javan44

تعریف دستور شرطی برای طراحی قالب

12 پست در این موضوع

سلام

دوستان من می خواستم یک دستور شرطی برای قالبم تعریف کنم که اگر موقعیت a بر رویش رفتیم موقعیت b فعال بشود

باید به چه صورت کد را قرار دهم و کد ان چی هست

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واسه این کار باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید و از نام دایوها بهره بگیرید

سلام

دوستان من می خواستم یک دستور شرطی برای قالبم تعریف کنم که اگر موقعیت a بر رویش رفتیم موقعیت b فعال بشود

باید به چه صورت کد را قرار دهم و کد ان چی هست

با تشکر

منظور دقیقتون چست؟ می شه با مثال بگین چی مد نظرتونه؟

ببینید هر موقعیتی نهایتا در یک دایو درون فایل index قالب تعریف میشه(البته ممکنه قالب بر پایه جدول طراحی شده باشه که در اون صورت هم فرقی نمیکنه فقط استایل ها بجای دایو برای تیبل ها تعریف میشه)

حالا باید اون موقعیتی رو که میخواید پاهر بشه در حالت پیش فرض یک استایل با کد زیر رو بهش بدید

display:none

توسط جاوااسکریپت این کد رو به کد زیر تبدیل کنید تا موقعیت ظاهر بشه

display:block

باید کمی با css و جاوااسکریپت آشنا باشید. یه جستجو کنید در صورتی هم که سوالی داشتید بفرمایید. اگر هم دقیقا کار خاصی مدنظرتون هست بفرمایید یا دمو بدید تا اگر بتونیم کدها رو واستون بنویسیم و راهنمایی کنیم تا نهایتا مشکلتون حل بشه

دوست عزیز شما اول چند چیز رو بگو :

باید دوتا موقعیت فعال و پر باشند .. درسته؟

در این صورت میتونی با php بنویسی که اگر فعال بود ، یک استایل دستی بدی و display رو block کنی و اگر نبود none باشه .

if($module->position == 'position1'){

حله؟

تا جایی که من متوجه شدم میخواد وقتی میره روی یک موقعیت این اتفاقات بیفته و نه در صورت پر بودن. پس در این صورت یک event سمت کلاینت داره اتفاق میفته که باید با جاوااسکریپت انجام داد.

البته اگه دوستمون بیشتر کاری رو که مدنظرشونه رو توضیح بدن بهتره.

مثالی که من زدم رو باید اجرا کنی... باید بگی اگر که موقعیت x فعال بود کد جاوا رو انجام بده ... در غیر این صورت هیچ کد نباشه ... نمیدونم دنبال چی میگردی

دوست عزیز شما اول چند چیز رو بگو :

باید دوتا موقعیت فعال و پر باشند .. درسته؟

در این صورت میتونی با php بنویسی که اگر فعال بود ، یک استایل دستی بدی و display رو block کنی و اگر نبود none باشه .

if($module->position == 'position1'){

حله؟

میشه کدش را کامل بنویسید با پی اچ پی

استایل را چگونه شرطی کنم؟

الان این مثال شما چه کاری انجام میدهد

متوجه نشدم

خوب وقتی شما روی یه دایو میری دایو دوم رو اجرا می کنه

الان وقتی موقعیت شما تعیرف می کنی به قالب می تونی برا موقعیت کلاس سی اس اس تعریف کنی و وقتی کلاس سی اس اس تعیرف کردی با جاوا می توی کاری کنی که وقتی طرف روی دایو اولی اومد دایو دومی ظاهر شه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری