reza_zamby

راه اندازی دانلود سنتر با سرور اختصاصی

4 پست در این موضوع

سلام

میخوام یه دانلود سنتر راه اندازی کنم و و فایلهام که حجم زیادی هم دارن رو روی یه سرور اختصاصی آپلود کنم و اجزه دانلود رو برای اعضای وی آی پی قرار بدم . rsmembership و jdownload رو هم دارم ولی تا حالا باهاشون کار نکردم :21:و بلد نیستم اگه امکانش هست یکم راهنمایی بفرمایید ویا اگه افزونه یا کامپوننت خوبی برای اینکار سراغ دارید معرفی کنید :nasihat:

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

افزونه های خوبی هستند ،شما بهتره تو لوکال کمی باهاشون کار کنید تا کارباهاشون دستتون بیاد .

فوکا دانلود هم بد نیست

شما میتونید از افزونه هایی نظیر PhocaDownload یا Docman و ... استفاده کنید که بنده به شخصه فوکا دانلود رو بهتون پیشنهاد میدم

مديريت دانلود حرفه اي فوکا دانلود_Phoca Download _ فارسي :: اختصاصی انجمن جوملا فروم

مشاهده ی این تاپیک هم میتونه بهتون کمک کنه دوست عزیز

در ضمن پیشنهاد می کنم به جهت پایین آوردن هزینه ها با توجه به هزینه ی بالای سرور اختصاصی از هاست های ویژه دانلود استفاده نمایید

موفق و سرافراز باشید

ممنون از زاهنماییتون ولی حجم فایلهام خیلی زیادن و باید روی سرور قرارشون بدم (یا حداقل روی یه وی پی اس)

میخواستم بدونم میشه به وسیله rsmember یه گروه کاربری ویژه تعریف کرد و لینک فایلهای روی سرور رو به وسیله جی دانلود (یا هر کامپوننت دیگه ای ) توی مطلب قرار داد و به لینک ها دسترسی ویژه داد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری