alisajadi

مشکل در نصب هات پی

12 پست در این موضوع

سلام

لطفا وارد سایت من learnads.ir بشید.

من هات پی رو آپلود کردم ولی هنگام نصب لینک ادامه عمل نمیکنه.یعنی وقتی روی ادامه کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.

درضمن حجم این بسته 75 مگابایته ولی وقتی آپلود کردم نشون داد 200 مگابایت.

لطفا راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این بسته رو از حالت فشرده خارج کنید حجم اصلیش زیاده چک کنید ببیند حجم هاست خودتون چقدر هست فضای مناسب برای نصبش باشه

فضاتون کم باشه نصب نمیشه

فضام 200 مگابایته ولی مگه بسته 75 مگابایت نیست؟

باید فایل فشرده اش رو پاک کنم؟

دلیل اینکه نمیشه رو دکمه ادامه کلیک کرد همینه؟

ممنون

باید حجم هاستتون رو افزایش بدید والا نمیشه

حجم فایل فشرده 75 هست وقتی از حالت فشرده خارج بشه خیلی بیشتر میشه همزمان با اون هم خود فایل فشرده هم روی هاست هست

بخاطر اون فضا کم میاد و کامل از حالت فشرده خارج نمیشه به اون خاطر نمیتونید نصب کنید

دلیل اینکه نمیشه رو دکمه ادامه کلیک کرد همینه؟

بله بسته شما کامل اکسترکت نمیشه

با کلی زحمت دامنه خریدم

با کلی زحمت آپلود کردم

با کلی زحمت اکسترکت کردم

و درآخر فایل فشرده رو پاک کردم

با کلی زحمت دامنه خریدم

با کلی زحمت آپلود کردم

با کلی زحمت اکسترکت کردم

و درآخر فایل فشرده رو پاک کردم

خب دوست خوبم وقتی کاری میخوای بکنی باید بسنجی ببینی شرایطش چی هست شما حداقل هاست رو تهیه کردید کمی فضا رو بیشتر مگرفتید مشکل حل بود

دوست من کاری نکرده که شما خودتون ناراحت میکنید . با مدیر سایت تماس بگیرید و بهش بگید با پرداخت کمی پول برای شما فضای بیشتری اضافه کند.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من این بسته دانلود کردم ولی بعد از نصب صفحه سفید است چرا ؟ همه چیز هم درست انجام دادم بر روی لوکال هیچ مشکلی نداره ولی بر روی هاست نمایش داده نمیشه به قسمت مدیزیت هم نمیره :auau:

لینک

لینکی که در ان هات پی نصب شده

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

من این بسته دانلود کردم ولی بعد از نصب صفحه سفید است چرا ؟ همه چیز هم درست انجام دادم بر روی لوکال هیچ مشکلی نداره ولی بر روی هاست نمایش داده نمیشه به قسمت مدیزیت هم نمیره :auau:

در تنظیمات کلی جوملا گزارش خطا را روی حداکثر قرار بدید .خطای نمایش داده شده را اینجا بزارید راهنمایی کنیم

با سلام استاد طالبی

من وقتی بسته نصبی نصب مبکنم وارد مدیریت نمیشه که بخوام تغییراتی بدم و وقتی کامل نصب میشه سایت باز نمیشه صفحه سفید هستش و وقتی سورس صفحه نگاه میکنم هیچی داخلش نیست با اقای دلجو صحبت کردم گفتن مشکل از سمت سروره. سرور هم از خودتان گرفتم ولی با هیچ بسته ای به غیر از این مشکل ندارم روی هاست شما حتی ستاره شهر هم آپلود کردم مشکلی نداست راحت بالا اومد فقط مشکلی که با ستاره شهر داشتم این بود که زمان اگهی به صورت تقویم هست که اگر بخوام به صورت انتخابی باشه مثلا 1 روز یک هفته یا ... دوستان گفتن کد ها باید تغییر کنه

ببخشین انقدر توضیح دادم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری