نیما حبیب خدا

اولین رستوران آنلاین با امکانات ویژه در شمال تهران ** دنیز **

9 پست در این موضوع

سلام دوستان .. امروز میخوام اولین رستوران آنلاین شمال تهران که امکانات منحصر به فردی را داراست برای شما به نمایش بگذارم .

این سایت که دو ماه کار برد و زحمت زیادی کشیده شد ، وب سایت رستوران دنیز طبخ ، در شمال تهران واقع در تجریش میباشد .

امکانات سایت :

1- مشاهده منوی رستوران با استفاده از جی کوئری

2- مشاهده غذاهای رستوران

3- سفارش آنلاین و دریافت سفارش با کد رهگیری که در اختیار شماست

4- رزرو آنلاین میز برای روز های خاص و استثنایی شما

5- داشتن بلاگ برای وارد کردن آخرین خبرهای سایت

6- فرم تماس با مدیریت

و مدیریت وب سایت که تمامی امکانات مانند معرفی غذا ، ایجاد میز برای رزرو همراه با عکس میز و ... به صورت نا محدود میباشد .

این سایت توسط بنده حقیر نوشته شده و زیر نظر گروه رایا هاست پشتیبانی و مدیریت شده است .

امیدوارم از تکنلوژی این وب سایت لذت برده باشید .

وب سایت رستوران دنیز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نیما جان، ظاهرش مشکل داره (شاید تو رزولوشنی که من دارم اینجوریه)

با مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اکسپلورر تست کردم

نیما جان انتقاد سازنده:

همه این سیستم دارای ضعف هست ... از UI گرفته تا ... بهتر نبود بر پایه فریم ورک طراحی میشد؟

مشکل بزرگی که داره استفاده از تصاویر بدون thumbnail شدن هست! مثلا منوهای بالا یک تصویر بزرگ هر کدوم که فقط ریسایز شده!

یا قسمت انتخاب میز تصویر هر میز یک تصویر بزرگ به اندازه حداقل 1000 پیکسل در 800 پیکسله که ریسایز شده ..

نیما جان در سایز 980 به مشکل می خوره وقالب ومخصوصا منو بالات بهم ریخته است تو مانمیتور های مختلف چک کن

به نظر ممن کمی از نظر گرافیک وظرافت ظاهری میتونست بهترباشه اما بیس کار وامانات رو خوب در اوردین تبریک

با دوستان موافقم و به نظرم گرافیک خوبی نداره -میشه از فونتهایی ایرانی هم استفاده کرد-رزولیشن هم درست نیست ! gift در کل خدا قوت

ممنون که جواب دادید

در کل قشنگ کار شده و معلومه که زحمت کشیدید چون یه چیز جدید خلق کردید که قبلا من ندیده بودم

فکر میکنم بهتر باشه آیکون های منو رو بزرگتر بکنید اینطوری قشنگ تر میشه :yeah::yeah:

مرسی از همه .. ابوالفضل جان حرفت درسته عزیزم . بهینه میشه.. این فاز 1 کاره ... اشکالات به مرور در میان و همه چیز رفع میشه .. با سی ام اس تحویل کار به این سادگی نبود برای کاربر . یعنی مدیریت کمی شاید گمراه میشد . اما اینجوری که میز رو طراحی کردیم کار با سایت براشون راحتتر شد . داخل جوملا بعضی از ویژگی ها باید به صورت کامپوننت نوشته میشد که کمی زمانبرتر بود ( برای من ) . تامبنیل رو کاملا صحیح گفتید .. کلاسش رو نوشتم داخل سیستم .. فراموش کردم استفاده کنم ... ممنون از یاداوری... رزولوشن هم من روی چندین سیستم چک کردم سالم بود . شاید اندکی از رزولوشن ها به مشکل بخوره که باید حتما بررسی بشه .

ایده خلق یک کار جدید بود که زحمتش رو رایا هاست کشید و خسته نباشید میگم بهشون .. توی فاز های بعدی حتما خیلی مشکلات حل میشن ...

از طرفی اگر به مشکل فنی برخورد کنیم راحتتر میتونیم مشکل رو ریشه یابی و حل کنیم تا این که یک سی ام اس باشه .. من شخصا توی جوملا حرفه ای نیستم خیلی... باز هم ممنون از همه عزیزان :auizz3ffy9vla57584x:25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری