hichestan

چطوري يك عكس را به يك صفحه خاص در سايتم لينك كنم؟

11 پست در این موضوع

با سلام

شايد سوالم خيلي ساده باشه.اما من نتونستم راهي پيدا كنم

ميخام مثلاً يك عكس تبليغاتي كه گوشه سايتم و گذاشتم به يك صفحه نوشته خاص از سايتم لينك كنم

چطور اين كار و انجام بدم؟؟ در واقع صفحه اي كه لينك ميشه و جايي براي نمايش ندارم و فقط ميخام با كليك روي آيكون و يا اون عكس به صفحه مورد نظر ارجاع داده شود

اميدوارم منظورم و گرفته باشيد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لینک کردنش که بوسیله ی ویرایش و ماژول Html سفارشی خیلی آسونه

امام فکر کنم مشکل شما اینه که آدرس صفحه رو نمیدونید.درسته؟اگر منظورتون اینه بگین تا توضیح بدم اما اگر نه یه ذره بیشتر توضیح بدین

دوست عزيز

من آدرس مطلبم و ندارم چطور لينك كنم؟؟؟؟

بزاز اين جور بگم .يك گزارش تصويري درست كردم كه فقط با كليك بر روي آيكون(عكس- نوشته و...) ميخام به اون صفحه ارجاع داده بشه و نه از طريق ديگه

سلام من اینکار رو به این نحوه انجام دادم. برای لینک کردن یک عکس به یک مطلب. ابتدا برای اون مطلب یک منو ایجاد کنید بعد از ایجاد منو در صفحه منوی مربوطه یک آدرس منو میبینید که در زیر عکسشو قرار خواهم داد. حال بایستی به صفحه ای که عکس رو در اون دارید رفته و روی عکس کلیک کنید و با گزینه هایپرلینک و نوشتن آدرس منوی ایجاد شده لینک رو ایجاد کنید. من فقط این رو بلدم امیدوارم مفید باشه.

[ATTACH=CONFIG]3560[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3561[/ATTACH]

دوستان راه حل بهتری هم هست؟؟

سلام. دیشب یه راه دیگه هم پیدا کردم و تازه فهمیدم نصف عمرم در فناست!! دیشب ادیتور پیشرفته JCE رو نصب کردم واقعا معرکه است مثلا شما میخواید یه عکس رو تو یک صفحه درج کنید براحتی کلید بروز رو میزنید و عکس رو میبینید و انتخاب میکنید در صورتی که در TinyMCE بایست مسیر رو تایپ میکردیم. حقیقتش انگشت اشاره ام از شدت کار زیاد متورم شده ای کاش زودتر این ادیتور رو کشف میکردم برای مشکل شما هم با یک کلیک روی هایپر لینک میتونید لینک عکس به مطلب رو ایجاد کنید. خیلی خیلی سادست من دیشب کار باهاشو یاد گرفتم.:65d6a5d6s:

اینم لینک اصلی http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/editor فارسی شده اش هم موجوده ولی من نسخه اصلیش رو ترجیح میدم

ویرایش شده در توسط gholami_sam

سلام دوستان

اگه بخواهیم ی کامپوننتی به عکس لینک بدیم باادیتور نمیشه؟؟؟ چون محتوا رو میاره کامپوننت ها رو نشون نمیده

من میخام وقتی رو عکسی کلیک کردم کامپوننتی ک نصب کردم و فراخوانی کنه بدون ساخت منو

چون منو رو غیر فعال میکنم دیگه نشون نمیده ولی وقتی منو فعال باشه صفحه مورد نظر را نشون میده

روی خود مدیریت منو ها کلیک کنید . در این صفحه یک جدید بسازید به نام منو مخفی .

بعد روی منو مخفی کلیک کنید اینجا منوی کامپوننت رو بسازید و ازش استفاده کنید . در سایت هم نشون نمیده .

و فکر میکنم ویرایشگر jce editor این قابلیت رو داشته باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری