sarj

ویرایش آنلاین کدها با فایرباگ

6 پست در این موضوع

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز....

میخواستم ببینم امکان داره با فایرباگ بصورت آنلاین کدها رو ویرایش کرد؟وقتی ویرایش میکنم و Refresh میکنم برمیگرده به حالت قبل؛این به این علت هست که مسیری که فایرباگ برای تغییر فونت میگه مسیر بسیار پیچیده ای هست و عملا نتونستم پیدا کنم

مسیر زیر هست:

http://localhost/new/plugins/system/yt/includes/libs/minify/?f=plugins/content/relatednews/assets/css/relatednews.css,media/system/css/modal.css,templates/system/css/general.css,templates/system/css/system.css,templates/sj_plus/asset/bootstrap/css/bootstrap.css,templates/sj_plus/asset/animate/animate.css,templates/sj_plus/asset/fonts/awesome/font-awesome.css,templates/sj_plus/asset/fonts/socialico/font-socialico.css,templates/sj_plus/css/template-blue.css,templates/sj_plus/css/bonus-page.css,templates/sj_plus/css/your_css.css,templates/sj_plus/css/pattern.css,templates/sj_plus/asset/minicolors/jquery.miniColors.css,templates/sj_plus/asset/bootstrap/css/responsive.css,templates/sj_plus/asset/bootstrap/css/bootstrap-rtl.css,templates/sj_plus/css/template-rtl.css,templates/sj_plus/css/responsive.css,plugins/system/ytshortcodes/assets/css/shortcodes.css,plugins/system/ytshortcodes/assets/css/shortcodes-rtl.css,templates/sj_plus/html/mod_sj_basic_news/style.css,templates/sj_plus/html/mod_sj_moduletabs/css/moduletabs.css,media/com_finder/css/finder.css

ممنونم!gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

خیر باید مسیر رو برید و داخل فایل اصلی ویرایش و ذخیره کنید با فایرباگ نمیشه ذخیره کرد

شما الان چندین فایل گذاشتین فونت باید توی یکی باشه خوب با فایرباگ بررسی کنید پیدا میکنید

منظورتون اینه که ویرایش به طور مستقیم در فایل اصلیش اعمال بشه؟

منظورتون اینه که ویرایش به طور مستقیم در فایل اصلیش اعمال بشه؟

یا بطور مستقیم یا اینکه مسیر فایل رو بدرستی بده مسیر فایل رو که توی آدرس بار کپی میکنم اصلا همچین مسیری وجود نداره ضمن اینکه این مسیر برای یک فایل هست ظاهرا اما در بین مسیر کارکترهای خاصی هم وجود داره که فکر نمیکنم جزو مسیر باشه مثل:

?f=plugins

اون مسیری که شما دادید درست نیست. مسیر را اشتباه گرفتید .

دقیقا با کلیک راست و Copy Location مسیر رو گرفتم

مسیری هست که فایرباگ میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری