behnamhosein

شبکه اجتماعی جوم سوشیال

16 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

جوم سوشیال رو مثل جوملا نصب کنم و یا از قسمت مدیریت نصب و حذف افزونه های جوملا نصبش کنم؟

ضمنا من جوم سوشیال رو به همراه فایل زند از قسمت نصب و حذف نصبش کردم.ولی چیزی که دیدم افتضاح بود.تصویر را برایتان بارگذاری کردم.

لطفا راهنمایی بفرمائید؟؟؟؟؟؟؟؟[ATTACH=CONFIG]3685[/ATTACH]

و اما می خوام جوم سوشیال رو حذف کنم و از اول نصبش کنم.ولی در قسمت مدیریت الحاقات_مدیریت هر چقدر دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم.از کجا باید حذفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط behnamhosein

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای سوال اوتون فکر می کنم فایل زبان فارسیش را نداشته باشه و چون زبان سایت فارسی هست به این صورت نمایش داده میشه

جومسوشیال رو باید از قسمت نصب و حذف مثل یک افزونه نصب کنید الان این نسخه ای رو که نصب کردید از همون قسمت نصب افزونه ها به تب مدیریت برید

و اونجا پیداش کنید و حذفش کنید بعد برید سایت p30joomla.com نسخه سالمش هست دانلود و نصب کنید

بعد از حذف جوم سوشیال منوهای در نمایش سایت چپ چین شده اند!!!!!!!از کجا باید آنها را راست چین کنم؟؟؟؟؟؟/

ضمنا جوم سوشیال را از قسمت مدیریت الحاقات_مدیریت حذف کردم ولی منو جوم سوشیال همچنان در کنار بقیه نوار منوها دیده می شود.مشکل از کجاست ؟چگونه برطرف کنم؟

تصویر پیوستی [ATTACH=CONFIG]3687[/ATTACH]

باتشکر

به مدیریت زبانها برید و چک کنید زبان پیشفرض بخش سایت روی فارسی قرار داشته باشه

برای منو هم مدیریت منوها رو چک کنید

راستی اول کامپوننت رو نصب کنمو بعد پلاگین زند رو دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟درسته؟؟؟؟

اگر موقع نصب خودشون نصب نشدن بعدا نصب کنید ولی معمولا هنگام نصب کامپوننت در مراحل نصب پلاگینهای زند خودشون نصب میشن....

من نسخه سالم رو از آدرسی که فرمودید دانلود کردم و با همون روش نصب کردم.ولی بازم همون نتیجه را داد...

راهنمایی بفرمائید..کجای کار اشتباه می کنم؟

شما کامل حذف کنید و چک کنید فایلهای زبان از پوشه زبان هم حذف شده باشه بعدا نصب کنید نباید مشکلی داشته باشه این نسخه بارها و بارها نصب شده و هیچ مشکلی نداشته....

دو جا پوشه language دارید یکی روت اصلی و دیگری در پوشه administrator داخل هر دو پوشه زبان رو بررسی کنید پس ازحذف فایلهای زبان باقی نمونن

سپس دوباره نصب کنید

ممنون.پوشه های زبان رو پیدا کردم.ولی داخل پوشه زبان چی رو حذف کنم.من که چیزی به نام joomsocial چه از نوع ماجول و چه از نوع کامپوننت ندیدم.

عکسها را با آدرس بار پوشه ها براتون گذاشتم.راهنمایی بفرمائید؟کدام یک حذف خواهد شد؟

[ATTACH=CONFIG]3716[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3717[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3718[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3719[/ATTACH]

ضمنا یک سوال دیگه....فروشگاه ساز باران رو نصب کردم ولی الان نام کاربری و کلمه عبور را فراموش کردم.چی کار کنم که کلمه عبور و نام کاربری رو دوباره به دست بیارم؟

ضمنا منو جوم سوشیال رو از قسمت مدیریت منوها حذف کردم.بار اول در نمایش سایت نشون نداد.ولی برای بار دوم که جوم سوشیال رو حذف و منو جوم سوشیال رو از قسمت مدیریت منو حذف کردم.چیزی که دیدم خلاف انتظارم بود.من همون منوی جوم سوشیال رو در کنار بقیه منوها دارم.مشکل چیست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری