javad.nagizadeh

موقعیت اضافی در قالب سایت

17 پست در این موضوع

سلام

سایت بنده یه موقعیت اضافی داره که نمی دونم از کجا باید حذفش کنم ، البته چند تا لینک هست که با علامت سئوال در انتهای گوشه بالایی سمت چپ ایجاد شده

آدرس سایت تابلو نئون

تصویری که پیوست شده منظورم را واضحتر بیان میکنه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز، من سایت رو دیدم مشکلی نداره

با چه مرورگری و چه ورژنی این مشکل رو داری؟

راستی ، اون بالای سایت رو چطوری درست کردی؟ که تابلو روانه اسم سایت رو نوشتی :)

ممنون دوست من

ولی من با مرورگر های کروم -موزیلا و اوپرا تست کردم و ....

البته وقتی سایت باز میشه مشکلی نیست و صفحه اصلی خوبه ولی پایین مرورگر یه ابزاری هست که صفحه را به سمت چپ و راست میکشه ، اگه اونو به سمت چپ بکشید متوجه منظورم میشید

{- اون تصویر رو از یکی از سایتهای خارجی گرفتم. نوشته دلخواه مینویسید و ذخیره میکنید -}

ممنون دوست من

ولی من با مرورگر های کروم -موزیلا و اوپرا تست کردم و ....

البته وقتی سایت باز میشه مشکلی نیست و صفحه اصلی خوبه ولی پایین مرورگر یه ابزاری هست که صفحه را به سمت چپ و راست میکشه ، اگه اونو به سمت چپ بکشید متوجه منظورم میشید

{- اون تصویر رو از یکی از سایتهای خارجی گرفتم. نوشته دلخواه مینویسید و ذخیره میکنید -}

منم دیدم مشکلی نداشت ... صفحه هم کامل لود شده بود

دوباره چک کردم سایت رو

با مرورگر کروم ، و اوپرا و اکسپلورر 10 این مشکل بود ،اما فقط برای چند لحظه ، اونم وقتی اسلاید بالای صحفه عوض شد ، اسکرول پایین هم رفت و درست شد

احتمالا به خاطر اسلاید بالای سایتتون هست

اگه میشه آدرس اون سایت رو هم بدید که این عکس تابلو روان رو باش ساختید ، برام جالب انگیزناک شد

درود

اون که موقعیت نیست اون لینک های روسی هست. شما از قالب های نال استفاده میکنی و در قالب های نال شده لینک های روسی هست. اموزش حذف لینک روسی در انجمن موجود هست جستجو کنید

موفق پایدار

اگه میشه آدرس اون سایت رو هم بدید که این عکس تابلو روان رو باش ساختید ، برام جالب انگیزناک شد

پیداش کردم حتماً براتون ارسال میکنم

درود

اون که موقعیت نیست اون لینک های روسی هست. شما از قالب های نال استفاده میکنی و در قالب های نال شده لینک های روسی هست. اموزش حذف لینک روسی در انجمن موجود هست جستجو کنید

موفق پایدار

ممنون دوست عزیز من انجمن رو گشتم ولی نتونستم کامل یاد بگیرم از تو فایلهای موجود در قالب کد ها را تقریباً پیدا کردم اما نمی دونم کجاش رو باید حذف کنم . اگه ممکنه راهنمایی کنید

<?php endif; ?>

<?php

if (!empty($this->item->pagination) AND $this->item->pagination AND $this->item->paginationposition AND $this->item->paginationrelative):

echo $this->item->pagination;?>

<?php endif; ?><div id="s5-lp"><a href="http://allstyling.ru/" target="_blank" title="детские рамки для фотографий">детские рамки для фотографий</a><br><a href="#" target="_blank" title="лучшие рестораны Москвы">лучшие рестораны Москвы</a></div>

<?php echo $this->item->event->afterDisplayContent; ?>

</div>

تو انجمن یه جستجوی ساده کنی بارها راجع به این موضوع توضیح داده شده دوست عزیز

درسته دوست عزیز بارها صحبت شده ولی او کلماتی که گفته شده بود جستجو کنیم و من هرچه گشتم پیدا نکردم چند تا لینک مشکوک پیدا کردم که فکر نکنم نامربوط باشن و وقتی همش رو پاک کردم سایتم بهم ریخت

حالا پرسیدم که کجای این لینکها باید پاک بشه ؟

<div id="s5-lp"><a href="http://allstyling.ru/" target="_blank"  title="детские рамки для фотографий">детские рамки для  фотографий</a><br><a href="#" target="_blank"  title="лучшие рестораны Москвы">лучшие рестораны  Москвы</a></div>

پاکش کن

<div id="s5-lp"><a href="http://allstyling.ru/" target="_blank"  title="детские рамки для фотографий">детские рамки для  фотографий</a><br><a href="#" target="_blank"  title="лучшие рестораны Москвы">лучшие рестораны  Москвы</a></div>

پاکش کن

همینو پاکش کرده بودم کلاً سایتم حذف شده بود خوشبختانه قبل از پاک کردنش جایی کپی کرده بودم

با استفاده از این قالب امنیت سایت خودتون رو زیر سوال میبرید!

اگر با حذف این قسمت سایت بالا نیومده پس کدهای مخفی دیگه هم در قالب شما وجود داره و لزومی نمیبینم که اصرار بر استفاده از این قالب داشته باشید ...

وقت زیادی رو این قالب گذاشتم همینجوری نمیتونم ازش بگذرم

یعنی هیچ راهی نیست تا از شر این کدها خلاص بشم ؟

توی کدهای سی اس اس همون بخش کد زیر رو اضافه کنید تا مخفی بشه اون دایو

display:none;

ولی همانطور که استاد طالبی گفتن بهتره از قالب دیگه ای استفاده کنید زحمت دوباره الان کشیدن به این می ارزه که بعدا دچار مشکلات حادتر بشید

با عرض پوزش قبل از این پیشنهاد من یکی یکی همه زبانهای روسی و لینکها را به نام خودم تغییر دادم و مشکل تا حدودی حل شد و خدا رو شکر اثری از لینکهاشون نیست. اما اسکرول از بین نرفته و مشکل سازه

این اسکرول را نمیشه از بین برد .؟

سئوال : با عوض کردن لینکها به نام خودم مشکل نال شدن قالب و خطرش از بین رفته یا هنوز روسها برام سنگر گرفتن ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری