Amin.Manager

انتخاب سرور مناسب برای جوملا

11 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من یه سرور میخوام که : 1- با جوملا کاملا سازگار باشه2 -یک ثانیه هم قطع نشه چون کار واقعا حساسی هست ، جومینا سرور گفت آپ تایمشون 100 هست ولی خدا وکیلی 15 روز عید قطع بود.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نمیگم از چه شرکتی بگیر چون ممکنه فردا نتونه بهت سرویس خوب بده. من بدنام بشم پیشت. یا تبلیغ حساب بشه

ولی یه نکته را بهت بگم که از روی تجربه هست و تجربه ایی که اخیرا نیز با چند تا از مدیران بدست اوردیم.

سراغ شرکت هایی که خیلی سرشون شلوغ هست و خیلی تبلیغات دارن نرو. چون نمیرسند به همه پشتیبانی خوب بدن

برو سراغ شرکت هایی که هم سرشون خلوته و هم با دیتاسنتر بصورت مستقیم دارند کار و سرویس میگیرند

این را از روی تجربه عرض کردم که چشمت درگیر پلن ها و رنک سایت ها نشه

موفق پایدار

ممنون آقا محمد عزیز، من آی پی این فروم رو در آوردم ببینم سرورش کجاست ولی بالاخره پیداش نکردم، حداقل اگر امکانش هست سرور همین فروم رو معرفی کنید، واقعا سرور خوبی داره.

البته فقط محض اطلاع شما باید عرض کنم که مدیران خود انجمن از سرورشون چندان راضی نیستن

و فکر میکنم به تازگی سرورشون رو تغییر داده اند

چون تو طول روز زیاد قطعی پیدا میکنه

بعد شما دنبال هاست سازگار با جوملا باش دوست عزیز نه ویبولتین

موفق باشی

سلام دوست عزیز

شما برای کار سرور میخواهید یا منظورتون هاست است؟

اگر سرور میخواهید دیتا سنترهای خوبی میتوان معرفی کرد

ولی از نظر شخص بنده هر کسی که آپتایم رو به کاربر 100 درصد اعلام کنه کار درستی نکرده و خرابی همه جا هست و این برمیگرده به پشتیبانی و اینکه بتونه به سرعت مشکل رو رفع کنه

شما چقدر میتوانید برای سرور هزینه کنید ؟

دیتا سنتر این انجمن در آمریکا میباشد

نام دیتا سنتر : xlhost

موقعیت : United States(US) in region North America

وب سایت : xlhost.com

نظر شخصی بنده : این دیتا سنتر مناسب برای هاستینگ در ایران نیست زیرا : 1. پینگ بالایی نسبت به ایران داره 2.دارای قوانین کپی رایت است 3.و با ایران مشکل داره(البته اکثر دیتا سنترها با ایران مشکل دارند ولی با هویت جعلی که خودشون هم میدونن جعلیه وما از ایرانیم کاری ندارند و سرویسشون رو میدن ولی بعضی دیتا سنترها وقتی متوجه بشن شما از ایران هستید اخطار برای ترک سرور رو میدهند)

دوست عزیز قیمتش اصلا مهم نیست، کیفیت هاست برا بنده خیلی مهمه ، اگر هاست قطع بشه همه مشتریاتو از دس میدی فک نکنم چیزی با ارزش تر از این باشه، ببینید سرعت هم برام مهمه، سور داخلی جای خوب سراغ ندارید؟ من یک سال پیش از زاگرس تلکام سرور گرفتم، تعطیل شد سایتم هم گیرم نیومد بخدا، همه شمارهاشون هم قطع شد، اگر سرور داخلی باشه با مساله تحریم ها مشکلی بوجود نمیاد.

دوست عزیز سرویس دهنده های خوب الحمدالله هم داخلی و هم خارجی فراوانه

اگر خواستید پ خ بدید تا یک لیست خوب براتون ارسال کنم

یا اگر از لحاظ قوانین انجمن مشکلی نداره همین جا اعلام کنم خدمت تمامی دوستان

این هاست ها هم از لحاظ سرعت و هم امنیت و هم آپتایم بودن تست شده

از داخل سرویس گرفتن مزایا و معایب داره

معایب سرویس داخلی خیلی بیشتر از مزایای اون است به طور مثال من پورت یک گیگ (80تا 100 مگ دانلود روی سرور میگیرم با 15 دلار درماه) در صورتی که چنین پورتی در ایران در حد رویا است و اگر هم در آینده ارائه بشه با هزینه های نجومی ارائه میشه ، توی ایران پورت گرونه پهنای باند گرونه و تحریم هستیم و بعضی از مسائل مثل WHM رو نداریم

البته بعضی شرکتها شروع کردن به ارائه دادن ولی من به شخصه به این سیستم دور زدنشون اعتمادی ندارم

مزایای داخلی بودن سرور اینه که پینگ سرور پایینه و یوزر از روترهای کمتری برای رسیدن به اطلاعات عبور میکنه و هزینه ها به ریال پرداخت میشه و مشکلات تبدیل ارز هم ندارید

دیتا سنترهای زیر برای ایجاد وب سرور مناسب میباشند :

http://www.redstation.com/servers موقعیت انگلیس

myLoc managed IT AG — Managed Dedicated Server Root Server und Webserver mieten موقعیت آلمان

Hetzner Online AG موقعیت آلمان

Dedicated Server Hosting | Managed Hosting | iWeb موقعیت سرورها در کانادا

البته دیتا سنترهای بالا در بعضی کشورهای دیگر نیز سرور ارائه میدهند

مشخصات سروری که میخواهید بگید تا بهتون بگم در ماه تقریبا چقدر باید هزینه کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری