ahmadroboot

در خواست قالب سايت http://www.buz-sport.ir/

19 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این سایت جوملا نیست.

قالبش هم خیلی سادست. به راحتی با آرتیستر می تونید چنین چیزی طراحی کنید.

این سایت جوملا نیست.

قالبش هم خیلی سادست. به راحتی با آرتیستر می تونید چنین چیزی طراحی کنید.

متشكرم مهندس فلاح ولي ميتونين بگين با چي ساخته شده؟؟

این وب سایت با asp ساخته شده دوست عزیز. ولی طراحی این قالب کار سختی نیست!!

ممنون مهندس.

راستش رو بخواي اگر يادتون باشه يه سايت طراحي كردم با آدرس :اداره ورزش و جوانان شهرستان ديّر كه براي تربيت بدني يكي از شهرستان هاي استان بوشهر هستش.

حالا كه ميخوان پولش رو بدن با اداره كل استان مكاتبه كردن... اونها هم گفتن اين سايت با جوملا هست و اصلا ارزش نداره...

حالا ميخوام ببينم سايت خودشون چيه كه انقدر يه دفه اينجوري گفتن به رئيس تربيت بدني شهرستان دير. و اين كه اون طرف هم به من ميگه با جوملا ساختيش و پولي نميدن....

يعني الان بعد از اين همه كار كردن و وقت گذاشتن دارم ديونه ميشم....

به نظر شما چيكار ميتونم بكنم؟؟؟

چه تغييري يا چه كاري بكنم؟؟

اگه نتونستی من می تونم برات طراحیش کنم...

مهندس اگر با مسنجر on بشيد و پيغام من رو جواب بدين ممنون ميشم. خوشحال ميشم باهاتون يه صحبتي كنم...

عجب!! مگه قبل از طراحی بهشون نگفتی با جوملا می سازی؟ توی فرم قرارداد قید نکرده بودی؟ فکر می کنم برای پیشگیری از همچین مشکلاتی باید توی قرارداد قید بشه تمام مشخصات. اگه دوستان دیگه تجربه ای دارن بفرمایند

عجب!! مگه قبل از طراحی بهشون نگفتی با جوملا می سازی؟ توی فرم قرارداد قید نکرده بودی؟ فکر می کنم برای پیشگیری از همچین مشکلاتی باید توی قرارداد قید بشه تمام مشخصات. اگه دوستان دیگه تجربه ای دارن بفرمایند

نه متاسفانه همچين كاري رو انجام ندادم... الان بايد چيكار كنم؟؟؟ كدوم قسمت ها رو بايد تغيير بدم كه ديگه هيچ اثري از جوملا تو سايت نباشه؟؟؟

یک سری پلاگین هست مثل jomDefender – Joomla! Security Plugin که البته تجاریه و تمامی عبارت های جوملا را از صفحات اچ تی ام ال حذف می کنه و سایت شما تقریبا قابل شناسایی نیست

اما نمی دونم به کازتون میاد یا نه ؟

اینم آدرس سایت سازنده : http://jomdefender.corephpdemos.com/

البته تا اونجایی که می دونم یکی دو تا کامپوننت دیگه هم هست که ممکنه به کارتون بیاد

وب سایت هایی که با تکنولوژی asp.net نوشته میشه ب دلیل داشتن بانک اطلاعاتی قدرتمندی به نام sql server امنیت بسیار بالایی دارند و الی از لحاظ زیبایی چون قالباشونم html , css (البته فقط دستوارت با c# یا vb می نویسند) طراح باید از صفر خودش طراحی کنه که کار سخت میشه ومثل قالب های جوملا آماده نداره قالب که با تغییرات سریع آمادش کنی ولی اینی که میگن ارزش نداره اصن جوملا من قبول ندارم شما مسائل امنیتی رعایت کنید سایتتون هک نمیشه به راحتی به همین سایت فروم جوملا فکر کردید حمله نمی کنند؟ رتبه 500 ایران داره پس انگیزه زیاد هست واسه هکش می بینید که تحت جوملا هم هست فقط سایت های سازمانی که هک نی کنند

یک سری پلاگین هست مثل jomDefender – Joomla! Security Plugin که البته تجاریه و تمامی عبارت های جوملا را از صفحات اچ تی ام ال حذف می کنه و سایت شما تقریبا قابل شناسایی نیست

اما نمی دونم به کازتون میاد یا نه ؟

اینم آدرس سایت سازنده : http://jomdefender.corephpdemos.com/

البته تا اونجایی که می دونم یکی دو تا کامپوننت دیگه هم هست که ممکنه به کارتون بیاد

دوست عزیزاون اولی که قیمتش 30 دلار میشه کامپوننت های دیگه معرفی کنید با سپاس

چند تا مورد لازم می بینم بگم بهتون؟دوست عزیز شما چطور قرار دادی بستین با طرف که وقتی پولتون رو نمیده شما ناراحت هستین ونمی تونین کاری کنین با هر چی نوشتین یا طراحی کردین مگه قرار داد ندارین؟کی گفته جوملا به درد نمی خوره؟چطور میتونه با وجود قرار داد پول نده؟

در ضمن شما تمام پولتو نگرفتی یا اینکه مقداری الباقی رو وقتی پوات رو نمیده شما هم سایتشو ببیند وبهش نده تا بفهمه حساب کار دستش بیاد تا دیگه از این حرفا نزه اگه بیانه گرفتی اونیک ه ضرر میکنه اونه نه شما؟

واسه طراحی سایت باید باهاشون طی کنی و پیش پرداخت بگیری اینم که می گن ارزش نداره با جوملا سایت بزنی باید توجیحشون کنی این خبرا هم نیست خود سایت های اصلی ورد پرس و جوملا جز 100 سایت برتر دنیان اینجور باشه باید بگی اونا هم بدرد نمی خورن! متاسفانه به دلیل گذاشتن باگ های فروان در این سی ام اس ها اسمشون بد در رفته

ب دلیل داشتن بانک اطلاعاتی قدرتمندی به نام sql server امنیت بسیار بالایی دارند

این جمله شما صحیح نیست... اصلا امنیت چه ربطی به استفاده از sql یا mysql داره؟؟!!!

در گوگل لیست باگ های نسخه های مختلف SQL رو جستجو کنید.

انجمن هم با جوملا کار نشده با VB هست

محض اطلاع رسانی گفتم

ممنون مهندس.

راستش رو بخواي اگر يادتون باشه يه سايت طراحي كردم با آدرس :اداره ورزش و جوانان شهرستان ديّر كه براي تربيت بدني يكي از شهرستان هاي استان بوشهر هستش.

حالا كه ميخوان پولش رو بدن با اداره كل استان مكاتبه كردن... اونها هم گفتن اين سايت با جوملا هست و اصلا ارزش نداره...

حالا ميخوام ببينم سايت خودشون چيه كه انقدر يه دفه اينجوري گفتن به رئيس تربيت بدني شهرستان دير. و اين كه اون طرف هم به من ميگه با جوملا ساختيش و پولي نميدن....

يعني الان بعد از اين همه كار كردن و وقت گذاشتن دارم ديونه ميشم....

به نظر شما چيكار ميتونم بكنم؟؟؟

چه تغييري يا چه كاري بكنم؟؟

اگه توی قرارداد ذکر نکردید با جوملا، ذکر شده با چه تکنولوژی ای سایت ساخته شده ؟ اگه اونا هم ذکر نکردن با چه تکنولوژی ای باید کار میشده... خب دارن شما رو میپیچو نن. اگه رقم شما ارزشش رو داره از طریق مراجع قضایی پیگیری کنید یا با یه وکیل مشورت کنید . اجازه بدید وکیل قرارداد رو بخونه و ببینه که راهی دارید یا خیر. اگه موردی که گفتم درست باشه، نمیتونن همچین کاری با شما بکنن. چون تو قرارداد ذکر نشده...

متاسفانه به دلیل گذاشتن باگ های فروان در این سی ام اس ها اسمشون بد در رفته

جوملا و وردپرس چیزی بعنوان باگ های فراوان ندارن! علت بدنام شدن اینا طوری که شما میگید (و البته من اینطوری فکر نمی کنم)، عده ای مبتدی و کارنابلد هستن که کار مردم رو میگیرن و نصفه نیمه با جوملا یا وردپرس یا هر چیز دیگه ای بالا میارن و توی پشتیبانی و امنیتش جا می زنن.

کسی که داره سایت جوملایی کار میکنه باید حداقل ها رو در مورد امنیت جوملا بدونه و رعایت کنه. اگه نمیدونه بهتره اصلا کارو انجام نده.

ضمن اینکه هک شدن یه سایت به جوملایی بودنش زیاد ربط نداره باید لاگ سرور چک شه شاید اکسس از طریق خود هاست گرفته شده باشه...

و در پایان هر سیستمی که محبوب و پر استفاده میشه، علاوه بر اینکه سریع تر و منظم تر دی باگ میشه، بیشتر هم مورد حمله قرار میگیره....

موفق باشید

این جمله شما صحیح نیست... اصلا امنیت چه ربطی به استفاده از sql یا mysql داره؟؟!!!

در گوگل لیست باگ های نسخه های مختلف SQL رو جستجو کنید.

انجمن هم با جوملا کار نشده با VB هست

محض اطلاع رسانی گفتم

البته منظور من از بانک اطلاعاتی همون مطالبی که صاحبان آن می خوان مورد سرقت قرار نگیرند وبراشون مهم و داخل sql server ذخیرهش می کنند کل سایت رو نمی گم درست انتخاب سرور هم خیلی مهم هستش ولی باید قبول کنیم امنیت سایت هایی که با asp طراحی می کنند از بقیه بیشتر مثل تمامی سایت های بانک و دانشگاه ها یه چیزی میگم براتون شاید جالب باشه هیچ می دونستید سایت سنجش برای طراحیش 100 میلیون هزینه دادن؟ به غیر از سرور برای همینم الان ماشا لا همه وارد شدن بگی براتون سایت می خوام طراحی کنم میگن با Asp ؟ قیمت طراحیشم حداقل 1 میلیون تومن

طبق دانشی که ما داریم امنیت mysql بیشتر از sql هستش

چیزی که به عنوان امنیت پایین پایگاه داده به آن اشاره میشه کوئری هایی است که از سمت وب اپلیکیشن به سمت پایگاه داده ارسال می شه و نفوذگران معمولا از این استفاده می کنند و به عنوان حملات sql injection

از آن نام می برند ( تزریق کد sql) پس برای ارتقای امنیت تو این بخش باید کوئری های مطمئن و امن نوشت.

امن ترین پایگاه داده اوراکل است که بیشتر استفاده شرکتی میشه + هزینه نگهداری بالاتری داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری