alisajadi

سوال درباره هات پی

21 پست در این موضوع

سلام

من هات پی رو کامل و با منت کشی مدیر میهن وب هاست نصب کردم.

آدرس سایتم learnads.ir هست ولی وقتی وارد میشین دو تا پوشه هست که اگه روی هات پی کلیک کنین وارد هات پی میشه.

چطوری میتونم کاری کنم که اینطوری نشه و وقتی وارد سایت میشم مستقیم بره تو هات پی؟

درضمن اگه افزونه ای رو آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سایت شما ارور زیر رو میده

Fatal error: Call to a member function isEnabled() on a non-object in /home3/learnads/public_html/libraries/gantry/core/gantry.class.php on line 1870

قالبتون از گانتری هست فریم ورکش رو کامل نصب کردید؟

الان سایتتون بالا میاد که مشکلی نداره بدون هیچ خطایی بالا اومد

ارسال شده در (ویرایش شده)

چهار تا سوال دیگه هم دارم

1-وقتی برای هر آگهی قیمتی تعیین میکنم بعد از قیمت آگهی دو تا صفر ایجاد میشه(مثلا قیمت رو میذارم 15000 تومن ولی مینویسه 15000.00 تومن)چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

2-چطوري ميتونم كاري كنم وقتي كه روي ما را دنبال كنيد كليك ميكنم چند تا اگهي خاص نمايش داده بشه؟(مثلا همه اگهي هايي كه با كامپيوتر مربوطند نمايش داده بشه)

3-چطوری میتونم لوگوی هات پی که در بالا سمت راست قرار داره و فاویکون هات پی رو تغییر بدم؟

4-پایین صفحه اصلی سایتم سه تا ستونه که با مرورگر من(فایرفاکس)عنوان هاشون تکه تکه نمایش داده میشه(مثلا تو ستون چپیه مینویسه ت م ا س ب ا م ا)

چطوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

درصورتی که به مشاهده سرپرستی و سی پنل نیاز دارید لطفا بفرمایید تا اطلاعات رو پ.خ کنم

آدرس سايتم learnads.ir

لطفا تاپیک روبرو رو هم جواب بدین http://joomlaforum.ir/showthread.php/13300-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84?goto=newpost خیلی عجله دارم

ممنون ميشم اگه یکی از سوالام رو هم جواب بدین

ویرایش شده در توسط alisajadi

باوركنين اگه يكي از سوالام رو هم جواب بديم خوشحال ميشم

جواب بدين ديگه

من فاویکون و لوگو رو پاک کردم و فاویکون و لوگوی مورد نظرم رو با همون نام تو همونجا آپلود کردم

ولی تغییر نکرد

لطفا راهنماییم کنید

ممنون

با ctrl+f5 صفحه رو رفلش کنید تغییرات رو مشاهده میکنید الان براتون داره از کش میخونه...

اگه هركسي بخواد لوگويي كه آپلود كردم رو ببينه بايد همين كار رو بكنه؟

يا اگه فقط يه بار اينطوري كنم هركس كه اومد تو سايتم لوگويي كه آپلود كردم رو مي بينه؟

مشکل از کش شما بوده ، و دیگران به احتمال (99%) به این مشکل بر نمی خورند

سلام

من هات پی رو نصب کردم و سایت هم درست اومد بالا

حالا چطوری وارد پنل مدیریت بشم و محتوای اونو تغییر بدم

اگر نام کاربری یا پسوردمو یادم رفته باشه باید چکار کنم

لطفا زود جواب دهید

هر بسته نصبی که شما نصب میکنید فرقی نمیکنه هات پی باشه یا هر بسته ای دیگه ای بخش مدیریتش با درج عبارت administrator در انتهای نام دامنه وارد میشه

برای مثال نام دامنه شما اینه test.com که ورود به مدیریتش میشه test.com/administrator

یا روی لوکال مثلا نام پروژه شما اینه localhost/hotpat بنابراین ورود به مدیریتش میشه localhost/hotpay/administrator

مشکل فراموش کردن رمز عبور هم به راحتی قابل رفع است.آموزش آن بارها در انجمن مطرح شده و میتوانید از بالای انجمن جستجو کنید "فراموشی رمز عبور"

سلام

ببخشید قالب دگه ای که تمام صفحه باشه واسه این بسته سراغ ندارید؟

پولی هم باشه مشکلی نیست!!

لطفا اگه یه چیزی سراغ دارید بگید . . .

الو .. .. .

از درج اسپم خودداری کنید.

قالب های زیادی هست که می تونید استفاده کنید. باید قالب را انتخاب و کمی شخصی سازی بشه تا به نتیجه دلخواهتون برسید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری