saworld

سفید نمایش دادن صفحات سایت

33 پست در این موضوع

سلام.

امروز یه پلاگین توی سایت نصب کردم که درست هم نصب نشد و ارور داد. فقط فایل هاش توی هاست اومد و توی دیتابیس چیزی اضافه نشد.

ولی از اون به بعد صفحات سایت سفید نمایش داده میشه.

اون فایل رو حذف کردم.پوشه tmp هم پاک کردم . جدول سشن رو هم آخرین مقادیرش رو پاک کردم. ولی فایده نداشته.

راه حل چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به دیتابیستون برید و در جدول extensions دنبال این پلاگین که گفتید بگردید اگر بود حذفش کنید...

شما فایل ها را پاک کردین و مشکل همچنان پابرجاست پس باید اطلاعات دیگری از پلاگین باشه که احتمالا در دیتابیس و جدول extensions وجود داره

صفحات دیگر جدول رو هم چک کنید یا بطور کلی توسط search در phpmyadmin به دنبال پلاگین بگردین

اگر مطمئنید که در دیتابیس از پلاگین چیزی نیست کشتون رو پاک کنید و صفحه رو دوباره باز کنید

نمایش خطارو بذارید رو حداکثر بعد چک کنید ببینید ارور چیه...من مشکلی خوردم که بخاطر همین اتفاق مجبور شدم از بک آپ های قبل از نصب اون افزونه استفاده کنم...

مطمئنم که چیزی نیست.

سرچ هم کردم.

مربوط به کش هم نیست. چون توی چند تا کامپیوتر تست کردم.

نمایش خطارو بذارید رو حداکثر بعد چک کنید ببینید ارور چیه...من مشکلی خوردم که بخاطر همین اتفاق مجبور شدم از بک آپ های قبل از نصب اون افزونه استفاده کنم...

هم صفحات سایت سفید نشون داده میشه ، هم ادمین

این کاری که گفتین رو نمیشه انجام داد

کش سایت رو پاک کنید ببینید باز سفید میاد ؟ممنون میشم دمو انلاین بزارین

صفحه ادمین هم باز نمیشه. چجوری کش رو پاک کنم؟

البته پوشه Tmp و جدول سشن رو پاک کردم.

سایت: protoponline.com

با سلام خدمت دوست عزیز

مشکل شما به خاطر اینه که با نصب این پلاگین یک سری کد ها به برخی از فایل های جوملا که دارید اضافه شده و به دلیل خراب بودن این پلاگین شما فقط فایل های اصلی این پلاگین رو پاک کردید و اون کد ها که به فایل های اصلی جوملای شما اضافه شده هنوز پا برجاست و به خاطر اینکه پلاگین شما هم فایلهاش پاک شده و هم مسیری رو نداره که این پلاگین رو لود کنه شما با صفحه سفید روبرو میشید

و اگر به ادمین دسترسی داشتید پیشنهاد این بود که این پلاگین رو از سایت سازنده دانلود کنید و دوباره نصب کنید ولی الان بهترین کار ری استور کردن بک آپ از سی پنل هست.

امیدوارم که دوستان راه حل بهتری هم ارائه بدهند تا بنده هم از دانش دوستان استفاده کنم.

با تشکر

از طریق فایل کانفیگ میتونید گزارش خطا رو حداکثر بذارید مقدار error_reporting رو حداکثر بذارید به شکل زیر

$error_reporting = 'maximum';

به نظرم یک بار هم جوملا رو روی فایلهاتون اکسترکت هم بکنید

از طریق فایل کانفیگ میتونید گزارش خطا رو حداکثر بذارید مقدار error_reporting رو حداکثر بذارید به شکل زیر

$error_reporting = 'maximum';

به نظرم یک بار هم جوملا رو روی فایلهاتون اکسترکت هم بکنید

روی ماکزیمم هم گذاشتم. بازم سفید نشون میده

با سلام خدمت دوست عزیز

مشکل شما به خاطر اینه که با نصب این پلاگین یک سری کد ها به برخی از فایل های جوملا که دارید اضافه شده و به دلیل خراب بودن این پلاگین شما فقط فایل های اصلی این پلاگین رو پاک کردید و اون کد ها که به فایل های اصلی جوملای شما اضافه شده هنوز پا برجاست و به خاطر اینکه پلاگین شما هم فایلهاش پاک شده و هم مسیری رو نداره که این پلاگین رو لود کنه شما با صفحه سفید روبرو میشید

و اگر به ادمین دسترسی داشتید پیشنهاد این بود که این پلاگین رو از سایت سازنده دانلود کنید و دوباره نصب کنید ولی الان بهترین کار ری استور کردن بک آپ از سی پنل هست.

امیدوارم که دوستان راه حل بهتری هم ارائه بدهند تا بنده هم از دانش دوستان استفاده کنم.

با تشکر

پلاگین رو از این سایت دانلود کرده بودم.

http://www.acuit.com.au/Products/InterExt/download.html

کد هاش رو هم که نگاه کردم به نظرم نیومد فایل اصلی جوملا رو تغییر داده باشه

در اینصورت باید به مدیر سرورتون بگید نمایش خطا رو براتون روشن کنه تا نمایش بده خطاها رو...

کاری رو هم که گفتم تست کنید اکسترکت کردن جوملا رو....

دوست عزیز میشه اسم پلاگینی که نصب کردید رو بهم بگید؟ و اگر همون پلاگین رو تو سیستم خودتون دارید در همین تاپیک قرار بدید تا من رو لوکان تست کنم و به شما جواب بدم

دوست عزیز میشه اسم پلاگینی که نصب کردید رو بهم بگید؟ و اگر همون پلاگین رو تو سیستم خودتون دارید در همین تاپیک قرار بدید تا من رو لوکان تست کنم و به شما جواب بدم

از این لینک می تونی دانلود کنی

http://www.acuit.com.au/Products/InterExt/download.html

به این ادرس برو و هم خود فولدر و هم کل محتویات اون رو پاک کن

plugins\system\interext

اگر جوابی نداد اعلام کن

بهترین کار همین کاری بود که دوست عزیزمون گفت

یک بار همون جوملا که نصب کردی رو کپی کنی

فقط دقت کن اول از فایل های قبلی حتما بک آپ بگیر و دقت کن که فایل کونفیگ رو کپی نکنی تا اطلاعات دیتابیست بهم بریزه

اگر نتونستی و جواب نداد و تمایل داشتی و بر خلاف قوانین این سایت نبود دسترسی سی پنل بده تا ببینم مشکل از کجاست

من تا 2:30 ساعت دیگه مجدد آنلاین میشم ولی اگر به هر دلیلی نتونستم آنلاین بشم فردا صبح در خدمت هستم

در اینصورت باید به مدیر سرورتون بگید نمایش خطا رو براتون روشن کنه تا نمایش بده خطاها رو...

کاری رو هم که گفتم تست کنید اکسترکت کردن جوملا رو....

مدیر سرور که میگه نمایش خطا روشنه

جوملا رو هم اکسترکت کردم ولی مشکل همچنان هست.

دوست عزیزمشکل شما باید بررسیبشه و نیاز به دسترسی داره

اگر مشکل حل شد که چه بهتره ولی اگر نه دسترسی بدید تا نگاه کنم البته اگر دوست داشتید و خلاف قوانین این سایت هم نباشه

اگر خواستید به ایمیلم بفرستید

راه حل نخست:

اگر دسترسی به ادمین شما باز شد قالب خودتون رو برید تغییر بدید روی قالب دیگه ای پیشفرض کنید

اگر نه برید چداول دیتابیس خودتون و جدول template_styles را نگاه کنید لیستی از قالبهای خودتون میبینید که باید 2 تاش در فیلد home عدد 1 داشته باشه

اگر نداشت فیلد home را برای قالب beez5 و bluestork روی عدد 1 قرار بدید

اگر موارد بالا مشکلی نداشت راه حل دوم رو انجام بدید که دوستان اشاره کردند :

جوملا 2.5.9 دانلود و در روت خودتون آپلود و اکستراکت کنید و بعد پوشه installation رو حذف کنید

راه حل سوم:

نگاهی به فضای هاست خودتون بندازید و اگر فضای هاست شما پر شده ارتقا بدید و بعد دو راه حل دوم رو مجدد بررسی کنید

اگر با این تفاسیر رفع نشد اطلاعات رو پ/خ کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری