mahii

مشکل در فریم ورک قالب jp-busines

4 پست در این موضوع

سلام، من بسته ی نصبی قالب jp-busines رو دانلود کردم اما موقعیت منوی بالا انگار وجود نداره، منوی بالا رو چطور باید بذارم؟!

همچنین با توجه به پیچیده بودن فریم ورک وقتی میخوام قسمتی از یه موقعیت رو تغییر بدم مثلا رنگ یه موقعیت رو عوض کنم نمیتونم اون موقعیت رو توی کدها پیدا کنم، ایا راهی هست بشه اینکارو ساده تر انجام داد؟

ویرایش شده در توسط mahii

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

باسلام

خب اگر فریم ورک باشه که طبیعتا در مدیریت قالب»قالب موردنظر» در تنظیماتش این موارد قالب تنظیمه( سفارشی کردن رنگ ها، کم و زیاد کردن پوزیشن ها، تغییر اندازه ها و...)

منو هم که مشکلی نداره! میبایست فعال کنید دیگه!:dadad4:

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

باسلام

خب اگر فریم ورک باشه که طبیعتا در مدیریت قالب»قالب موردنظر» در تنظیماتش این موارد قالب تنظیمه( سفارشی کردن رنگ ها، کم و زیاد کردن پوزیشن ها، تغییر اندازه ها و...)

منو هم که مشکلی نداره! میبایست فعال کنید دیگه!:dadad4:

من متوجه نشدم! کجا دقیقا؟! مگه رنگ و ... از طریق کد نباید تنظیم شه؟!

منو مشکل داره! من فعال میکنم اما نمیاد! اگه بخوام توی کد خودم یه موقعیت منو ایجاد کنم باید چیکار کنم؟

قالب jp-bussiness به صورت خودکار منوی اصلی شما رو تشخیص میده و در موقعیتی که برای این منو در نظر گرفته شده است قرار میده

برای اعمال تغییرات در قالبتون نیز میتونید از قسمت تنظیمات قالب در مدیریت جوملاتون استفاده کنید

موفق باشید و پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری