ma2020

بلاک شدن سایت توسط نود

24 پست در این موضوع

سلام من یه سایت دارم وقتی میخوام بازش کنم آنتی ویروس نود بلاکش میکنه.محتویاتشم کامل پاک کردم اما بازم بی فایدست.

توسط گوگل هم بلاک نشده.

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نود معمولا اگر اطلاعاتی درباره سریال های نود و ... باشه رو فیلتر میکنه

احتمال وجود تروجان و ویروس رو هم دست کم نگیرید شاید فایل های شما آلوده باشه

هاستم کاملا خالیه.سایتی هم که روش بود تازه ساخته بودم و مطمئنم ویروس نداشت.کار دیگه ای نمیشه کردش؟

سلام

با اجازه اساتید

دوست گرامی اگه این تاپیک رو مطالعه کنید فکر کنم مشکلتون حل بشه من قبلاً این اتفاق برام زیاد افتاده....:didi:

اینجا گفتم باید چیکار کنی...

مشکل با دامنه

احتمالا از جایی که هاست گرفتی ، یکی از سایت هایی که روش هست داره آپدیت و کرک نود میده

شاید شاید بخاطر اون کل سرور رو بسته باشه نود

شاید هااا

شما این آدرسو میزنید باز میشه؟ چون من با CTRl+F5 کش را خالی کردم اما بازم نمیشه....

رفع مشکل مسدود شدن یا بلاک شدن وبلاگ توسط ESET Nod32

آنتی ویروس Nod در دو حالت، هنگامی که وبلاگ یا سایتی را توسط مرورگر باز می کنیم، پیغام Access Denied را به جای آن وبلاگ یا وبسایت در مروگر شما نمایش می دهد.

این پیغام به معنای این است که وبلاگ یا سایت شما توسط Nod بلاک یا مسدود شده است:

1- زمـانی که وبلاگ یا سـایتی را به عـنوان یک پایگاه مـخرب شـناسایی کند.

2- اگر آن وبلاگ کلیدهای بروز رسانی آنتی ویروس یا سرور آپدیت را ارئه دهد.

مورد دوم مورد نظر ماست که در این تاپیک قصد داریم به صورت تصویری روش باز کردن وبلاگ بلاک شده ی شما را آموزش دهیم.

ابتدا پنجره اصلی آنتی ویروس را باز کنید و سپس کلید F5 را از صفحه کلید فشار دهید.

دو روش بـــرای غــیــر فــعـال کـــردن حـــسـاسـیت Nod بـه ایـن وبــلاگ هــا وجـــود دارد:

1- در پنجره باز شده طبق تصویر گزینه Enable HTTP checking را غیر فعال کنید. در این روش کلا حساسیت نود به همگی سایتها غیر فعال می شود.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13655822191.png

2- در این روش طبق تصویر عمل کرده و نام سایت را با فرمت *yourblog.yourservice.com* وارد نمایید.

همانند تصویر زیر:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13655823341.png

* البته به جای عبارت *yourblog.yourservice.com* آدرس وبلاگ خود را وارد نمایید.

ممنونم اما اینکار باعث میشه مشکل فقط روی سیستم من حل بشه...روی سیستم های دیگه که دیگران میخوان سایت رو ببینن چی؟

با گوگل وب مستر درخواست دادم اما میگه سایتت آلوده نیست.فقط مشکل با نوده..

سلام دوست عزیز

بنده وب سایت شمارو چک کردم و مشکلی مشاهده نشد

ممکنه مشکل مقطعی بوده باشه یا به صورت اشتباهی بلاک شده باشه

در صورت بروز مجدد مشکل لطفا اطلاع دهید تا روش رفع مسدودیت سایت توسط نود را خدمتتان عنوان نمایم

موفق باشید و پایدار

دوست عزیز این رو فعلا داشته باش تا ببینم چه کدی رو سایتت مخرب هست

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN141

در این آدرش هم میتوانید طبق مواردی که از خود شرکت نود 32 اعلام شده برای رفع بلاک سایت خودتون اقدام کنید

سلام.

من برای شرکت نود درخواست دادم اونام جواب دادن که آنبلاکش کردن.اما هنوزم وقتی آدرس سایتمو (etehadiyeamlak.ir) را میزنم بازم نود ارور میده..با اینکه کش مرورگرمو خالی میکنم.

چکار باید بکنم؟

سلام.

من برای شرکت نود درخواست دادم اونام جواب دادن که آنبلاکش کردن.اما هنوزم وقتی آدرس سایتمو (etehadiyeamlak.ir) را میزنم بازم نود ارور میده..با اینکه کش مرورگرمو خالی میکنم.

چکار باید بکنم؟

سلام سایتتون رو من هم باز کردم بدون هیچ مشکلی بالا اومد

اگر بر روی رایانه ای که سایت شما را باز می کند نرم افزار آنتی ویروس ناد 32 آپدیت شده نصب باشد سایتتان نمایش داده نمی شود ولی اگر نصب نباشد بدون مشکل سایت لود شده و نمایش داده می شود .

اگر سایتتان از بلاک شرکت ناد 32 درآمده باشد بایستی آنتی ویروس ناد 32 مجهز به آخرین نسخه ی آپدیت ارائه شده باشد تا بتواند سایتتان را نمایش دهد

منظورم این هستش که ناد 32 درون فایل های آپدیتش لیست سایت های بلوکه شده را قرار می دهد و تا آنتی ویروس آپدیت نشود همینطور بلاک شده می ماند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری