majidchamran

درخواست ابزار راه اندازی گالری عکس زیبا

6 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چیز مشابهش را ندیدم. ولی می تونید از گالری های موجود استفاده کنید و شخصی سازیش کنید. به راحتی می تونید چیزی با این شکل در بیارید.

فوکا گالری را بررسی کنید.

سلام .

من فوکا گالری رو نصب کردم اما به این زیبایی نیست .

کامپوننتی که این سایت نصب کرده خیلی زیباتره . آیا کامپوننت دیگری به جز فوکا گالری وجود داره که امکانات فوکا رو داشته باشه و از فوکا زیبا تر باشه ؟

لطفا اگه امکانش هست سرچ کنید ببینید سایت ذکر شده از چه ابزاری استفاده می کنه . با تشکر

www.jondolmahdi.ir

وب خودم

سلام دوست عزیزم

الزاما هرچیزی رو که میبینید قرار نیست دقیقا مثل اون وجود داشته باشه. من این سایت رو همون اول که تاپیک رو زدید نگاه کردم و فورا به ذهنم رسید یه کامپوننت اختصاصیه. کار خاصی نمیکنه این کامپوننت فقط داره فایلها رو با یه استایل خاص و البته تکراری برای همه مجموعه ها لیست میکنه. پس چیزی نیست که نشه بصورت اختصاصی نوشتش. اگه دقیقا همین رو میخواید به دوستان افزونه نویس توی انجمن بگید ممکنه بتونن واستون بنویسن.

البته اگه کمی به کدنویسی و البته css اشنا باشید یقینا میتونید گالری هایی مثل فوکا رو مثل این کرد. تا جایی که من دیدم هیچ چیز خاصی نداره جز اینکه یک بکگراند برای نمایش عکسها گذاشته که میتونی اونو بجای بکپراند پیش فرض فوکا بذاری تازه فوکا امکانات بیشتر هم نسبت به این سایت خواهد داشت. کمی سلیقه و آشنایی به کدنویسی میخواد که بتونی اون چیزی که میخوای رو در فوکا ویرایش کنی

اگه بیشتر جلب این قالب و افکتش شدید به نظرم همین راک گالری خودمون ، خیلی بهتر و پر امکانتر و شیک تر از اینه....(RokGallery)[motat]

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری