کنید به نتیجه می رسین

دوست عزیز ممنون از اینکه جواب دادین ولی اگر توجه کرده بودید من گفتم میخوام از خود قالب منو رو ابشاری کنم ونمیخوام کد های سی اس دیگران رو بزارم بعدش به سلیقه خودم کد ها رو ویرایش کنم ممنون مجواب دادین

برای ساختن منوی آبشاری جوملا بهتره یه که اول با منوی آبشاری در html آشنا باشید.

منوی آبشاری در html به صورت زیر هست:

<ul>     
   <li>

</li>

<li>

</li>
</ul>   

که ul در بردارنده کل منو و li در بردارنده آیتم های منو هست. برای زیر منو هم همین تگ ها در تگ li قرار میگیرند.

اگر شما برای سایتتون از ماژول منوی خود جوملا استفاده کنید دیگه لازم نیست در قالبتون کد های html مربوط به منو رو قرار بدین.

ولی باید css ها رو قرار بدین.برای این کار یک کلاس برای منوتون انتخاب میکنید و css رو اینطور مینویسین:

.menu ul {
}

.menu ul li {
}

.menu ul li ul {
}

.menu ul li ul li {
}

چون من الان دارم میرم نمیتونم بیشتر توضیح بدم.اگر صبر کنید فردا بیشتر توضیح میدم یا اینکه css منو رو از یک منوی html از پیش ساخته در اینترنت نمونه بگیرید و تغییرش بدین

موفق باشید

اگه خیلی با کد نویسی مشکل داری میتونی از کامپوننت swmenu استفاده کنی شبیه اون منو قالب خودت طراحیش کن هیچ نوع کد نویسی هم نمیخواد دوست عزیز!

سلام وحید جون ممنون از اینکه جواب دادید منتظر آموزش زیبای شما میمونم

فقط اگر اموزشتون روی یک قالب خام جوملا 2.5 و تصویری باشه تا من درک بیشتری داشته باشم و موضوع رو کامل بفهمم ممنون میشم

منتظر آموزش زیبایتون هستم

سلام وحید جون من گفتم که اگر وقت دارید اموزش بدین این اموزش پارس جوم اصلا خوب نیست و گنگ و نامفهوم هست اگر وقت داشتید این توزش رو بزارید ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری