ahmadkavand

ورود کاربران

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت همه اساتید

من می خوااستم هر کسی که وارد سایتم میشه ، یه صفحه مثل صفحه ورود مدیر برای گرفتن یوزرنیم و پسورد باز بشه و بعداز وارد کردن اینا وارد صفحه اصلی بشه

در حقیقت کسانی وارد سایت میشن که ثبت نام کرده اند

ممنون میشم کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

خب اینکار از لحاظ سئو اصلا برای شما خوب نیست

شما میتونید بخشهایی از سایتتون رو که فقط میخواین اعضا ببینن سطح دسترسی اونها رو روی اعضا قرار بدید

تا بعد از لاگین شدن کاربرا بتونن استفاده کنن...

ممنون استاد نکته خوبی بود

اما می خوام اینکار انجام بشه.ممنون میشم بهم بگید

گفته صابر درسته و راحت جواب میگیرید

یا اینکه سایت رو روی حالت غیر فعال قرار بدید تا فقط کسانی که ثبت نام شده اند وارد بشند (با یکسری تغییرات کوچولو)

با سلام خدمت همه اساتید

من یه وال پرسیده بودم و دوستان راهنمایی خوبی کردن ولی نحوه انجام این کار رو بهم نگفتن

اونم اینه که می خوام تمام کاربرانم که ثبت نام کرده اند ، با وارد کردن آدرس سایت ، صفحه ای همانند صفحه ورود مدیریت ظاهر بشه و حتما یوزرنیم و پسورد وارد کنه.عملا کسی می تونه محتوای بعدی سایت رو ببینه که قبلا ثبت نام کرده باشه

یه سوال دیگه هم دارم . اینه که با فوکا دانلود میشه منویی واسه آپلود درست کنیم.من اینکار رو کردم ولی وقتی که روی منو کلیک میکنه پیغام میده که کاربر مجاز نیست.توی کنترل پنلش هم زیاد گشتم اصلا تنظیماتی وجود نداره

ممنون میشم جوای این دوسوالم رو بدید

با سلام خدمت همه اساتید

من چند روز پیش یه سوال پرسیدم.دیروز هم مطرح کردم

ممنون میشم جوابمو بدید

ا سلام خدمت همه اساتید

من یه وال پرسیده بودم و دوستان راهنمایی خوبی کردن ولی نحوه انجام این کار رو بهم نگفتن

اونم اینه که می خوام تمام کاربرانم که ثبت نام کرده اند ، با وارد کردن آدرس سایت ، صفحه ای همانند صفحه ورود مدیریت ظاهر بشه و حتما یوزرنیم و پسورد وارد کنه.عملا کسی می تونه محتوای بعدی سایت رو ببینه که قبلا ثبت نام کرده باشه

یه سوال دیگه هم دارم . اینه که با فوکا دانلود میشه منویی واسه آپلود درست کنیم.من اینکار رو کردم ولی وقتی که روی منو کلیک میکنه پیغام میده که کاربر مجاز نیست.توی کنترل پنلش هم زیاد گشتم اصلا تنظیماتی وجود نداره

ممنون میشم جوای این دوسوالم رو بدید

در مورد سوال اول شما همه چیز در سایت را سطح دسترسیشون را برای ثبت نام کرده قرار بدید و برای صفحه اول یک ماژول ورود و ثبت نام به صورت عمومی قرار بدید

با سلام خدمت همه اساتید.ممنون از همه

یه سوال داشتم

اگه من توی منوی اصلی چندتا گزینه مثل کامپیوتر و حسابداری و ... داشته باشم، میخوام با کلیک کردن هر کاربر روی رشته مخصوص خودش یه صفحه جدید باز بشه تا توی اون صفحه مطالب و.... اون رشته رو بزارم

چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

ممنون میشم از همه دوستان

با سلام خدمت همه اساتید.ممنون از همه

یه سوال داشتم

اگه من توی منوی اصلی چندتا گزینه مثل کامپیوتر و حسابداری و ... داشته باشم، میخوام با کلیک کردن هر کاربر روی رشته مخصوص خودش یه صفحه جدید باز بشه تا توی اون صفحه مطالب و.... اون رشته رو بزارم

چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

ممنون میشم از همه دوستان

دوست خوبم این سوال شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا برای سوالات غیر مرتبط تاپیک مجزا ایجاد کنید قبلش هم انجمن رو جستجو کنید

خیلی از اینها بارها گفته شده داخل انجمن...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری