jahans

نیاز به کمک

5 پست در این موضوع

با سلام خدمت کلیه دوستان

من نیاز به کمک دارم

من میخام یک صفحه طراحی کنم که به دیتابیس وصل بشه و از طریق صفحه مدیریت بتونم چند سایت رو وارد این دیتابیس کنم و این صفحه به صورت رندوم هر 20 ثانیه یکی از این سایت هارو باز کنه به نظرتون این کار امکان پذیر هست یانه؟؟؟؟

اگر کسی میتونه منو راهنمائی کنه که چطور میتونم این کارو انجام بدم متشکر میشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستانی که در اچ تی ام ال تخصص دارن اگر میتونن یه راهنمائیی بکنن که چطوری باید این کار رو انجام بدم.

این یه کار واجب هست که حتما باید انجام بشه چون یک پروژه مخصوص برای جوملاست و اگر خدا بخاد با کمک یکی از دوستان انجمن قابل اجرا هست.

این کار به این سادگیا هم نیست و نیاز به برنامه نویسی داره، اگر بخواید هزینه کنید در خدمت هستیم.

دوست عزیز توضیحاتتون ناقصه...

آیا اون چند سایت جدا از سایت شما هستند با آدرسهای متفاوت یا اینکه قسمتی از سایت خودتونن؟

هم میتونه قسمت های سایت خودتون باشه و هم سایت های دیگه ولی بیشترین کاربردش سایت های دیگه هست .

ابتدا باید فایل اچ تی ام ال رو براش طراحی کنیم و بعد از اون یه کامپوننت برای اون طراحی کنیم.

البته این یه کاری هست که خیلی عالی هست و برای کلیه کاربران مفید خواهد بود .

انشا اله بعد از تکمیل شدن این اسکریپت و ساختن کامپوننت به صورت کامل در یک تاپیک جدا گانه کار این اسکریپت و تاثیرات اون رو روی سایت براتون توضیح خواهیم داد.

فقط باید با استفاده از این اسکریپتی که ساخته میشه باید روی سرور تست گرفته بشه و بع از اون کامپوننت درست بشه و در اختیار بچه های انجمن قرار بگیره تاکید میکنم بچه های انجمن جوملا ایران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری