farzadbj

افزونه بسیار کاربردی و مورد نیاز همه ای طراحان وب نویسان

16 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]3461[/ATTACH]

با سلام وخسته نباشید به همه ای دوستان خوبم امید وارم روز خوبی داشته باشید .

امروز میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که بسیار کاربردی و مورد نیاز همه است.

از آن جای که این افزونه زیاد بحث نشد من این پست را فقط برای این افزونه گذاشتم که هم مدیران و هم گروه فنی جوملا راحت باشن .

این افزونه کامل فقط برای جوملا 1.5 است که من این افزونه گذاشتم که هم تبدیل به 2.5 کنن دوستان و هم فارسی شود .

یکی از کاربرد ها ای افزونه :

برای نمونه کا ها و مطالب جداگانه بسیار خوب است .

برای دیدن سایت و افزونه به لینک زیر مراجه کنید؟

JA Showcase

با آرزوی موفقیت شما :auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط farzadbj

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

یک تامب نیل شوی خیلی سادست و اون قاب زیبای دورش هم

مربوط به قالبشه و ربطی به خوده افزونه نداره. در ضمن قابلیت لینک هم نداره

و اون لینک پایین هر عکس هم فقط یک لینکه و با عوض شدن عکس ها ثابته و تغییری نمی کنه.

فکر نمی کنم چیزه زیاد تاپی باشه برای اینکه هم تبدیل به 2.5 بشه و هم فارسی.

با سلام دوست عزیز منظور شما از یک تامب نیل شوی خیلی سادست یعنی چه / من خیلی دنبال چننین افزونه ای بودم پیدا نکردم اگر برای شما ساده است لطفا آن را برای ما قرار بدهید / میشه درباره اش توضیحات کامل بزارید .

برای هرچه بهتر متوجه شدن به این آدرس بروید ما دنبال چننین افزونه هستیم .

تبلیغ

ممنون از شما

با سلام....

برخلاف فرمایشات جناب افشار یک تامب نیل شوی ساده نیست!

به قالبش هم ربطی نداره و مربوط به خود افزونه ست...

لینکها هم فقط یک لینک نیستند!!! چون از مجموعه ی مختص به خودش خونده میشه

اتفاقا چیز بسیار تاپی هم هست!!! چون همون یک افزونه در شرکتهای مختلف جوملاارت و یوجوملا و ایس تم و... از قیمت 10 دلار تا 50 دلار میفروشن!!!

دوست عزیز این یک افزونه تجاری هست...اگر مورد نیاز باشه ؛ میتونیم در اختیارتون بگذاریم....

موفق وسربلند و پایدار باشید

بامدادنیکــــ....

با عرض پوزش از آقای مردان زاده.

از این جهت عرض کردم قابه دورش مربوط به قالبشه چون در این

لینک : http://demo.joomlart.com/extensions16/

هم از همین قاب استفاده کرده. و من فکر کردم چنین موقعیتی در قالبش موجوده که ماژول ها رو میزاره.

در رابطه با لینکش هم باید عرض کنم من امتحان می کنم وقتی عکس ها عوض می شن، لینکش که با علامت "i" معلوم

شده ثابت می مونه و برای هر عکس عوض نمی شه.

با سلام

ممنون بابت پاسخ شما . بله دوست عزیز من چنین پوستی ثبت کردم که همه ای دوستان استفاده ببرن انه از این جهت که به صورت تجاری گذاشته شود از این بابت که همه ای دوستان و مهندسین با هم کمک کنیم چنین افزونه ای را به صورت کاملا رایگان در اختیار همه بزاریم .

سوال:

آیا شما مهندس با گروه فنی و دوستان میتوانید چننین افزونه ای را به صورت رایگان در اختیار عموم بزاریم؟

با تشکر:auizz3ffy9vla57584x:1:

با سلام....

برخلاف فرمایشات جناب افشار یک تامب نیل شوی ساده نیست!

به قالبش هم ربطی نداره و مربوط به خود افزونه ست...

لینکها هم فقط یک لینک نیستند!!! چون از مجموعه ی مختص به خودش خونده میشه

اتفاقا چیز بسیار تاپی هم هست!!! چون همون یک افزونه در شرکتهای مختلف جوملاارت و یوجوملا و ایس تم و... از قیمت 10 دلار تا 50 دلار میفروشن!!!

دوست عزیز این یک افزونه تجاری هست...اگر مورد نیاز باشه ؛ میتونیم در اختیارتون بگذاریم....

موفق وسربلند و پایدار باشید

بامدادنیکــــ....

با سلام

ممنون بابت پاسخ شما . بله دوست عزیز من چنین پوستی ثبت کردم که همه ای دوستان استفاده ببرن انه از این جهت که به صورت تجاری گذاشته شود از این بابت که همه ای دوستان و مهندسین با هم کمک کنیم چنین افزونه ای را به صورت کاملا رایگان در اختیار همه بزاریم .

سوال:

آیا شما مهندس با گروه فنی و دوستان میتوانید چننین افزونه ای را به صورت رایگان در اختیار عموم بزاریم؟

با تشکر

دوست عزیز قرار دادن دانلود افزونه های تجاری در انجمن خلاف قوانین انجمن هست اگر خواستید میتونید از طریق مهندس مردانه زاده به شکل تجاری افزونه رو تهیه نمایید

موفق باشید

با سلام به همه ای مدیران و طراحان وب

دوستان من چند روز هستش که دارم درباره افزونه ای تحقیق میکنم . که بسیار کاربردی است .

من در این انجمن افزونه های دیدم که بسیار با ارزش تر از این افزونه هستن که به صورت کاملا رایگان در اختیار انجمن گذاشتن . لطفا کمک و هم یاری کنید که این افزونه بصورت رایگان در اختیار کاربران انجمن قرار بگیرد . ممنون از شما

برای دیدن سایت و افزونه به لینک زیر مراجه کنید؟

JA Showcase

و برای متوجه ش دن بیشتر به این سایت بروید:

تبلیغ

ویرایش شده در توسط tarantino
تبلیغ

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری