arashmmm1414

مشکل در نصب جوملا

16 پست در این موضوع

سلام به هنگام نصب جوملا بعد از اوون قسمتی که نام کاربری و کلمه عبور و نام دیتابیس رو میخواد یه صفحه سفید با پیغام زیر میاد (ممنون میشم راهنمایی کنید) :

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

چک کنید اینکدینگ جداول به صورت زیر باشه

utf8_general_c

باید هنگام ساختن دیتا بیس collection را بر این مقدار ست می کردید.

سلام به هنگام نصب جوملا بعد از اوون قسمتی که نام کاربری و کلمه عبور و نام دیتابیس رو میخواد یه صفحه سفید با پیغام زیر میاد (ممنون میشم راهنمایی کنید) :

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

از اینجا چک کنید سرویس شما پیش نیازهای لازم رو برای نصب جوملا داشته باشه

Technical requirements - Joomla! Documentation

ولی چرا جوملا 1.5 ؟؟؟ الان بهترین نسخه 2.5 هست به شما هم پیشنهاد میکنم نسخه 2.5 رو از انجمن دانلود و نصب کنید

صابر جان من برای سایت جدیدی که دارم کار میکنم همین نسخه ی انجمن رو که گفتین نصب میکنم ولی پیغام خطا میگیرم:

قادر به اتصال به دیتابیس نیست. تعداد اتصالات بازگشت: 2

با نصب 1.5 این مشکل رو نداشتم. چرا این پیغامو میده؟

صابر جان من برای سایت جدیدی که دارم کار میکنم همین نسخه ی انجمن رو که گفتین نصب میکنم ولی پیغام خطا میگیرم:

قادر به اتصال به دیتابیس نیست. تعداد اتصالات بازگشت: 2

با نصب 1.5 این مشکل رو نداشتم. چرا این پیغامو میده؟

روی هاست نصب میکنید؟ دیتابیس قبلش ساختید؟ براش یوزر با دسترسی کامل ایجاد کردید؟

بله. روی هاست هستم.

data base: eeico_hobby

user name: eeico_admin

نوع دیتا بیس: mysql

احتمالا در یکی از مراحل ساخت دیتابیس اشتباه میکنید.

پیشنهاد میکنم آموزش جوملا 2.5 رو مطالعه کنید تا به اشتباهتون پی ببرید.

دیدم این آموزش رو. ولی برای نصب روی لوکال هست. من روی هاست دارم نصب میکنم.

من جوملا را دیلیت و دوباره نصب کردم. دیتا بیس را هم مجددا ایجاد کردم ولی باز همان پیغام قادر به اتصال به دیتابیس نیست. تعداد اتصالات بازگشت: 2 را دریافت میکنم. یعنی کجای کارم اشکال دارد؟

صابر عزیز: بسیار بسیار سپاسگزارم

لطفا میگین کجای کارم اشکال داشت؟

برای دیتابیستون یوزر جدید ساختم و بهش دسترسی کامل دادم در مرحله 4 هم باید اطلاعات رو درست و دقیق وارد کنید تا نصب بشه...

من اول دقیقا همین کار را کردم ولی چون جواب نگرفتم eeico_hobby را حذف کردم. ممکنه خواهش کنم مراحل MySQL Databases یعنی ساخت دیتابیس در php my admin و ساخت user و ارنباط را هم و دسترسی کامل را بهم آموزش بدین؟

من چند ماه پیش هم همینجا گیر کرده بودم. دلم میخاد خودم بتونم از پس این صفحه بر بیام.

بسیار سپاس.

با سلام

پس از اینکه شما دیتابیس و یوزر رو ساختید میبیایست که این دو رو با هم ست کنید.

در صفحه ای که مربوط به ست کردن هست (بعد از زدن دکمه ی add) میبایست تمامی فیلدها رو چک دار کنید عین تصویر زیر.

موفق باشید و سربلبند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری