Amin.Manager

مقایسه هاست داخلی با خارجی

14 پست در این موضوع

سلام به همه بچه های جوملا فروم، از دوستان عزیزم میخوام که در این تایپیک هاستهای ایرانی و خارجی رو با هم مقایسه کنن و دلیل هر کدوم هم کاملا توضیح بدن.

با تشکر[dasdas]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

هاست خارجی....

کانفیگ صحیح تر سرور، رعایت موارد امنیتی، نیروی متخصص در فیلدهایی که تو ایران نداریم.... مثلا متخصص mod security !

پشتیبانی واقعی و احترام به مشتری.

حالا 95 درصد هاستهای ایرانی:

miss config در سرور در اکثر مواقع. نیرو ها بصورت تخصصی کار هاست نمیکنن. مخصوصا در لینوکس. کسی کارش تسلط روی مثلا apache نیست اکثرا آزمون و خطایز کا انجام میشه.

پشتیبانی که در حد صفر!

هر اتفاقی بیفته کمتر کسی زحمت چک کردن لاگ و بخودش میده... اکثر مواقع مشکل هر چی باشه شمایی که طراح سایتی مقصری!

چی؟ جوملاییه سایت؟ وردپرس کار کردی؟ مشکل از همووونه دیگه.... اوپن سورس ها مشکل دارن رو هاست های ما جواب نمیدن.... بیا پرتال ما رو بخر نصبشم رایگانه....!

پشتیبانی فقط 10 تا حداکثر 7.... پنجشنبه جمعه تعطیلیم......!

جاهای درست حسابی تر: ساعتی 120 تومن میگیریم که سرویسی که فروختیم پشتیبانی بدیم. حالا مورد هر چی میخواد باشه

هاست خارجی....

کانفیگ صحیح تر سرور، رعایت موارد امنیتی، نیروی متخصص در فیلدهایی که تو ایران نداریم.... مثلا متخصص mod security !

miss config در سرور در اکثر مواقع. نیرو ها بصورت تخصصی کار هاست نمیکنن. مخصوصا در لینوکس. کسی کارش تسلط روی مثلا apache نیست اکثرا آزمون و خطایز کا انجام میشه.

پشتیبانی که در حد صفر!

هر اتفاقی بیفته کمتر کسی زحمت چک کردن لاگ و بخودش میده... اکثر مواقع مشکل هر چی باشه شمایی که طراح سایتی مقصری!

چی؟ جوملاییه سایت؟ وردپرس کار کردی؟ مشکل از همووونه دیگه.... اوپن سورس ها مشکل دارن رو هاست های ما جواب نمیدن.... بیا پرتال ما رو بخر نصبشم رایگانه....!

جاهای درست حسابی تر: ساعتی 120 تومن میگیریم که سرویسی که فروختیم پشتیبانی بدیم. حالا مورد هر چی میخواد باشه

درود بر شما

اینطور ها هم که میفرمایید نیست (حمایت از کار و سرمایه ایرانی کجا رفته ؟) :auizz3ffy9vla57584x

مثلا یکی مثل نت افراز همچین مشکلاتی که شما میگید نداره

پشتیبانی خیلی خوبی میدن و پول اضافی هم نمی گیرن

یا یکی دیگه مثل میهن وب هاست

البته شما تجربتون از ما بیشتره :25::25::25:

این طوری هم نمی شه قضاوت کرد . من خودم 150دلار خرج خرید یک هاستینگ خارج از ایران کردم کانفیگ افتضاح، پشتیبانی 0 نه ببخشید منفی... هیچی نهایت انکه زده بودند برگشت هزینه. برگشت که نکردند هیچ هرچی تیکت می زدیم هم پاک می کردند. ولی برخلاف ان از یک سایت ایرانی هاست گرفتم پشتبانی فوق العاده در حدی که صبح ایمیل زده جوملاتون اپدیت نیست اپدیت کنید این نسخه باگ امنیتی داره...

ولی مسئله سرور ایران با سرور خارج ان هم متفاوت هست . با این مشکلات اینترنت ... سرعت باز شدن برای کاربران ایرانی می تونه ان پایین بودن اپ تایم ، پهنای باند... را جبران کنه. از نظر من اگه کسی بتونه برای سایت خودش یک وی پی اس داخلی مناسب در یک دیتاسنتر خوب تو ایران راه بندازه از همه این ها بهتر هست

درود بر شما

اینطور ها هم که میفرمایید نیست (حمایت از کار و سرمایه ایرانی کجا رفته ؟)

مثلا یکی مثل نت افراز همچین مشکلاتی که شما میگید نداره

پشتیبانی خیلی خوبی میدن و پول اضافی هم نمی گیرن

یا یکی دیگه مثل میهن وب هاست

البته شما تجربتون از ما بیشتره

دوست عزیز نت افراز سرورش ایرانی نیست!!!! من خودم ازش سرور گرفتم

هاست خارجی....

پشتیبانی که در حد صفر!

ویژگی هاش چی هست؟!!

سرعت 4 برابر نسبت به هاست خارجی

اتصال راحت و بدون خطا به درگاه های بانکی از جمله بانک ملت

اینترنت ملی در راه هست دیروزم اخبار حرفشو میزد، قیمتش نصف اینترنت جهانی هست!

آی پی هاستینگ خارجی به دلیل تحریم دائم تغییر میکنه ولی هاست ایرانی خیلی کم اتفاق میافته

و...

من خودم از هاست های خارجی وایرانی استفاده کردم وهم اکنون از هاست ایرانی دارم که از دیتاسنتردولتی تبیان هسش واقعا خوبه هم از نظر سرعت وکلا خوبه

ip هاست خارجی کی گفته که هی تغییر می کنه؟؟!!

من نظرمو در مورد کار با حداقل 6 تا از برترین وب هاستینگ های ایران گفتم بهتون.

نمی خوام اسم ببرم. شما هم اسم نبرید!

در مورد هاست خارجی، بستگی داره شما از کی و کجا تهیه کنید. از جاهای معتبر چه در ایران چه در خارج، قطعا سرویس بهتری میگیرید

وی پی اسی که من الان دارم حتی اگه 3 نصفه شب (به وقت خودمون، یا 3 شب به وقت اونا) آنلاین چت کنم، یکی آن هست که جوابم رو بده و مشکل رو همون موقع (بدون اصرار برای ارسال تیکت)برطرف کنه. 24 ساعته ...

همین هفته پیش برای یه کار dot net ای مجبور شدم یه هاست ویندوزی از شرکت معظم ... که تبلیغاتش اینترنت رو ترکونده بخرم. با پشتیبانی 24 ساعته... اما تیکت من از ساعت 10 چهارشنبه باز موند و پاسخی داده نشد تا صبح شنبه ساعت 10:30 که زنگ زدم و باهاشون جدی (!) صحبت کردم... اینم سرویس دهی ما...

البته خب ما عادت داریم دیگه...اینجا به قول علی دایی ایرانه و هر چه پیش آید خوش آید کار پیش میره...

در مورد حمایت از کار و سرمایه ایرانی هم... بعله ... حق با شماست... ولی کاری که باعث گرفتار شدن جمع کثیری بشه چه سودی برای مملکت و خود اون آدم داره؟ چرا من بیام سرویسی بفروشم که فقط پولشو گرفته باشم و هیچ دانشی و تخصصی برای ساپورت اولیه ش نداشته باشم؟

الان اکثر هاستینگ ها ، شبکه کار هستن نه متخصص هاستینگ. که خودش یه تخصصه و کلی زیرشاخه هم داره.....

اینترنت ملی هم هر وقت اومد نصف قیمت استفاده کنید....

سلام . منم 2 ساله هاست آمریکایی دارم و آخرین بار برای سه سال تمدیدش کردم. سرعتش بسیار عالیه ، خدمات پشتیبانیش معرکه است ، سی پنلش اختصاصیه و اکثر سی ام اس ها رو بدون زحمت تو خودش برای نصب داره... اما مشکل اساسیش سر یون کیوب بود که امکان ارتقاء نداشت اونا میگفتن آخرین ورژنه و پلاگینم میگفت باید بروزش کنی بگذریم سر همین موضوع از داخل هاست تهیه کردم ... تو ایران هم هاست های خوب وجود داره اما انصافا بهترین های ایران به پای بهترین های خارجی نمیرسند.

سلام . منم 2 ساله هاست آمریکایی دارم و آخرین بار برای سه سال تمدیدش کردم. سرعتش بسیار عالیه ، خدمات پشتیبانیش معرکه است ، سی پنلش اختصاصیه و اکثر سی ام اس ها رو بدون زحمت تو خودش برای نصب داره... اما مشکل اساسیش سر یون کیوب بود که امکان ارتقاء نداشت اونا میگفتن آخرین ورژنه و پلاگینم میگفت باید بروزش کنی بگذریم سر همین موضوع از داخل هاست تهیه کردم ... تو ایران هم هاست های خوب وجود داره اما انصافا بهترین های ایران به پای بهترین های خارجی نمیرسند.

هاست شما در خارج از

Super Alpha Reseller Host │ Alpha Reseller Hosting │ Master Reseller | Unlimited Reseller | WHMPLUG

نبود؟

سلام ، خیر هاست من Ipage هستش بر اساس نظر سنجی ها از مشتری ها در وب سایت های مختلف جزو 5 هاست برتر دنیاست. من بدون تحقیق هاست نخریدم الانم دارم ازش استفاده میکنم منتها از وقتی سایت داینامیک رو شروع کردم اون هاست رو با سایت قدیمم به امون خودش گذاشتم. تا الان فقط بعنوان فضای دانلود ازش استفاده میکنم. بگذریم . اگر میخواهید که هاست خارجی بگیرید یه کمی اینگلیش سرچ کنید و نظر سنجی ها و رتبه بندی ها رو بخونید میتونید با اطمینان خرید کنید.. برخی دوستان داخل همین تاپیک از هاستی ایرانی تعریف کردند که من ازش هاست داشتم و فقط 1 ماه ازش استفاده کردم و رهاش کردم. باید خودتون مقایسه کنید. تعریف خوب یک تعریف نسبیه من از حدود 10-12 هاستی که باهاش کار کردم یا دیدم ، فقط دو هاست خوب تو ایران سراغ دارم الباقی تعریفی ندارند چون تبلیغ نشه اسمشون رو نمیارم. همین انجمن جوملا که توش هستید از هاست بسیار معتبری که ایرانی هم هست استفاده میکنه. البته باید پولی که بابت امکانات میدید رو در نظر بگیرید با یک هزینه کم نمیتونید هاست حرفه ای با سرعت بالا و امکانات اختصاصی دریافت کنید!!!! بی ادبی نباشه سایت های ضد اخلاقی معمولا از قویترین هاست ها استفاده میکنند. سرور یکیشون برای ترنسفر هر گیگ در یک ماه با سرعت بالا 800 دلار دریافت میکرد. یعنی برای جابجایی دیتا بر حسب گیگ تعرفه داشتند ولی خوب بدرد مثلا من نمیخوره. اون یه هاست فوق حرفه ایه .

ویرایش شده در توسط gholami_sam

سلام ، خیر هاست من Ipage هستش بر اساس نظر سنجی ها از مشتری ها در وب سایت های مختلف جزو 5 هاست برتر دنیاست. من بدون تحقیق هاست نخریدم الانم دارم ازش استفاده میکنم منتها از وقتی سایت داینامیک رو شروع کردم اون هاست رو با سایت قدیمم به امون خودش گذاشتم. تا الان فقط بعنوان فضای دانلود ازش استفاده میکنم. بگذریم . اگر میخواهید که هاست خارجی بگیرید یه کمی اینگلیش سرچ کنید و نظر سنجی ها و رتبه بندی ها رو بخونید میتونید با اطمینان خرید کنید.. برخی دوستان داخل همین تاپیک از هاستی ایرانی تعریف کردند که من ازش هاست داشتم و فقط 1 ماه ازش استفاده کردم و رهاش کردم. باید خودتون مقایسه کنید. تعریف خوب یک تعریف نسبیه من از حدود 10-12 هاستی که باهاش کار کردم یا دیدم ، فقط دو هاست خوب تو ایران سراغ دارم الباقی تعریفی ندارند چون تبلیغ نشه اسمشون رو نمیارم. همین انجمن جوملا که توش هستید از هاست بسیار معتبری که ایرانی هم هست استفاده میکنه. البته باید پولی که بابت امکانات میدید رو در نظر بگیرید با یک هزینه کم نمیتونید هاست حرفه ای با سرعت بالا و امکانات اختصاصی دریافت کنید!!!! بی ادبی نباشه سایت های ضد اخلاقی معمولا از قویترین هاست ها استفاده میکنند. سرور یکیشون برای ترنسفر هر گیگ در یک ماه با سرعت بالا 800 دلار دریافت میکرد. یعنی برای جابجایی دیتا بر حسب گیگ تعرفه داشتند ولی خوب بدرد مثلا من نمیخوره. اون یه هاست فوق حرفه ایه .

ممنون از این همه توضیح اگر ممکنه بهترین هاستینگ های دنیا رو هم معرفی کنید تاپیک جامع بشه [sibil]

با سلام

لیست زیر نمونه ای از 10 هاست برتر بر اساس مولفه های میزان سرعت ، سرعت در پاسخگویی به مشکلات مشتری و ساپورت خریدار میباشد. البته مولفه هایی چون تضمین برگشت در صورت عدم رضایت نیز لحاظ شده است. لیست زیر وحی منزل نیست اما در بین سایت های مختلف معمولا چنین لیستی میبینید. هاست داخلی هم نشونه دادم خدمتتون نمیتونم تبلیغ کنم خلاف قوانینه ولی همین انجمن یه نمونه است

Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator

Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host

iPage | Web Hosting, Unix Hosting, E-Mail, Web Design

Web Hosting, Domain Names, eCommerce - Bluehost.com

Web Hosting Hub - Get Your Website Online in Minutes

HostMonster - Web Hosting

Web Hosting & Domain Names by FatCow.com

www.webhostingpad.com

Web Hosting Service by IX. Shared, VPS and Cloud Hosting | IX Web Hosting

Cheap web hosting, Multi Domains, Site Builder + FREE domain name

من یکی از سرورهای افرا نت رو گرفتم سرعتش فوق العادست، همه چیزش خوبه، کلا سرعتش 6 برابر سرورهای خارجی هست من خیلی راضیم، البته اینکه از کدوم شرکت بگیرین رو به خودتون مربوطه و من نمیخوام تبلیغ کنم فقط واقعیتو گفتم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری