azita_g20

درخواست یک ماژول پخش موزیک

9 پست در این موضوع

سلام

لطفا سایت منو ببینید: www.pishvazestan.ir

سمت چپ یه قسمت شبیه تلویزین قرار داره میخوام در اون قسمت یه ماژول پخش MP3 بزارم با قابلیت نمایش اطلاعات اون موزیک

مثلا چون سایت کد پیشواز هست میخوام هر آهنگی اومد کد اون و یه توضیحات کم از اون بیاد

ممنون میشم بهترین پیشنهاد رو به من بگین :bala:gift

بدرود :14::yeah:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

این آدرسی که دادید رو دیدم

هیچ کدوم بدردم نخورد

یا فروشی بود

یا نصب نمیشد

اگه میشه یچی دیگه معرفی کنید

مرسیgift

بهترین گزینه ویجت کیت هست اگر هم که اطلاعات کافی از برنامه نویسی تحت وب دارین از این اسکریپت ها می تونین تو قالب استفاده کنید که به نظر من بهتر از هر چیزی هست

jPlayer : HTML5 Audio & Video for jQuery

MediaElement.js - HTML5 video player and audio player with Flash and Silverlight shims

یا می تونید از متد های html 5 برای پخش استفاده کنید که این مورد تو مرورگر های ie9 به پایین غیر فعال میشه

HTML5 Audio

بهترین گزینه ویجت کیت هست اگر هم که اطلاعات کافی از برنامه نویسی تحت وب دارین از این اسکریپت ها می تونین تو قالب استفاده کنید که به نظر من بهتر از هر چیزی هست

jPlayer : HTML5 Audio & Video for jQuery

MediaElement.js - HTML5 video player and audio player with Flash and Silverlight shims

یا می تونید از متد های html 5 برای پخش استفاده کنید که این مورد تو مرورگر های ie9 به پایین غیر فعال میشه

HTML5 Audio

سلام

این چیزایی که میگین رو من نمیفهمم:didi::5:

من فقط یه ماژول میخوام فایل های صوتی و آهنگ رو از یه پوشیه بگیره به صورت لیست نشون بده واسه پخش:21:

یعنی جوملا 2.5 این امکان پیدا نمیشه؟:nasihat:

دوست عزیز ، دوستان که لینک ها مربوطه رو دادن شما باید ببینید با کدوم راحت تر هستید تا استفاده کنید !

بفرمایید

از این ماژول استفاده کنید

Simple MP3 Player - Joomla! Extensions Directory

از این نتونستم استفاده کنم

چطوری آدرس میخونه این؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

یه ماژول میخوام از یه پوشه فایل ها رو بخونه من فقط آدرس پوشه رو بهش بدم[chakkesh]

اینطوری کارای سخت نخواد[motat]

من زیاد هنوز بلد نیستم:auau:

اگه میشه یه ماژول ساده تر معرفی کنید[ghelyion]

ممنونم :25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری